Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Naslednja
Apple TV. Da/Ne?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.03.2011
Prispevkov: 88
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #361   Objavljeno 03.10.2017 10:44:12
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A uporablja kdo od vas na Apple TV Plex?
https://www.plex.tv/

Če ja, kakšne so vaše izkušnje?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.04.2013
Prispevkov: 53
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #362   Objavljeno 03.10.2017 11:07:24
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1 leto super.
Dela pa bolj hitro na Smart TV.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #363   Objavljeno 03.10.2017 11:33:00
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Recimo da neko fotografijo, ki je 12MP Airplayam iz telefona na TV. Telefon recimo prikazuje 1MP, TV 8MP, fotografija je 12MP. Kaj vidim na TV? Povečavo iz 1MP na 8MP, 8MP zmanjšano iz 12MP ali original 12MP? Nekako ugibam da original pri Airplayu in povečavo pri zrcaljenju ali se motim?

Kaj bi bile največje prednosti Apple TV 4K pred samo televizijo, ki že ima vgrajen Android TV, webOS ali Tizen? To je tu vprašanje, se mi zdi. Potem imamo še tu Amazon Fire TV, Google Chromecast, Roku - vse v 4K.


Pri Airplayu imaš več različnih načinov. En je screen mirroring. V tem primeru se zaslon naprave prenaša na TV (in primerno downscala ali upscala). Potem imaš pa Airplayanje slik in videov. Tukaj se pa originalna vsebina prenaša na Apple TV in prikaže v najboljši možni kvaliteti.

Prednosti Apple TV 4K pred samo televizijo? Odvisno od televizije in naprave. Vedno so prednosti in slabosti. Ampak, če že imaš možnost gledanja 4k vsebin, s katero si zadovoljen, potem Apple TV ni smortn nakup. Bistvene razlike so pač v GUI-ju, daljincu in aplikacijah/igrah, ki so na voljo.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #364   Objavljeno 03.10.2017 12:35:52
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovore. Katere so pa kaj zanimive aplikacije, ki jih uporabljate na Apple TV? Iščem dodano vrednost naprave. Verjetno je ATV zanimiv tudi za razvijalce, ker se da narediti kaka zelo preprosta igra, ki bi znala postati "viralna"?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #365   Objavljeno 03.10.2017 16:54:51
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Primer:
Čez vikend sem snemal hčerine nastope na tekmi. Skupaj cca 20 movijev HD in ene 50 fotk. Vse skupj sproti dal na iCloud photo sharing. Doma pa je žena na ATV ju vse skupah videla. Cel share sem objavil kot web sharing in povezavo čez mail poslal ostalim staršem, ki so lahko to gledali na webu.

To isto stvar bi lahko naredil (najbrž) tudi na drugih ekosistemih. Ampa ker drgih nimam, pač uporabljam Applovega. Kaj več ne rabim.

Zato v tej kombinaciji pride zlo prav ATV.

Mi je brezveze gledat neke druge rešitve, ki so v Applovo okolje manj integrirane.

Takih uporabnikov kot jaz, je vedno več. Še posebej v državah, kjer so Applovi servisi polno podprti. Pač uporabljaš kar maš, ker konc koncev vsi ponujajo (recimo) podobne servise, sam v drugi embalaži.

Pol pa počasi odjaviš še kabelsko in ugasneš radio. In ti postane ATV glavna naprava v stanovanju. Finančno sicer ni neke spremembe, ker plačuješ Applove servise, sam vsaj za plačano ne dobiš poplave reklam ampak neke vsebine, ki ti odgovarjajo. Recimo.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #366   Objavljeno 03.10.2017 20:03:57
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Navdušen sem ko starejši uporabljajo sodobno tehnologijo. Sicer bi lahko ženi tudi poslal zadeve na email in bi pogledala kot ostali starši na katerikoli napravi in ne nujno na ATV, ampak nekako moraš pač vključiti v zgodbo ATV. Nevem edino kako gledaš spuži kvadratnika v slovenski sinhronizaciji preko ATV, če si odjavil televizijo? Si se zgleda odločil za amerikanizacijo - za kosilo pa hotdogi, pice, hamburgerji in vsak liter neke sladke gazirane pijače. Razz

Kako zdržite brez Usodnega vina in Kmetije? Confused

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #367   Objavljeno 03.10.2017 21:58:27
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Navdušen sem ko starejši uporabljajo sodobno tehnologijo. Sicer bi lahko ženi tudi poslal zadeve na email in bi pogledala kot ostali starši na katerikoli napravi in ne nujno na ATV, ampak nekako moraš pač vključiti v zgodbo ATV. Nevem edino kako gledaš spuži kvadratnika v slovenski sinhronizaciji preko ATV, če si odjavil televizijo? Si se zgleda odločil za amerikanizacijo - za kosilo pa hotdogi, pice, hamburgerji in vsak liter neke sladke gazirane pijače. Razz

Kako zdržite brez Usodnega vina in Kmetije? Confused


Nisi dojel. Smile Smile Smile

Ne znam (učinkovito) uporabljat nič drugega, kot Applov ekosistem in sem ti povedal iz mojega stališča, zakaj je dober ATV. Pač najbolj integrirana streaming naprava v tem sistemu.

En prej ti je rekel, da je ATV smiselen samo v Applovem ekosistemu. Isti odgovor.

Torej. Ekosistem, ki ga uporabljaš je ključen pri izberi streaming naprave.

Zakaj sem pa tako globoko zabredel v Apple in kako poslat po mailu 15gb robe je pa offtopic. Še posebej, zakaj sem po 30 letih v marketinški grafiki do te mere alergičen na reklame, da sem prenehal konzumirat TV in radijski program. On no On no

Aja, kaj namest Kmetije?
Dubioza, S.A.R.S., Kud Idijoti, Hladno pivo ... Maš te robe ful v iTunsih. Brez reklam.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.07.2015
Prispevkov: 65
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #368   Objavljeno 06.10.2017 14:55:33
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Nisi dojel. Smile Smile Smile

Ne znam (učinkovito) uporabljat nič drugega, kot Applov ekosistem in sem ti povedal iz mojega stališča, zakaj je dober ATV. Pač najbolj integrirana streaming naprava v tem sistemu.

En prej ti je rekel, da je ATV smiselen samo v Applovem ekosistemu. Isti odgovor.

Torej. Ekosistem, ki ga uporabljaš je ključen pri izberi streaming naprave.

Zakaj sem pa tako globoko zabredel v Apple in kako poslat po mailu 15gb robe je pa offtopic. Še posebej, zakaj sem po 30 letih v marketinški grafiki do te mere alergičen na reklame, da sem prenehal konzumirat TV in radijski program. On no On no

Aja, kaj namest Kmetije?
Dubioza, S.A.R.S., Kud Idijoti, Hladno pivo ... Maš te robe ful v iTunsih. Brez reklam.


Bravo!!! Like
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #369   Objavljeno 07.10.2017 22:19:17
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple TV 4k 32Gb je sedaj na zalogi pri https://www.electronic4you.si
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #370   Objavljeno 07.10.2017 23:13:17
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Apple TV 4k 32Gb je sedaj na zalogi pri https://www.electronic4you.si


Za kaj boš recimo uporabljal Apple TV 4k? Zanima me, mogoče ga tudi sam rabim pa še ne vem... Very Happy

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #371   Objavljeno 08.10.2017 07:03:34
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Za kaj boš recimo uporabljal Apple TV 4k? Zanima me, mogoče ga tudi sam rabim pa še ne vem... Very Happy

Uporabljal ga bom v prvi vrsti za streamanje filmov iz diska, ki bo priklopljen na iMaca. Za to bom uporabljal app MrMC,morda pa še kakšen Infuse ipd., bom videl, kako se bo obnesel prvi. Upam, da ne bo kakšnega zatikanja ali drugih nevšečnosti. Ethernet imam zelo dober, tako, da načeloma ne bi smelo biti težav, nikoli se pa ne ve.

Uporabljal ga bom tudi za AirPlay iz inaprav, recimo slike, video itd. Prav tako za kakšen drug uporaben app in morda kakšen špil, bomo videli. Pridejo na obisk sorodniki in imaš en kup fotk na telefonu. Ni lepšega, kot pokazati vse to na TV.

Jaz svojega načeloma dobim prihodnji teden, kupil pri nas in dobil še 5% popusta, tako, da me je prišel skoraj enako kot 32GB, vzel pa sem 64GB. Od viška glava ne boli, kajne? Smile Pa še razlika med 32GB in 64GB je minimalna, zato se tokratni Apple TV vsekakor splača kupiti kar s 64GB prostora.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #372   Objavljeno 08.10.2017 10:17:28
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Uporabljal ga bom v prvi vrsti za streamanje filmov iz diska, ki bo priklopljen na iMaca. Za to bom uporabljal app MrMC,morda pa še kakšen Infuse ipd., bom videl, kako se bo obnesel prvi. Upam, da ne bo kakšnega zatikanja ali drugih nevšečnosti. Ethernet imam zelo dober, tako, da načeloma ne bi smelo biti težav, nikoli se pa ne ve.

Uporabljal ga bom tudi za AirPlay iz inaprav, recimo slike, video itd. Prav tako za kakšen drug uporaben app in morda kakšen špil, bomo videli. Pridejo na obisk sorodniki in imaš en kup fotk na telefonu. Ni lepšega, kot pokazati vse to na TV.

Jaz svojega načeloma dobim prihodnji teden, kupil pri nas in dobil še 5% popusta, tako, da me je prišel skoraj enako kot 32GB, vzel pa sem 64GB. Od viška glava ne boli, kajne? Smile Pa še razlika med 32GB in 64GB je minimalna, zato se tokratni Apple TV vsekakor splača kupiti kar s 64GB prostora.


Zgleda, da ni to zame. Jaz imam že smart tv in ta ima podobne funkcije kot ta škatla. iCloud imam izklopljen, ker vse pa ni glih za javnost ane in te reči se hranijo lokalno z redundanco in malo bolj se gleda na to da bodo fotografije in videoposnetki med nami in samo med nami še na mnoga leta. Vsak malo pameten tv lahko streama fotografije in videoposnetke iz domačega "serverja", oblak je pa fujjj!

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.04.2011
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #373   Objavljeno 08.10.2017 14:40:56
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klasicni je napisal/a:
A uporablja kdo od vas na Apple TV Plex?
https://www.plex.tv/

Če ja, kakšne so vaše izkušnje?



Apple TV 4 2015 trenutno nima možnosti namestitve Plex serverja ampak samo odjemalca , kije po mojih izkušnjah izredno kvaliteten .
Upam da bo kmalu tudi možnost namestitve Plex serverja na Apple TV 4k ki ima zelo močan procesor in bi bil idealen.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2006
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #374   Objavljeno 09.10.2017 08:44:58
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Uporabljal ga bom v prvi vrsti za streamanje filmov iz diska, ki bo priklopljen na iMaca. Za to bom uporabljal app MrMC,morda pa še kakšen Infuse ipd., bom videl, kako se bo obnesel prvi. Upam, da ne bo kakšnega zatikanja ali drugih nevšečnosti. Ethernet imam zelo dober, tako, da načeloma ne bi smelo biti težav, nikoli se pa ne ve.

Uporabljal ga bom tudi za AirPlay iz inaprav, recimo slike, video itd. Prav tako za kakšen drug uporaben app in morda kakšen špil, bomo videli. Pridejo na obisk sorodniki in imaš en kup fotk na telefonu. Ni lepšega, kot pokazati vse to na TV.

Jaz svojega načeloma dobim prihodnji teden, kupil pri nas in dobil še 5% popusta, tako, da me je prišel skoraj enako kot 32GB, vzel pa sem 64GB. Od viška glava ne boli, kajne? Smile Pa še razlika med 32GB in 64GB je minimalna, zato se tokratni Apple TV vsekakor splača kupiti kar s 64GB prostora.



Pozabil si napisati, kje in če boš gledal 4K vsebine?
itunes rent ali buy, netflix 4k naročnina...oz imaš zloudane 4k filme.
Youtube video v 4K - appleTv4K Ne podpira. (upam, da enkrat bo, ker ima youtube res ogromno vsebin v 4K)


Če NE - potem res ne rabiš novega ATV4K, bo ATV4 dovolj dober.

pred dnevi je hotel kolega nasvet on novi ATV4K...sploh nima 4K TVja ... če ga boš kupil potem ok, če ne - res ne rabiš tega in kupi cenejšo starejšo varianto Smile


sam imam ATV4 in Infuse pro, dela mega super odlično.

pri novem infuse in ATV4K je še nekaj težav.
berem na njihovem forumu:

I have been trying ATV 4k device for 2 Days.
Until now, in my opnion, Apple device and infuse are not acceptable for 4K movies etc.
Lots of movies are unplayable with infuse.
Colour for 4k films is really worse than 1080p Bluray.
1080p movies has more vivid & pure colours than 4k.

Also when ı choice 4k hdr 60hz from main menu, all screens also main screen are greyish.
What is the reason of this?

Is apple 4k device not ready for 4k or infuse?
My tv and hdmi cables are suitable for 4k. hdr.
Please comment
Thanks

++++++++++++++++++++



Hello,
These files are very basic & simple 4k files. I dont understand, why infuse could not play them correctly ?

This file is a program stream and Infuse has issues with it. Program stream are typically used for broadcasting but are not at all common outside of that field.
And "demo files" do only need to work on a specific device and can have incompatibilities.
After remuxing with MkvToolnix,it works OK with Infuse on Apple TV 4K.
And since it is SDR, colors are OK.

The differences between files are not only resolution 4K vs 1080p.
One big difference is HDR (high dynamic range) which in short is a new way of coding brighness and colors.
There are 2 leading standards (HDR10 and Dolby Vision), both supported by Apple TV 4K.
And the way TVs handle HDR (and especially tone mapping) varies greatly, especially for HDR 10 TVs (for example high end Samsung TV series handle them very well, while the low end series are terrible at it).

Regarding your UHD Blu-Ray folders, Infuse does not yet support HDR on Apple TV 4K (they started shipping just 2 weeks ago), which is why the colors are wrong when you play them.
HDR support is planned for Infuse 5.5.6 (the very next version) if I remember well.
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #375   Objavljeno 09.10.2017 13:56:56
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj pravim, čista žalost. To je bolj za tiste, ki pač pokupijo vse od ekosistema, da potem čutijo pripadnost klubu. Very Happy

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #376   Objavljeno 09.10.2017 14:21:38
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je dober ker ne potrebujem nobenih kablov, samo play in film dela. Imam smart tv, ko sem probal razne kombinacije z aplikacijami stremat iz Iphona na tv oz. iz kompa se je slika zatikala. Tu vidim glavno uporabnost, imam pa apple tv 3. ki košta cirka 50 evrov in mi je super da ne rabim vedno znova nalagat na usb in vtikat zadaj v tv ipd. Tako samo play na macbook in zadeva špila. Poleg tega pa tudi slike stremam. Za drugo pa ne uporabljam trenutno.

_________________
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #377   Objavljeno 09.10.2017 18:19:24
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xskip je napisal/a:
Pozabil si napisati, kje in če boš gledal 4K vsebine?
itunes rent ali buy, netflix 4k naročnina...oz imaš zloudane 4k filme.
Youtube video v 4K - appleTv4K Ne podpira. (upam, da enkrat bo, ker ima youtube res ogromno vsebin v 4K)


Če NE - potem res ne rabiš novega ATV4K, bo ATV4 dovolj dober.

Nimam 4K filmov in tudi servisev ne bom uporabljal, kar pa še ne pomeni, da se ne splača kupiti ATV 4K, ker s tem kupuješ nekaj, kar bo aktualno še vrsto prihodnjih let, poleg tega pa je tudi nov A10X čip, ki spet predstavlja prednost pred ATV4. Ker sploh še nimam ATV-ja, nimam kaj dosti razmišljati, da ne bi vzel kar najnovejšega, torej 4K. Imam pa 4K Philips TV. Verjamem, da V TEM TRENUTKU zadeva ne bo aktualna glede 4K, bo pa v prihodnje skoraj zagotovo in bom že imel 4K podprto, ne da se bom potem tolkel po glavi, zakaj sem nabavljal staro robo, namesto nov model. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #378   Objavljeno 09.10.2017 18:22:34
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
To je bolj za tiste, ki pač pokupijo vse od ekosistema, da potem čutijo pripadnost klubu. Very Happy

Ne gre za pripadnost plemenu, ker recimo novega iPhona ne bom kupil, pa bi ga po tej logiki že moral imeti, tako 8, kot prihodnji mesec X, torej kar oba. Razz
Gre za to, da bi želel imeti eno takšno fino streaming napravo, kot je ATV, in ker imam že večinoma vse naprave od Appla, ne vem, zakaj ne bi kupil iz tega ekosistema, zakaj bi kupoval Amazon ali kaj drugega. ATV 4K pa zato, ker je najnovejši model in ga nameravam imeti nekaj let, da bo aktualen tako in drugače. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #379   Objavljeno 09.10.2017 18:25:42
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok. Kaj so pa alternative ATV?

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #380   Objavljeno 09.10.2017 18:27:48
Re: Apple TV. Da/Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Ok. Kaj so pa alternative ATV?


Smart tv Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
« Poglej prejšnjo temo - TV - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani