Jabuk
Refurbished Netgear RangeMax router v paketu
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.10.2006
Prispevkov: 57
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.10.2007 00:17:35
Refurbished Netgear RangeMax router v paketu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes sem nabavil Netgearov RangeMax paket, ki vsebuje WLAN router in USB WLAN adapter. Cool, 99 EUR za komplet, misleč, da je zadeva "brand new". Nakar odprem škatlo in ugotovim sledeče:
- USB WLAN adapter je OK, lepo zapakiran v lično škatlo in očitno "brand new"
- na škatli z routerjem pa se je "diskretno" nahajala nalepka "Refurbished product" - :shock: kar pa vsekakor ni tovarniško nov izdelek.

Seveda se takoj pojavi dilema, ali bi vse skupaj odnesel nazaj k prodajalcu in vse skupaj poslal v tri krasne :evil: , ali obdržal napravo. Sicer uvoznik ponuja 12 mesečno garancijo.
Verjetno pa bi bilo tudi od uvoznika, ki pripravlja te pakete, fair, da bi tudi na zunanji škatli označil, da gre za "refurbished" izdelek.
Se je morda že kdo srečal s tem Netgear routerjem? Oziroma, vaše mnenje me zanima, ali naj obdržim, ali vrnem?
Hvala!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.10.2007 06:33:17
Re: Refurbished Netgear RangeMax router v paketu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nesi nazaj in zahtevaj novo zadevo, ker gre za stvarno napako.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.08.2007
Prispevkov: 435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.10.2007 08:05:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ce ti je bilo prodano kot novo, potem defitinitivno ugovarjaj...

ce je bilo kje v "malem tisku" ali kaksno opozorilo pri ceni, da ne gre za nov izdelek potem...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.08.2007
Prispevkov: 34
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.11.2007 18:20:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst mam doma WPN824 pa se mi zdi, da sem ga preplačal. Skratka, router je imel težave dokler nisem izklopil njegovih izboljšav (extended range, 108mpbs, rangemax,..), ki jih ima napram osnovnemu modelu 6XX. Na routerju sem imel priklopljen pc z nvidia mrežno karto in pa laptop preko wlana in se je povezava prekinla in sm moral router resetirat, pribl. 1x tedensko. Mogoče router dela čisto kul, dokler maš na drugi strani tudi netgearovo rangemax opremo. Če bi še enkrat kupil bi kupil čisto osnovni netgear 54g ruter, ki pride pr nas ca 50€ v pelugi v avstriji pa 34€.

moje osebno mnenje: nesi ga nazaj, ker ni vreden 100€! Vse kar ma vač od onega ki stane 34€ ne dela tak kot bi mogl.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani