Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Naslednja
"Ostala" debata...
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #261   Objavljeno 06.03.2017 00:45:28
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Mislim da lahko sedaj z to temo zaključimo,rokoko je povedal da se ne splača in to je to. "Čudaki" bomo pa pač še naprej uporabljali hehe Smile


Mojstri res vas je premalo. Brez zamere. Z iphonom je bilo isto pred leti in to ne samo v Sloveniji pač pa v celi Evropi. Danes ga ima že vsak osnovnošolec in se je zgodba obrnila. Uporabniki iphona obstajajo, razvija se aplikacije. Vam štirim pa se res ne splača razvijat app za ATV.

Vsak, ki bo na novo kupil TV bo dobil v paketu več kot dovolj za potrebe povprečnega uporabnika. Na dolgi rok bo tako ameriških škatlic na naših tleh in verjetno tudi globalno vedno manj in sledil bo bridki konec ATV, še preden bo na njem možno izbrati slovenski jezik. Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #262   Objavljeno 06.03.2017 08:54:10
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Mojstri res vas je premalo. Brez zamere. Z iphonom je bilo isto pred leti in to ne samo v Sloveniji pač pa v celi Evropi. Danes ga ima že vsak osnovnošolec in se je zgodba obrnila. Uporabniki iphona obstajajo, razvija se aplikacije. Vam štirim pa se res ne splača razvijat app za ATV.

Vsak, ki bo na novo kupil TV bo dobil v paketu več kot dovolj za potrebe povprečnega uporabnika. Na dolgi rok bo tako ameriških škatlic na naših tleh in verjetno tudi globalno vedno manj in sledil bo bridki konec ATV, še preden bo na njem možno izbrati slovenski jezik. Very Happy


Do takrat bom pa jaz z veseljem uporabljal ATV in vse ostale Applove produkte, tko kot že zadnjih 20+ let. Smile

Sam nek Pips bom mogu najdt za težake, ki mi hočjo dopovedovat, kak bedak sem, ker to počnem. Sam k sreči je takih vedno manj. Devil

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #263   Objavljeno 06.03.2017 09:27:56
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Do takrat bom pa jaz z veseljem uporabljal ATV in vse ostale Applove produkte, tko kot že zadnjih 20+ let. Smile

Sam nek Pips bom mogu najdt za težake, ki mi hočjo dopovedovat, kak bedak sem, ker to počnem. Sam k sreči je takih vedno manj. Devil


[Sarkazem ON]

Ej ... nočem biti žaljiv; samo ko smo mi bajto s Pipsom špricali so nekateri tukaj že iz levega v desnega skakali Smile Tako da verjetno takšni še ne razumejo pomena PIPS.

Tako da ... mogoče bi bil bolj primeren izraz BioKill (tega se še da kupit)

[Sarkazem OFF]

Drugače pa .. komaj čakam novo verzijo ATV - bom kar prednaročil ... bi že kupil pa so me govorice o skorajšnjem izzidu zmešale...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #264   Objavljeno 06.03.2017 15:20:17
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Do takrat bom pa jaz z veseljem uporabljal ATV in vse ostale Applove produkte, tko kot že zadnjih 20+ let. Smile

Sam nek Pips bom mogu najdt za težake, ki mi hočjo dopovedovat, kak bedak sem, ker to počnem. Sam k sreči je takih vedno manj. Devil

ne macfotr no. kak si drzneš. rajši kupi samsung galaxy pa eno velik cenejšo in boljšo pc kišto kot so maci. boš vidu kolk boš užival v modrem zaslonu smrti, oblubim, da pride prej kot v enem letu.
aja pa ne pozabit na še en android tv za povrhu, da bo fragmantirano veselje na kubik.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #265   Objavljeno 06.03.2017 15:27:52
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj bom najbrž res.

Ker tele dolgočasne kište od Appla mi že mal presedajo.
Še na jabuku ni več neke resne teme; recimo kako nadgradit disk, al pa kje dobit zastonj Winse. Very Happy

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #266   Objavljeno 06.03.2017 15:39:12
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sej bi res mogu, da mal vidiš kolk so windowsi zanič. Very Happy
pri 10ki, ki je seveda zastonj te garant na sveži inštalaciji pričaka black screen of death.
http://www.drivethelife.com/windows-10/black-screen-on-windows-10-issue-how-to-fix.html
pomaga edino št. 8 - reinstal sveže inštaliranih windowsov. mmm iLike
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #267   Objavljeno 06.03.2017 15:49:30
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
ne macfotr no. kak si drzneš. rajši kupi samsung galaxy pa eno velik cenejšo in boljšo pc kišto kot so maci. boš vidu kolk boš užival v modrem zaslonu smrti, oblubim, da pride prej kot v enem letu.
aja pa ne pozabit na še en android tv za povrhu, da bo fragmantirano veselje na kubik.


Pa saj če kupiš TV dobiš Android, webOS ali Tizen. Neke govorice so bile, da bi naj Apple pripravljal TV. Govorice so bile tudi, da bi naj pripravljali avtomobil. A žal se nekaterih stvari ne da kupiti in je težko priti zraven tudi z neomejeno količino denarja.

Tudi sam imam iphone, ampak nisem pa podpisal z nobenim pogodbe, da bi kupil vsako bedarijo, ki jo izvržejo na trg za brihtne ameriške glavce.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #268   Objavljeno 06.03.2017 16:22:56
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Pa saj če kupiš TV dobiš Android, webOS ali Tizen. Neke govorice so bile, da bi naj Apple pripravljal TV. Govorice so bile tudi, da bi naj pripravljali avtomobil. A žal se nekaterih stvari ne da kupiti in je težko priti zraven tudi z neomejeno količino denarja.

Tudi sam imam iphone, ampak nisem pa podpisal z nobenim pogodbe, da bi kupil vsako bedarijo, ki jo izvržejo na trg za brihtne ameriške glavce.

ja? disable.

fino.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #269   Objavljeno 06.03.2017 16:54:55
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
ja? disable.

fino.


Ne razumem najbolj... Da bi disablal operacijski sistem na TVju? Mislim, da je največ kar lahko narediš, da ga ignoriraš v kolikor uporabljaš zraven še ATV.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #270   Objavljeno 06.03.2017 17:39:13
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Android tlacijo v TVje, da še ti potem frizajo... Smile Ne hvala ... Imam raje navaden TV... pa nanj prikljucen nek spodoben predvajalnik ...


http://www.supportforum.philips.com/en/showthread.php?14250-Smart-TV-random-freeze

https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/2015-bravia-android-tv-issues/td-p/1949079/page/60

...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #271   Objavljeno 06.03.2017 17:41:18
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jest točno to..
samo ne vem če je kak 4k (its a must for rokokokokok) brez pametnega vtičnika.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #272   Objavljeno 06.03.2017 18:01:04
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jest, enkrat bo treba ugrizniti v kislo jabolko. Razen, če je tudi pri tebi tako, da čim bolj slaba je slika tem večji je užitek ob gledanju. Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #273   Objavljeno 06.03.2017 18:06:35
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Razen, če je tudi pri tebi tako, da čim bolj slaba je slika tem večji je užitek ob gledanju. Very Happy

narobe si interpretiraš stvari.. Wink
jaz sem reku, da uživam tudi ob slabi sliki, ker slika in velikost nima nobenega efekta name.
ima pa efekt dobra vsebina, tako kot ti je to tudi goran razložil.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #274   Objavljeno 06.03.2017 18:26:58
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
narobe si interpretiraš stvari.. Wink
jaz sem reku, da uživam tudi ob slabi sliki, ker slika in velikost nima nobenega efekta name.
ima pa efekt dobra vsebina, tako kot ti je to tudi goran razložil.


Jaz mam malega, sem pa taki tehničar, da ga ni večjega na svetu. In tehnika je ravno najbolj pomembna. Mater mam srečo na koncu koncev. Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #275   Objavljeno 06.03.2017 19:43:40
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
jest, enkrat bo treba ugrizniti v kislo jabolko. Razen, če je tudi pri tebi tako, da čim bolj slaba je slika tem večji je užitek ob gledanju. Very Happy


Ponavadi dam prednost vsebini filma... in ne temu ali je nevemkako ostra slika, ce bi jo gledal iz pol metra... iz treh metrov, kolikor je oddaljen TV pa dvomim, da bi videl neko hudo razliko med HD ali UHD...

Ze retina zaslon na katerega nekateri "orgazmirajo" meni ne pomeni veliko v primerjavi z neretina zaslonom...

In slika, ki jo vecinoma gledam na plazmi je vse prej kot slaba... Wink pac modna muha je sedaj UHD oz. 4K... tako kot je bila pred parimi leti 3D ... ki je danes ze povsem "out" Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #276   Objavljeno 06.03.2017 20:58:26
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če tvoj vid ni več v najboljši formi je retina res samo modna muha in če gledaš iz treh metrov ali več, je več kot 1080p brezpredmetno. Se pa nikakor ne strinjam s tabo ko primerjaš 3d z 4k in mislim, da tako retina kot tudi 4k ne bo nikoli out. Prav nasprotno, ne-retine in ne-4k več ne bo možno kupiti v kratkem.

Seveda je vsebina bolj pomembna od ločljivosti. Prej je uporabnik hhsk pribil eno res boso, ko je povedal, da nima velikost slike in kakovost NOBENEGA vpliva na njega kot gledalca filma. Potem, roko na srce, je najboljše da bereš samo knjige. V knjigah dobiš najboljšo vsebino in črke so čista retina. Pravi balzam za dušo in oči. A vidiš to pa vseeno ne bi, ker je preveč strani... Very Happy Komentarji polni bulšita.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #277   Objavljeno 06.03.2017 21:18:49
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
4K je samo marketing. 1080p je odlično. Sicer pa npr. kaj ti bo 4K, če imaš potem navadno stereo ozvočenje? Lepa slika ni dovolj za popoln užitek.

Sicer si ne lastim Apple TV ampak se mi vseeno zdi, da ni najbolj primeren za slovence. Ampak tukaj se mora res vsak sam najti in ugotoviti ali to rabi ali pa ne.

_________________
 MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #278   Objavljeno 06.03.2017 22:25:08
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Če tvoj vid ni več v najboljši formi je retina res samo modna muha in če gledaš iz treh metrov ali več, je več kot 1080p brezpredmetno. Se pa nikakor ne strinjam s tabo ko primerjaš 3d z 4k in mislim, da tako retina kot tudi 4k ne bo nikoli out. Prav nasprotno, ne-retine in ne-4k več ne bo možno kupiti v kratkem.

Seveda je vsebina bolj pomembna od ločljivosti. Prej je uporabnik hhsk pribil eno res boso, ko je povedal, da nima velikost slike in kakovost NOBENEGA vpliva na njega kot gledalca filma. Potem, roko na srce, je najboljše da bereš samo knjige. V knjigah dobiš najboljšo vsebino in črke so čista retina. Pravi balzam za dušo in oči. A vidiš to pa vseeno ne bi, ker je preveč strani... Very Happy Komentarji polni bulšita.


Ja v glavnem tvoji komentarji. Ti si verjetno začel gledat tv šele s prihodom 4K. Prej je blo itak BV.
Naj že en zaklene tole nakladanje, bahanje.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #279   Objavljeno 06.03.2017 23:17:51
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
Ja v glavnem tvoji komentarji. Ti si verjetno začel gledat tv šele s prihodom 4K. Prej je blo itak BV.
Naj že en zaklene tole nakladanje, bahanje.


Bahanje je, ko si na ebayu kupiš BMW M volan in fejk zlati Rolex in se slikaš za družbena omrežja. Se umikam iz teme. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #280   Objavljeno 07.03.2017 07:58:05
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:

Seveda je vsebina bolj pomembna od ločljivosti. Prej je uporabnik hhsk pribil eno res boso, ko je povedal, da nima velikost slike in kakovost NOBENEGA vpliva na njega kot gledalca filma. Potem, roko na srce, je najboljše da bereš samo knjige. V knjigah dobiš najboljšo vsebino in črke so čista retina. Pravi balzam za dušo in oči. A vidiš to pa vseeno ne bi, ker je preveč strani... Very Happy Komentarji polni bulšita.

tebe puberteta daje?
Razdruženo: Tor 07. Mar 2017 08:19.
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani