Jabuk
Prihodnost podjetja Apple?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3123
Kraj: Lendava
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.04.2007 10:55:04
Prihodnost podjetja Apple?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me vaše mnenje, kaj vi mislite o prihodnosti podjetja Apple.
Na začetni strani jabuk.si sem prebral Mitjino novico o preložitvi OSX Leopard, pa me je nekako "zbodel" tale stavek:

Nikakor se ne morem znebiti občutka, da Apple ni več, kar je bil. Predvsem pa občutka, da postaja proizvajalec zabavne elektronike, ne pa več računalniški gigant.

Torej, kaj vi mislite o tem?

Ali se Apple vse bolj osredotočna na iTunes, iPod, iPhone in bo s tem zanemaril svoje računalnike, ali pa je to le neko "prehodno" obdobje?
Ali pa Apple ponovno dela revolucijo in kaže neko drugo smer, vizijo prihodnosti, v katerem bodo veliki računalniki, kakršne poznamo danes (npr. Mac Pro, iMac) le še zgodovina, prihodnost pa je računalnik v obliki in velikosti iPhone-a?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 76
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.04.2007 13:07:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sodeč po temu (video), bi se znalo kej podobnega res zgodit. Če ne drugega se bomo imo počasi znebili pravih namiznikov in bomo imeli (vsak) svojega prenosnika.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.04.2007 06:53:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po moje ne. Upam, da bodo najprej poskrbeli za stabilno HW&SW platformo, na kateri bomo pač lahko počeli stvari, ki jih počnemo... Ves "iSoftware" je (bil vsaj dosedaj) zgolj dodatek, ki naredi škatlo bolj user-friendly. AppleTV je po moje zgolj gadget, ki je posledica iTunes prodaje in širitve z mp3 na filme.

To, da pa računalniki postajajo vse manjši in vse bolj zmogljivi, pa je dobrodošlo...

In po drugi plati - zame so bili računalniki vedno v rangu "zabavne elektronike" (zato sem si namesto PC-ja omislil Amigo, in zato imam še danes namesto PC-ja - Applea... from some-kind-of-fruit-company). Hvala bogu, da "so zabavni", z dolgočasnimi se mi ne da preživljat toliko časa na dan.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani