Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Naslednja
"Ostala" debata...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 14.11.2011 03:40:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
token je napisal/a:
DJ Nobo...tebi tvoja zaplankana glava ne pusti dopovedat da iPhone ni na vseh podrocjih naj naj. Kvaliteta nojevega jajca se mogoce ne meri po tem ali se razbije po prvem padcu ali ne, iPhoneu, kot nekemu par excellence izdelku, ki je med drugim med najdrazjimi telefoni na trgu (ce excludamo razne pozlacene in diamantirane telefone) se pa vsekakor tudi meri kvaliteta izdelave glede na to ali prezivi prvo srecanje z asfaltom ali ne.

Ce ne mores ene navadne konstruktiven debate vzdrzevat pa tut ne vem vec. Ocitno si brand loyal.

Brand-Conscious Consumers Take Bad News to Heart


Auu... Ne vem ali si tako slep ali pac slepo verjames bednim sterotipom. Da bi kdo enacil pomankljivost enega produkta z osebnim neuspehom? Clovek, pa ti si te debate jemles ful prevec k srcu... Ce je kdo tule fanatik si ti. Ti zelis na vso silo dokazati svoj prav. Pa ceprav sekas bedarije s to plastiko...

Kaj sploh pricakujes na apple forumu? Da bodo vsi pljuvali po produktih? Normalno da ne... Halo? Ne vem, ali se delas neumnega ali pac preprosto podjebavas, namrec tem o tezavah in pomanjklivostih je ogromno. Pa kaj? Sej pa vsi vemo, da ni *perfect*. Al kaj zelis slisati? Da je iz kurac materialov, da je os zastarel in omejen? Pojdi na jeben android/windowsphone/RIM forum pa debatirajte, pluvajte... Ne samo, da bos dozivel osebno zadovoljstvo ob prebiranju kritik, se sodeloval bos lahko in bil odlicno sprejet...

Plus tega me cudi, da smo taksni zaslepljenci in fanatiki sploh vredni tvoje pozornosti, da ne omenjam casa... Funny right? Wink

Btw, odlicen msg (in ne, ni point antena): http://www.youtube.com/watch?v=VKIcaejkpD4&feature=youtube_gdata_player


Cheers Wink
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 14.11.2011 08:16:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
token je napisal/a:
ampak ok, si povedal kar is hotel, da padec telefona na asfalt ni real-life scenario.

Pri meni zgleda ni real life scenario... glede na to, da imam skoraj leto in pol star iPhone 4, ki še ni razbit.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 14.11.2011 08:30:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Token

Kot kaze ne znas razmisljati z lastno glavo, da se tako oprijemas negativnih lastnosti, ki jih najdes na spletu... Nekdo naredi eno primerjavo, kjer se iPhone slabse odreze... in ze vsi "Apple haterji" in veliko Fandroidov takoj skoci v luft in slepo ponavljajo to... kako je iPhone zanic, ker so tako dokazali...

Evo... se en primer... tudi psi ne marajo iPhone :LOOOL: :bravo:



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Razdruženo: Pon 14. Nov 2011 08:37.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 29.02.2008
Prispevkov: 1636
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 14.11.2011 08:46:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
token je napisal/a:
DJ Nobo...tebi tvoja zaplankana glava ne pusti dopovedat da iPhone ni na vseh podrocjih naj naj. Kvaliteta nojevega jajca se mogoce ne meri po tem ali se razbije po prvem padcu ali ne, iPhoneu, kot nekemu par excellence izdelku, ki je med drugim med najdrazjimi telefoni na trgu (ce excludamo razne pozlacene in diamantirane telefone) se pa vsekakor tudi meri kvaliteta izdelave glede na to ali prezivi prvo srecanje z asfaltom ali ne.

Ce ne mores ene navadne konstruktiven debate vzdrzevat pa tut ne vem vec. Ocitno si brand loyal.

Brand-Conscious Consumers Take Bad News to Heart

neh, samo ne znajo se it.
obstajajo telefoni ki jim je trzna nisa padci ne samo na asfalt, tudi v vodo pa se par metrov vec kot iz zepa v asfalt.
i.e.: http://www.sonimtech.com/

smartphoni se pa prodajajo bolj kot alternativa majhnemu racunalniku. Kvaliteta racunalnika se pa pac ne meri v tem kako fejst ga lahko zabijes v tla.
ce si eden tistih ki telefone radi mecejo po tleh ti je pa spas ovitek... tako kot meni. Smile
mislim. tut samsunga bi mel v ovitku. "fall resistance" je zanemarljiv. kolegici je LG odletel po tleh pa je pac odnesla brez praske - s pocenim LCDjem pod digitezerjem, ker ma pac vecji "chassis flex Razz"

Smart phoni so v veliki meri slabsi od njihovih predhodnikov.. so vecji, bolj pozresni, manj vzdrzljivi (stamina in fizicno), itd itd. To pac ni njihova prodajna tocka

_________________
mbp late 2008
iPhone 4
ipad1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 14.11.2011 09:04:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
token je napisal/a:
kaj konkretno je narobe z plastiko ?

iz nafte je.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 29.02.2008
Prispevkov: 1636
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 14.11.2011 11:30:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
iz nafte je.

sej res. to je pa tadrug feature ki šteje veliko točk... v času kjer saniramo posledice brezglavih dejanj zadnjih 50 let.

_________________
mbp late 2008
iPhone 4
ipad1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 14.11.2011 11:45:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone je čist cool zadevca sam kar se tiče padca je pač minus je pa res da ni narejen da bi se metal ali pač padal po tleh @Token sej nekako ti dam prov sam če pa odštejemo padce je pa iPhone popolen. Cool

Pa dost je kreganja včasih dobim občutek da na tem forumu prevladujejo otroci. Embarassed

_________________
Lp,Dejc

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 14.11.2011 11:54:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@DeJc0 obcutek te ne vera Smile Tudi sam to opazil.

Sicer pa telefoni niso delani za to, da se mecejo po tleh. Za nerode, je pac ovitek, bumper, ... Vsak telefon ima svoje prednosti in slabosti. Vsak se glede na to odloci kaj njemu sede. Edino kar pa drzi kot pribito je, da ima iOS najboljso uporabnisko izkusnjo in je za navadnega uporabnika najlazji za uporabo.

Pa se lahko Android uporbaniki mecejo na zobe kolikor hocejo, to je dejstvo. Android je za ljudi ki se spoznajo na stvari, ki se imajo cas ukvarjati z vsemi nastavitvami, prilagajanji, customizacijo...

Ce me danes kdo vprasa kaj naj kupi od ljudi okoli mene, lahko brez tezav priporocam iPhone ali v bodoce Nokio Lumia 800. Ker se bo takoj znasel z temi.

Android je kot Linux, je ful fajn, ima ful potenciala, a jeb*** ga UX, UI, enostavnost za uporabo...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 29.02.2008
Prispevkov: 1636
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 14.11.2011 11:59:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
po drugi strani mas pa JB in je vse skupaj potem se "po drugi strani" boljse kot android Very Happy Razz

_________________
mbp late 2008
iPhone 4
ipad1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 14.11.2011 12:10:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
JB pa je spet za enako ciljno skupino kot je Android.

Android mobilniki se ne prodajjao tako dobro zato ker so boljsi od iPhona, ampak zato, ker so pri vec ponudnikih ugodnejsi v paketih. Imas Android phone za vse cenovne skupine skoraj. Poglejmo si Itak paket, Orto... Neki crap Samsung Galaxy mini, ki ima 2.1 Android gor...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 14.11.2011 12:21:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vi ne zastopte kakšen feeling je ko ti telefon pade po tleh, pa se ne razbije. Dražji ko je, bolj orgazmično je doživetje... :LOOOL:

Kaj češ pol s Samsungom, ki se nikol ne razbije...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.12.2010
Prispevkov: 33
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 14.11.2011 14:25:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok, sm v tej temi ste pa eni dokazal da ste "sekta"... človk je sm povedal kolk sucks če se telefon tako razbije eni ga pa kr napadete, pa naženete na android forum... wtf?

jst sam sm uporabnik applovih izdelkov, ker so mi všeč iz takšnih in drugačnih razlogov, ampak to ne pomeni da ne poznam minusov. večina me ne moti, kakšni pa me. odločim se pa za apple zato ker me pri drugih firmah očitno več stvari moti.

in zdej, če vem da me določena stvar ful moti, pričakujem, da bom v najboljšem primeru dobil na tem forumu rešitev problema. v najslabšem primeru pa NE preganjanja na android forum!

dejte se zment, če na tem forumu lahko sploh kdo kej reče proti applu oz. omenja minuse, ker v nasprotnem primeru je boljš da se najde forum z bolj konstruktivnimi debatami in kjer zihr dobiš pomoč v primeru omenjenega minusa.

p.s. sej razumem da nihče ne mara človeka k pride sm pljuvat določeno stvar, ampak so pa taki, k samo omenjajo napake, pa so nekateri očitno res ogroženi iz ne vem katerega razloga. ni čudno da je potem za navadnega uporabnika, ki se ne spozna preveč in mu je vseeno - "apple = sekta"
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 20
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 14.11.2011 14:32:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imel sem Samsunga in sedaj imam iphone.

ta test je prav tako, kot da primerjaš porcelanaste krožnike z melaminskimi.

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 14.11.2011 14:32:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Circa
A je v tej temi sploh kdo kaj vprašal?

"I hate iPhone..." meni ne zgleda naslov za konstruktivno debato. Pač se zberejo troli in nabijajo v eni temi, če jim že glih paše.

Men se to ne zdi nič narobe.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1590
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 14.11.2011 14:34:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
circa je napisal/a:
ok, sm v tej temi ste pa eni dokazal da ste "sekta"...


kr navad se Very Happy

ne vem pa kako tolkim pade povezava med krožniki in iphoni Confused a ste sami natakarji al kaj Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 14.11.2011 14:37:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
circa je napisal/a:
ok, sm v tej temi ste pa eni dokazal da ste "sekta"... človk je sm povedal kolk sucks če se telefon tako razbije eni ga pa kr napadete, pa naženete na android forum... wtf?

jst sam sm uporabnik applovih izdelkov, ker so mi všeč iz takšnih in drugačnih razlogov, ampak to ne pomeni da ne poznam minusov. večina me ne moti, kakšni pa me. odločim se pa za apple zato ker me pri drugih firmah očitno več stvari moti.

in zdej, če vem da me določena stvar ful moti, pričakujem, da bom v najboljšem primeru dobil na tem forumu rešitev problema. v najslabšem primeru pa NE preganjanja na android forum!

dejte se zment, če na tem forumu lahko sploh kdo kej reče proti applu oz. omenja minuse, ker v nasprotnem primeru je boljš da se najde forum z bolj konstruktivnimi debatami in kjer zihr dobiš pomoč v primeru omenjenega minusa.

p.s. sej razumem da nihče ne mara človeka k pride sm pljuvat določeno stvar, ampak so pa taki, k samo omenjajo napake, pa so nekateri očitno res ogroženi iz ne vem katerega razloga. ni čudno da je potem za navadnega uporabnika, ki se ne spozna preveč in mu je vseeno - "apple = sekta"


ne vidim problema, zakaj se ne bi smelo reči kaj proti iPhonu.. Ampak NEBULOZE v smislu, kateri je močnejši, ko ga vržeš na asfalt, pa nekako res ne spadajo v to področje, se ti ne zdi?? Forum je poln tako dobrih stvari, kot problemov.. Torej smo tukaj precej razumevajoči osebki za obe strani.. Ampak za take NEBULOZE se pa žal tudi pri nas ne najde prostora.. Za taka nabijanja je pa verjetno res boljši forum, ki ga ti omenjaš..
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.06.2009
Prispevkov: 108
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 14.11.2011 14:40:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo token, nekaj zate:

http://www.youtube.com/watch?v=BxFrJ5RgxH8

Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.12.2010
Prispevkov: 33
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 14.11.2011 15:10:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no sej pol je pa samo problem kaj v bistvu so "nebuloze". fora je sm v tem, da nekatere očitno moti, če se telefon razbije, ko ga vržeš ob tla. kakor komu paše Smile .

če je pa ta model sm pršou trollat gor kolk sucks, ker se iphone razbije na asfaltu pa ne vem. če je to res, pol lahko res gre drugam. sej lahko sam pove Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 14.11.2011 15:25:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
@Circa
A je v tej temi sploh kdo kaj vprašal?

"I hate iPhone..." meni ne zgleda naslov za konstruktivno debato. Pač se zberejo troli in nabijajo v eni temi, če jim že glih paše.

Men se to ne zdi nič narobe.


Naslov sem jaz tak dal... ker se je debata razvnela v napacni temi ...

Tak naslov sem pa dal samo zaradi tega, da ne bo kdo rekel, da takih tem ne odobravamo...

Ce je debata konsturiktivna je lahko tudi o tem... zakaj ne. Sicer pa ce se se malo vrnem na dejansko debato in teste, ki "dokazujejo", da Galaxy S2 zdrzi padec, iPhone 4s ga pa ne... Pac splet okolicsin innakljucji... Nekomu bo na tla padel Galaxy S2 in mu bo displej pocil, ker bo padel recimo na vogal ali drugo mesto, kjer je obcutljiv... Drugemu bo padel na tla iPhone 4/4s in bo zaslon prezivel... mogoce bo celo odnesel brez praske... Vse je odvisno od tega, kako bo mobilnik padel. Da je iPhone 4 bolj obcutljiv na padce je normalno... saj je tudi narejen iz takih materialov, ki so bolj obcutljivi na udarce... Nikakor se pa ne morem strinjat s tem, da bo iPhone vedno potegnil "ta slabso" ... Smile .. Po drugi strani je pa recimo Galaxy S2 precej bolj obcutljiv na to, ce ga nosis v zepu skupaj s kljuci, drobizem... in drugimi ostrimi predmeti in bo verjetno dobil vec prask po dolcocenem casu ..

Nekateri pa bodo VEDNO za take zadeve nasli izgovor... in vsakega osznacili s sektasem, vernikom... ipd. ...In take zadeve se bodo vedno dogajaloe... ne samo v konkretni "vojni" Samsung vs. Apple ... ampak tudi recimo pri Audi vs. Renault, BMW vs. Lexus, Gorenje vs. Bosch, konec koncev tudi Mercator vs. Spar... Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27192
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 14.11.2011 15:28:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
kr navad se Very Happy

ne vem pa kako tolkim pade povezava med krožniki in iphoni Confused a ste sami natakarji al kaj Very Happy


Beres med vrsticami samo tisto, kar tebi pase? Primerjava je med Galaxy S2 in iPhone 4/4s ... IN med plasticnimi in porcelanastimi krozniki... Nikjer pa jaz ne vidim navzkrizne primerjave... torej med krozniki in telefoni Embarassed Question Rolling Eyes Surprised :bonk:

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani