Jabuk
dmg convert
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.12.2010
Prispevkov: 33
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.09.2011 09:04:34
dmg convert
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
v osx sm s superduper disk utility-jem naredil dmg fajl in ga dal pod kodo, ker not mečem osebne stvari kot so slike.

zdej sm si pa skopiral fajl v winse in me zanima kako to odprem? nekje sem prebral da to konvertira "power iso", ampak mi noče, ker nekaj zateži (nek error, se ne spomnem). predvidevam, da je to zaradi kode, pod katero je dmg.

sej vem da je to bolj windows vprašanje kot pa za jabuk.si, ampak bi res rabil, da mi dela stvar tudi v win okolju.


hvala
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.09.2011 17:29:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo eno vprašanje za kaj nisi naredil image z truecryptom dela v obeh sistemih out of the box.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7136
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.02.2012 01:10:10
Re: dmg convert
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
circa je napisal/a:
v osx sm s superduper disk utility-jem naredil dmg fajl in ga dal pod kodo, ker not mečem osebne stvari kot so slike.

zdej sm si pa skopiral fajl v winse in me zanima kako to odprem? nekje sem prebral da to konvertira "power iso", ampak mi noče, ker nekaj zateži (nek error, se ne spomnem). predvidevam, da je to zaradi kode, pod katero je dmg.

sej vem da je to bolj windows vprašanje kot pa za jabuk.si, ampak bi res rabil, da mi dela stvar tudi v win okolju.


hvala



isti problem imam sam in sem ga danes rešil in sicer s tem programom
WinArchiver,drugače jih imaš pa še precej na voljo...

dmg file samo odpreš v tem programu in je stvar rešena Wink
http://www.winarchiver.com/

_________________
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani