Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Naslednja
Voyo
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #201   Objavljeno 22.12.2012 16:58:39
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@slomito : Ta možnost gotovo prihaja v naslednjo verzijo, datuma si pa ne upam obljubit.
@urosbe : Ali imaš ti, tako kot @PiranhaSLO , tudi iOS 5 ?

Sicer nam AirPlay normalno deluje, bomo pa malo raziskali. Možno je, da zadeva napačno funkcionira samo na iOS 5.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #202   Objavljeno 23.12.2012 10:01:02
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne, jaz imam 6.0.1 (iPhone 5), pa tudi na iPhone 4S (6.0.1) AirPlay ne deluje. Na iPhone predvajas brez tezav, ko kliknes ikonco AirPlay in preklopis na AppleTV, pa se prikaze vrteci krogec in se ne zgodi nic. Enako je bilo ze pri iOS 6.0.0. Je pa pri prejsnji razlicici Voyota zadeva delovala.

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #203   Objavljeno 23.12.2012 11:52:36
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni splih ne deluje, iOS 6.0.1 new ipad, vedno ko hocem predvajat me vprasa za aktivacijo, ko pogledam pa je naprava ze povezana z siol racunom. Pred 1 mesecem je delalo bp. Sem poskusil na novo nalozit, deaktivirat in spet povezat, pa ne pomaga....

Lp Primoz

_________________
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #204   Objavljeno 02.01.2013 13:07:18
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@mbalanti...mogoce kaka resitev za moj problem? Ali naj poklicem kar na Voyo info....

Lp Primoz

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #205   Objavljeno 02.02.2013 19:48:36
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če še nisi rešil težave, mi na PM pošlji svoje uporabniško ime, s katerim povezuješ iPad, pa bova pogledala
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #206   Objavljeno 02.02.2013 19:50:18
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urosbe je napisal/a:
Ne, jaz imam 6.0.1 (iPhone 5), pa tudi na iPhone 4S (6.0.1) AirPlay ne deluje. Na iPhone predvajas brez tezav, ko kliknes ikonco AirPlay in preklopis na AppleTV, pa se prikaze vrteci krogec in se ne zgodi nic. Enako je bilo ze pri iOS 6.0.0. Je pa pri prejsnji razlicici Voyota zadeva delovala.

jaz imam enako konfiguracijo naprav doma in mi deluje vse brez problema. Lahko poskuš takole: ugasni VOYO aplikacijo, vklopi AirPlay mirroring na Apple TV, potem pa prižgi VOYO aplikacijo in zaženi film. Ti tako deluje?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.10.2011
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #207   Objavljeno 15.04.2013 20:43:52
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj še komu zaračunava za voyo 4,49 eur + dodatnih 3,59 eur?? to mi dela že nekaj mesecev, čeprav piše da je naročnina 5 eur.. nevem v čem je keč, mislil sem da je od kake druge aplikacije tisti dodatek, ampak sem že prav jezen... imam pa na iPadu naročeno
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.12.2009
Prispevkov: 274
Kraj: Murska Sobota
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #208   Objavljeno 24.04.2013 08:41:54
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Včeraj izšla posodobitev.......in kaj ne novega........nič..........še vedno ni podpore za 5, prikazuje na pol ekrana....sramota !!!!!! Devil Angry Devil

Pa sem preizkusil oyo hrvaški in voyo češki !!!! Pozitivno presenečen, meni všečen in prilagojen za 5. Ti naši pa se izgeda norčujejo iz uporabnikov ali pa so tako nesposobni......
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #209   Objavljeno 08.05.2013 13:06:43
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokipoki je napisal/a:
Kaj še komu zaračunava za voyo 4,49 eur + dodatnih 3,59 eur?? to mi dela že nekaj mesecev, čeprav piše da je naročnina 5 eur.. nevem v čem je keč, mislil sem da je od kake druge aplikacije tisti dodatek, ampak sem že prav jezen... imam pa na iPadu naročeno

VOYO naročnina na iOS je pravzaprav cenejša od spletne, in sicer 4,49 EUR. TIstih dodatnih 3,59 eur ti zaračunava neka druga aplikacija, preveri v iTunes naročninah.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #210   Objavljeno 08.05.2013 13:08:58
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
princ69 je napisal/a:
Včeraj izšla posodobitev.......in kaj ne novega........nič..........še vedno ni podpore za 5, prikazuje na pol ekrana....sramota !!!!!! Devil Angry Devil

Pa sem preizkusil oyo hrvaški in voyo češki !!!! Pozitivno presenečen, meni všečen in prilagojen za 5. Ti naši pa se izgeda norčujejo iz uporabnikov ali pa so tako nesposobni......

Posodobitev, ki je izšla je iz vidika uporabniške izkušnje neopazna. Dodati smo morali podporo za DRM zaščito videov, ki jo zahtevajo določene produkcijske hiše. S tem smo omogočili bistveno več vsebin, ki jih prej na iOS napravah nismo smeli prikazovati.

Na seznamu za verzijo 2.1 imamo seveda prilagoditev za iPhone 5, Wi-Fi only nastavitve in še par popravkov.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.07.2009
Prispevkov: 207
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #211   Objavljeno 08.05.2013 14:12:35
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vidim da je tu prisoten tudi VOYO Admin.
Zadnje dva meseca imam stalno probleme z povezovanjem telefona, tablice in televizije na VOYO.
Nekajkrat sem že klical na siol, zakaj povezava ne deluje ( izberem poveži z računom, izberem račun, se prijavim, javi da je prijava uspela, nato hočem pognati oddajo in zopet sem na začetku! Prijava,.... )
Na Siolu sem dobil obrazložitev da je problem na proplusu, vendar so mi takrat tehniki na siolu uspeli zadevo urediti. Naslednjič sem se obrnil na proplus in so mi zadevo uredili tam.
Sedaj pa nimam več volje vsake dva dni klicati. Bom pa zavrnil račun saj plačujem naročnino Siolu.
Ima mogoče kdo kak predlog, oziroma ima kdo podobne težave?

LP Tadej

_________________
Je treba delat, če hočiš kej imet!
www.findme.si
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #212   Objavljeno 08.05.2013 14:32:27
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Daj mi prosim sporoči svoj VOYO username (na PM) in bom konkretno zate preveril, kaj se dogaja. Ne morem reči za tvoj primer, večino reklamacij ki sem jih reševal pa nismo povzročili mi. Mi namreč uporabniku dostop dodelimoa ali odvzamemo na podlagi informacij, ki jih dobimo od partnerjev (SiOL, T-2, Amis, SiMobil ...).
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #213   Objavljeno 23.05.2013 15:07:44
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

danes je šla v AppStore review nova verzija VOYO aplikacije (2.1), ki končno podpira prikaz na iPhone 5 in omogoča uporabnikom, da si v nastavitvah izklopite prenos podatkov po mobilnem omrežju (WiFi only).

Pričakujemo, da bo nova verzija v AppStore na voljo v kakšnem tednu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #214   Objavljeno 29.05.2013 09:09:17
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako, v AppStore je sedaj na voljo posodobitev za VOYO.SI - podpora za iPhone 5 in gumb za izklop prenosa preko 3g. Veseli bomo vašega feedbacka.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.07.2010
Prispevkov: 406
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #215   Objavljeno 29.05.2013 21:05:37
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mbalanti je napisal/a:
Tako, v AppStore je sedaj na voljo posodobitev za VOYO.SI - podpora za iPhone 5 in gumb za izklop prenosa preko 3g. Veseli bomo vašega feedbacka.


Poslal sem ti ZS, ce se ti da prosim malo poglej.

Hvala

Milans
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #216   Objavljeno 30.05.2013 15:57:52
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem ti odgovoril, žal težko pomagam pri težavah, ki niso povezane s to aplikacijo. Če ima kdo težave pri uporabi storitve VOYO ali katere koli druge storitve PRO PLUS, bo pravi naslov podpora@voyo.si oz. 0804444 v delovnem času.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2011
Prispevkov: 344
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #217   Objavljeno 30.05.2013 16:36:38
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mbalanti je napisal/a:
Sem ti odgovoril, žal težko pomagam pri težavah, ki niso povezane s to aplikacijo. Če ima kdo težave pri uporabi storitve VOYO ali katere koli druge storitve PRO PLUS, bo pravi naslov podpora@voyo.si oz. 0804444 v delovnem času.


Dajte posodobit 24ur aplikacijo ali pa vse vaše 24ur-povezane aplikacije umaknite ker si delate samo sramoto. Podpora nikakršna, že več kot 2 leti nobenega updejta, šteka, ni prilagojena za petko, v glavnem neuporabna. Verjetno ena najslabših aplikacij na appstoru (vključno z nikakršno podporo in odzivom razvijalcev).

_________________
iPhone & iPad -> r0x
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #218   Objavljeno 30.05.2013 16:46:24
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam. 24ur aplikacija je katastrofa!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.05.2007
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #219   Objavljeno 30.05.2013 16:46:37
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mickeycek, težko komentiram tole javno.
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #220   Objavljeno 31.05.2013 13:57:04
Re: Voyo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pokomentiraj privatno samemu sebi med veliko potrebo.

_________________
we are  of borg
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani