Jabuk
iTunes tažava z restorom
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2011
Prispevkov: 56
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.06.2011 18:05:37
iTunes tažava z restorom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

mam eno vprašanje. Imam iPgone 3gs in ko ga priklopim na iTunes mi naredi backup telefona (vsaj tko piše in kaže), ko pa hočem restorat from backup so pa 2 varjanti.

Pri prvi mi melje pol ure potem pa popizdim in izklopim - telefon se mi resetira ne naredi pa restora -> logično Smile

Druga vrjanta je pa ta da mi napiše > iTunes could not restore the iPhone "iPhone Jure" because the session faild.

Probal pa sem že restorat iz prejšnjega den, potem 2 backupa nazaj in pa tazaden backup. Nič ne pali Smile

Aja pa še to, prej sem imel iTunes registriran na kolega je bilo isto kot sedaj ko imam svojega. Sem pač mislil da to kej moti.

Je možno da je kaj narobe z mojim računalnikom? Gor mam posnete Windows7 32bit.


Pa prosm ne se jezit če ste že imeli to temo, ker že 2 uri brskam kje ste se to menil pa nisem najdu, heheh. Pa še zavede me kakšna druga zanimivost Smile
Lahko mi date pa linke na keri strani ste se menil Wink

Lep pozdrav pa hvala za nasvete ko pridejo Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.06.2011 18:13:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej poskusi izklopiti rane antivirusne progam, antispyware programe ali firewall programe...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2011
Prispevkov: 56
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.06.2011 18:35:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za nasvet, ampak nič ne pomaga Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.06.2011 20:04:06
Re: iTunes tažava z restorom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jure187 je napisal/a:
.... iTunes could not restore the iPhone "iPhone Jure" because the session faild.
...


Je to edini error, ki ga dobiš, ali ti kasneje meče ven še kakšen unknown error?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2011
Prispevkov: 56
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.06.2011 20:09:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja včasih mi je še neko številko error številko napisalo sm se ne spomnim katero. Drugače pa zdej k mam "svoj" i Tunes mi pa sm to meče.

sej učasih že neki dela da bo naredilu pa mi kaže čas kolk dokonca, ampak se mu kar meša Smile 5min, 5min, 9min,2 min, 6min... pa ful začne to malo oknce utripat, ampak to se mi je se mi zdi da 2x al pa 3x pojavlo, drugače pa 50x iTunes could not restore the iPhone "iPhone Jure" because the session faild.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.06.2011 20:18:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem imel podoben problem s 4ico ravno zadnje čase. Sem slučajno opazil, ko sem delal restore, saj mi ni naložilo preko iTunes aplikacij, ki sem jih označil.
Ob restoru sem dobival podobne errorje kot ti, vključno z "an unknown error 9" (Občasno tudi druge številke14, 21,...). Telefon sem komaj uspel restorat... Pa sem probal še naslednji dan in sem ga res komaj postavil nazaj in mi vrag ni dal miru sem še enkrat probal, s tem da sem ga danes nesel na servis ker mi je prekipelo.

Po uradnih forumih sem prebiral kaj bi lahko bil vzrok in probaval vse omenjene rešitve a mi nič ni pomagalo. Na drugem računalniku isto, drugi usb porti isto, drugi kabel isto..., izklapljal vse programe, ki bi znali posegati v iTunes... skratka, poslužil sem se zadnje rešitve, ki se je omenjala: servis.

Probaj še enkrat restorat in javi kateri error ti sporoči...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2011
Prispevkov: 56
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.06.2011 21:03:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nobenga errorja mi ne napiše. Vedno mi napiše ...because the session faild.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 27.10.2015
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 27.10.2015 18:12:17
Re: iTunes tažava z restorom
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam enak problem.
Telefon sem posodobil na 9.0.2. Seveda pred tem naredil backup. Sedaj pa nikakor ne morem ne morem restorat from backup.
Ko izberem restore from backup začne nekaj mleti kot da bo začelo in mi potem po kakšni minuti napiše SESSION FAILD. rrrrrrr :/
Izklopil požarni zid, zbrisal antivirusni program in nič ne pomaga.

Upam da se kdo najde z rešitvijo.

Hvala!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani