Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  Naslednja
Pohvale in pritožbe
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.08.2011
Prispevkov: 151
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 09.10.2011 09:03:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja kaj ces enim je pac tesko Smile ampak oprosti to kar hocem jas cut se tu se niti 1x ni objavilo ker vedno preverim prej!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 09.10.2011 09:10:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je le za iPhone 4S, kot so povedali na predstavitvi, kot je napisnao na spletni strani od appla... Ponavadi preden se postavi vprasanje, se gre pogledati na stran proizvajalca.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 09.10.2011 20:05:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemn18 je napisal/a:
Jaz sem še vedno za to, da nekomu ki je len napišeš odgovor na njegovem nivoju. Če je on toliko gnil da ne gre malo pogoglet, bom pa še jaz tolk gnil pa ga bom sklincal. Zakaj bi se jaz ali bilo kdo trudil sodelovati v sožitju, če pa vedno nekdo v štartu zaserje.

Jaz pa mislim, da če se ti ne da nekomu pomagati...si raje lepo tiho in samo spremljaš temo. Dejansko res ni potrebno vsakega oklincati, če pač nekaj vpraša.

Tudi sam sem googlal in iskal po Apple.com glede tega Siri appa, ker me je zanimalo, če bo delalo samo na 4S ali tudi na 4. V bistvu se res celi čas omenja 4S ampak sem pa celi čas mislil, da je to del iOS 5 in ne stvar naprave (žal sem se motil). Samo čist konkretnega odgovora na to pa vseeno ne dobiš na njihovi spletni strani...in vsak tudi ravno nima časa prebirati celotne vsebine, ko ga zanima samo ena ključna informacija za neki podatek.

Verjemi pa, da boš tudi ti prej ali slej naletel na vprašanje na katero ne boš vedel odgovora oz. ne boš 100% prepričan, če je pravilen.

Dejansko so res nadležni samo tisti, ki sprašujejo že pol leta v naprej kdaj izide iphone xy, kdaj izire to in ono, itd. Takemu se pa res lahko normalno omeni iskalnik oz. kak drugi forum.

_________________
 MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.08.2011
Prispevkov: 151
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 09.10.2011 20:48:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gligo01 je napisal/a:
Fantje, lepše bi bilo malo več strpnosti do novih uporabnikov foruma. Razumem, da stari mački vse veste in veliko obvladate, za nekoga, ki pa je šele začetnik, pa je marsikatero vprašanje tukaj prava tombola. Namesto da nastane en kup odgovorov v stilu, zakaj ni uporabil tega ali onega, marsikdaj tudi že v malo žaljivem tonu, bi bilo boljše, če bi hitro dobil odgovor na svoje vprašanje, če pa ne, pa tudi tistih "neuporabnih" odgovorov in nasvetov ne bi bilo treba. Tukaj smo člani vseh starostnih skupin, marsikdo se je šele v svojih najboljših letih spoznal z računalnikom in plašno pridobiva prve vtise in informacije. Žaljivi in arogantni odgovori so vse prej kot dober popotnik za bodoče izobraževanje. Ni vsak vešč in se na začetku ne znajde prav dobro, zato je pomoč v takih primerih boljša, kot kup neuporabnih odgovorov...


Svaka ti cast, to je pravilno napisano sicer pa zato smo tu da si pomagamo !
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 09.10.2011 21:06:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pametovanje gre vsem od rok, tisti search button pa se zgleda tudi vsem izmika... Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 09.10.2011 21:14:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej mogoče sem malo čudno napisal in bo kdo mislil da jaz tu na forumu pomagam. Večino stvari mi glede apple ni jasnih in če kaj ne vem, ne grem takoj na jabuk pa spraševati(pa nima veze ali je glupost ali pa kaj bolj resnega), ampak grem prev čisto vedno pogooglati. Zakaj? Zato ker če si ti ne vzemeš dve minute da nekaj poiščeš, si bo moral pa nekdo drug na forumu vzet te dve minut in namesto tebe poiskati odgovor.

Zdej glede tega ponavadi ne vtikam v take debate, ker nisem jaz tisti ki na tem forumu ponavadi pomaga. Ampak v tem primeru pa ta marko46, na veliko natepava, kako se mu ne da googlat, in da je pač len in naj to naredi kdo namesto njega. Ja kurc ga gleda, če se bo tako obnašal, naj leti samo slabo na njega. Naj za drugič ve, da ni pametno pisati, kako si len itd.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.08.2011
Prispevkov: 151
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 10.10.2011 05:09:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ni finta samo v lenosti! Glej tako ti povem! Nekateri najdejo to v 3 sec kar bi jas iskal recimo pol ure! To je zato ker jas se ne spoznam tolk na tto :/ Se pa opraicujem :S JE pa res da nekaterim ni tesko enim pa pac hudo tesko pa naj bo vprasanje gluppo al silno reso pametno! Moje mnenje! In se 1x se opravicujem! Bom v nadalnje tut jas raje porabil 3 ure iskanja in ce ne om nasel bom uprasal vprav!?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 10.10.2011 05:42:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Marko46 je napisal/a:
Ni finta samo v lenosti! Glej tako ti povem! Nekateri najdejo to v 3 sec kar bi jas iskal recimo pol ure! To je zato ker jas se ne spoznam tolk na tto :/ Se pa opraicujem :S JE pa res da nekaterim ni tesko enim pa pac hudo tesko pa naj bo vprasanje gluppo al silno reso pametno! Moje mnenje! In se 1x se opravicujem! Bom v nadalnje tut jas raje porabil 3 ure iskanja in ce ne om nasel bom uprasal vprav!?


saj se ne rabiš spoznat na to.... da uporabiš iskanje pa ja ni tak problem....ali pač?? Rolling Eyes

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2011
Prispevkov: 155
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 14.10.2011 21:28:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ena mala kritika. Moderatorji takoj "napadejo" uporabnike (ki so vecinoma novi) stem da naj uporabijo iskanje.

Sej je res da jih je treba opozorit ampak:
1. naj se to opozori preko zasebnega sporocila
2. naj se tema, ki je ze na forumu pridruzi stari (merge) in se tastara zaklene, ker ko nekdo naredi obstojeco temo (brez iskanja) so 2,3 odgovora na temi "uporabi iskanje", kar je tecno in spam
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10364
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 14.10.2011 21:36:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1. Se zavedaš, koliko zasebnih sporočil bi morali poslati v samo enem dnevu? plus vsega, smo vpeljali nov način obveščanja: prav VSAK sveži, novi uporabnik prejme zasebno sporočilo, kako se uporablja forum - kje je kaj in kako .. Več o tem imaš pod novosti na jabuk.si

2. Ravno to delam, MERGE za vsako tako temo. Verjetno še nisi zasledil mojih BOLD opazk, v posameznih temah? ŠE več: ne napišem samo da sem združil, ampak uporabnikom lepo napišem postopek:
Iskanje: željena ključna beseda
Rezultat: kaj sem dobil od rezultatov in celo, v katerem podforumu se nahajajo
Teme združene


Ne, ne napadamo - moderatorji pravzaprav še najmanj od ostalih uporabnikov, ki so veliko bolj nestrpni.
Verjemi, da je dela vsak dan več, saj število uporabnikov zelo narašča. Trudimo se po najboljših močeh in včasih tudi rešujemo zadeve preko "zasebnih" kanalov: Skype, SMSi, FaceTime klici ..

Evo, ravno rešujem problem z uporabnikom preko Skype-a zaradi tega, da ne bi smetila po forumu in se lovila. Smile

Je pa vsaka kritika dobrodošla, še bolj pohvala

_________________
...::: Puck0 :::...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2011
Prispevkov: 155
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 14.10.2011 21:44:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No pol pa lepo, ce posiljate zasebna sporocila.

Drugace pa ce se da mogoce spremeniti kodo zasebnih sporocil da se prikaze popup (okno) javascript ter da se ve. Ali pa usaj naredit bold (krepko) pisavo na mestu kjer pise 1 novo zasebno...
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10364
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 14.10.2011 21:47:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In to kako nazorno smo ga pripravili (zahvala Jest-u) --> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=19267&postdays=0&postorder=asc&start=40

Glede pop-up bo treba še uredit, ker se res ne pojavlja, ampak to je stvar tehnikov. Wink

Prijetno uporabo še naprej!

_________________
...::: Puck0 :::...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2011
Prispevkov: 155
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 14.10.2011 22:15:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se zadnja stvar je to da profil na temah bi lahko bil lepsi ce bi bil na levi strani:

Kot ideja, concept...

Bolj pregledno ter se "ne ujema" z besedilom na desni.

To sm spravu na hitr s Photoshopom:


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 14.10.2011 22:17:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na sredini je lepše.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.08.2010
Prispevkov: 33
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 14.10.2011 22:19:45
POHVALA ZA TRUD IN POMOČ
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tukaj bi izrecno rad pohvalil uporabnika - PUCK0 - (moderator)
saj mi je nesebično pomagal več kot eno uro preko skype, in tako je odpravljena še ena težava in še en (jaz) uporabnik je zadovoljen.
Hvala vsem ki so se vključili v mojo težavo, tebi Puck0 pa posebna zahvala saj si se v prvi vrsti izkazal kot človek in kot poznavalec...
Vsi se zavedamo, da je vaše delo premalo spoštovano ampak vedite da nas večina ve da DOBRO DELATE - veseli smo, da vas imamo Smile

_________________
Spoznati pravo pot, prave ljudi, storiti prave reči in v sebi in drugih najti le dobre stvari..
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 62
Kraj: Hotavje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 14.10.2011 22:23:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne bo samo grajanja in težkih debat, bi pa jaz pohvalil tako Jabuk.si, kot tudi določene uporabnike, moderatorje in vse, ki se trudijo po najboljših močeh pomagati novim in starim uporabnikom!!!
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10364
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 14.10.2011 22:54:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, to je pa lepo prebrati!

Hvala, fantje!

_________________
...::: Puck0 :::...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 15.10.2011 10:58:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Molle4 je napisal/a:
No pol pa lepo, ce posiljate zasebna sporocila.

Drugace pa ce se da mogoce spremeniti kodo zasebnih sporocil da se prikaze popup (okno) javascript ter da se ve. Ali pa usaj naredit bold (krepko) pisavo na mestu kjer pise 1 novo zasebno...


Popup okno se prikaze... samo verjetno imas blokirana taka okna in se ti zato ne prikaze ...




Bom pa pogledal, ce je kaksen drug, boljnadlezen nacin (floating window ali kaj podobnega ...)

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 23.10.2011 21:03:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnje čase opažam porast malih oglasov in ogromno je takšnih, ki niso povezani s tehniko.

Zadnja cvetka:
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=26112

Naj sicer ljudje prodajajo kar želijo in vem, da je posebej sekcija za male oglase, vendar se te objave vseeno pojavljajo med novimi sporočili in delajo forum nepregleden.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 23.10.2011 21:21:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rainbow je napisal/a:
Zadnje čase opažam porast malih oglasov in ogromno je takšnih, ki niso povezani s tehniko.

Zadnja cvetka:
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=26112

Naj sicer ljudje prodajajo kar želijo in vem, da je posebej sekcija za male oglase, vendar se te objave vseeno pojavljajo med novimi sporočili in delajo forum nepregleden.


Take bi pa res morali brisat in tiste ki linkajo na bolho oz druge prodajalne prav tako.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani