Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Nekaj začetniških iPhone vprašanj
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #581   Objavljeno 01.04.2018 12:19:19
Re: Nekaj začetniških iPhone vprašanj
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo. Stanje na kartici je (cisto vsa sredstva so na voljo). Sem uspel resit in sicer: NE SKODI, CE SE PREBERE VSE KAR SI DOBIL OB PIN-U Smile

Pise namrec, da preden kartica zacne “delovati” moras z njo opraviti vsaj eno dejanje na POS terminalu ali bankomatu. Sem potem sel na bankomat preverit stanje in glej ga zlomka, tudi iCloud je sprejel kartico 😂

Tako da sem resil, pisem pa ce bo kdo slucajno enako neumen in ne bo prebral vsega na papirju 😎
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #582   Objavljeno 01.04.2018 19:22:05
Re: Nekaj začetniških iPhone vprašanj
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TilenH je napisal/a:
Zdravo. Stanje na kartici je (cisto vsa sredstva so na voljo). Sem uspel resit in sicer: NE SKODI, CE SE PREBERE VSE KAR SI DOBIL OB PIN-U Smile

Pise namrec, da preden kartica zacne “delovati” moras z njo opraviti vsaj eno dejanje na POS terminalu ali bankomatu. Sem potem sel na bankomat preverit stanje in glej ga zlomka, tudi iCloud je sprejel kartico 😂

Tako da sem resil, pisem pa ce bo kdo slucajno enako neumen in ne bo prebral vsega na papirju 😎


To je finta vseh bančnih kartic pri vseh bankah. Vedno more bit prva transakcija s PIN na POS terminalu ali bankomatu. Šele potem odklene spletno in NFC poslovanje (da ne bi kak poštar med dostavo skeniral slučajno kartice - varnost pač).

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani