Jabuk
Samodejni zagon programa


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 16.12.2004 18:02:21
Odgovori s citatom
Ob zagonu računalnika (Mac OS X), mi zažene HP Director (Scanner), čeprav ga v Startup Items (System Preferences &rt; Accounts &rt; Startup Items) odstranil a ne pomaga. Sam program (HP Director) namreč tega ne omogoča ("onemogoči samodejni zagon programa"). Predlog?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 17.12.2004 00:49:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Emm.. ce ga ne rabis ga poisci in zbrisi.
Ce ga pa rabis, ga vseeno zbrisi (tudi vse njegove nastavitve) in namesti na novo. Ce je isto, poglej v dokumentacijo programa, a je to normalno. Probaj, ce ti ga zazene tudi v kakem drugem usernamu. Ce ti ga ne zazene, poizkusi ce dela to, za kar ga rabis (skeniranje, predvidevam). Ce ti ne, je tezava v programu samem.. Ce pa lahko uporabljas njegove funkcije in ga ne zazene, pojdi se enkrat pogledat, ce si zbrisal vse nastavitve pod svojim usernamom. In ko resis zadevo pojdi na pivo. Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.12.2004 18:15:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ideja s pivom mi je zelo všeč. Tak bi moral biti konec vsakega troubleshootinga. Tudi, če ti ne uspe. Ga pač v navalu jeze zliješ po tipkovnici. Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
http://www.bitenc.si/
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 35
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.12.2004 23:34:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hm...sem mislil, da Mac userji ne pijejo alkohola....


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 17.12.2004 23:37:24
Odgovori s citatom
seveda ne pijemo alko... sam pijem le negazirano aromatizirano brezalkoholno pijačo z okusom limone, v glavnem vodo =)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 18.12.2004 11:48:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jah, ce je Jobs vegetarjanec in pije samo vodo, ne vem cemu bi se tega moral drzati tudi jaz.. Sploh pa smo slovenski mac uporabniki, kar pomeni rahlo zavret jabolcnik. Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani