Jabuk
Izjave leta =)


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 31.12.2004 18:31:16
Odgovori s citatom
"v sloveniji za isti denar dobis masino z boljsimi performansi... ki ima vec kot en gumb na miski"

"jaz pa vseeno mislim, da se folk izogiba macov ne samo zaradi cene, temvec zaradi zdruzljivosti"

"ja, samo skoda, ker ni softwersko z nicemer kompatibilno, razn sam s sabo. aja, pa na ksne nadgranje lahko pozabis ja. kar si kupu si kupu"

"Ni kaj dost špilov za njih , za tipkat itd. pa res ne rabim dat tolk denarja, ker kakorkoli pogledaš je PC boljš pa če se na glavo postavte."

"Ste pač fashion victims, sprijaznite se s tem že enkrat!"

"aha, windows sw laufa brez nekih problemov na ppc arhitekturi, ne?"

"ja in kaj lohk nadgradis? mogoce, ce mas sreco, najdes ksn tiskalnik ki bi tm delu. pol se pa ze pocas konca. no ja, misko pa tipkovnico ja jupi. ceu upgrade lohk nardis."

"nevem zakaj bi nekdo hotu za obgrizek metat stran dnar."

"Mac kljub temu da je fensi in tako okronani bog za oblikovanje, ga bo slej al prej povozil cas."

"To je sama taka roba v Macu, ki je v PC svetu ze davno zastarela"

"haha, ja sam res, maci so dons taki, kot so bli pcji 2 leti nazaj"

"reden spet kak pameten tumba svoje nej vpraša vsaj enega konkretnega pirata kolk ma windows verzij in kolk linux verzij v arhivu... da o mac verzijah ne govorimo... pa bo koj vse jasno kje je računalništvo doma in kako zadeve stojijo."

"programje je enostavno dostopno za winse, zato folk uporablja winse... winsi lavfajo na pcju... zato folk uporablja pcje"

"Obstaja možnost, da je ena zadeva v teoriji hitrejša toda prov jebe se mi če meni namizje lepše animira hitrejši strojček če pa niti diskete nam mogel vanj vtaknit, na kateri mam posnet fajl iz službe... ko pa bom naslednji dan prinesel .doc fajl na usb ključu, mi bo pa mac samo napi


Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 31.12.2004 18:33:30
Odgovori s citatom
"Obstaja možnost, da je ena zadeva v teoriji hitrejša toda prov jebe se mi če meni namizje lepše animira "hitrejši" strojček če pa niti diskete nam mogel vanj vtaknit, na kateri mam posnet fajl iz službe... ko pa bom naslednji dan prinesel .doc fajl na usb ključu, mi bo pa mac samo napisal: wtf is .doc ?! Pa smo tam... zdej nej se pa odločim al se nej obrnem okoli, vtaknem disketo v normalen comp in naredim zadeve do konca, ali nej se pa jebem z macom... maci so dobri ja... v McDonnaldsu duplo filani s sirom, prosim."

"Pr PC je osnovna cena pod 200k. Preko 400k je pa ze luxuzen model."

"Sam vprašanje še vedno ostaja... če je Mac tako kul, zakaj ne vidiš veliko ljudi, ki bi meli grdi srebrni radiator z jabokom gor poleg LCD monitorja?"

"Jaz maca še dolgo ne bom videl. PC enostavno za nižjo ceno ponudi precej več."

Spet preveč pišem... v glavnem veselo branje Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 343
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 31.12.2004 21:19:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res, je PCji so praviloma hitrejši in cenejši, ne pa tudi boljši. Zato sem si tudi kupil Maca. Wink

Ogo


Ni navedeno

Prispevek: #4   Objavljeno 01.01.2005 12:42:34
Odgovori s citatom
Se sprašujete zakaj nas je tako malo? Preprosto, uporabnik S-T je napisal, da Mac OS ne bere Word datoteke in ni edini, ki je napisal tole in zavajal ostale. No priporočam v branje v celoti. Povezava.

"10 sekund iskanja po webu navrže ducat remote code execution bugov za OS X. To, da Mac ne bere flopija in Word fajla pa je tudi lovska..."


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 01.01.2005 13:04:12
Odgovori s citatom
napačen citat, pa vendarle... so ljudje, ki so tega mnenja, kar sm napisal višje =)
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani