Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
EPL in jeza


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 10.12.2004 00:25:37
Odgovori s citatom
V ponedeljek 6.12, sem nakazal denar za spominski modul 512MB DDR PC400 in še danes ne dobil, čeprav so zatrdili, da imajo na zalogi in bo poslano po pošti.

Na mail mi niso odgovorili, na telefon se prvič ne jevali in drugič ni bilo osebe, ki bi znala razložiti zakaj pošiljke še danes ni. Zato so me prosili za telefonsko številko na katero me bi poklicali v roku pol ure (ob vrnitvi go. Karmen) a žal me ne.

Razumem, da jim fizične osebe ne prinašajo velik mesečni prihodek, temveč pravne osebe. Sem pa mnenja, da bi se lahko bolje potrudili. Recim ob nakupu računalnika je bilo potrebno čakati (nekaj tednov), saj ga ne imeli na zalogi. Dne ko bi naj prevzel računalnik na sedežu podjetja ga ni bilo in tako brez potrebe hodil v LJ. Res, da je bila težava na strani poštne službe, ampak lahko bi tole predvidili, saj me zanime le, da se držite dogovora.

Vprašanje za No.1:

- zakaj imate na zalogi 200 predvajalnikov iPod?
- kje so zaloge računalnikov (eMac, iMac, iBook)?

Danes je konkurenca velika in živeti v zmoti, da ste edini večji zastopnik za slovenijo je narobe, saj se lahko to kaj hitro spremeni.

Zakaj se ne bi bolje potrudili za fizične osebe? Zakaj ne bi bila vaša prodajalna prijaznejša do potencialnih kupcev? Zakaj ne bi imeli določene zaloge in tako zmanjšal čakanje iz mesca dni na en dan? Zakaj ne bi imeli predstavljene izdelke podjetja Apple v trgovini? Namreč večina potencialnih kupcev (fizične osebe) se še ni srečalo z računalniki podjetja Apple in bi tako imeli prvi možen stik z njimi. Morda bi tudi tole pripomoglo k lažji odločitvi k nakupu.

Spletno stran bi lahko redneje posodabljali in objavljali novosti. Cenik pa je seveda razred zase na strani =)

Čeprav imam krneki pripomb, bom še naprej kupoval pri omenjenem podjetju in upal, da se bo v prihodnje kaj spremenilo, za nas - fizične osebe.


Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 10.12.2004 00:28:06
Odgovori s citatom
Napisano je bilo hitro zato je kr neki slavničnih napak... žal ne morem urediti besedila. V pričakovanju na Jabuk v.2 =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.12.2004 07:48:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi mene moti tisti dobavni rok za računalnike. Zato vedno preverim, če se jih da dobiti čez mejo hitreje. Do se daj še vedno. EPL je na tak način od mene bil prikrajšan za najmanj 1,4 milijona prometa.


Ni navedeno

Prispevek: #4   Objavljeno 10.12.2004 14:49:00
Odgovori s citatom
Danes ponovno poklical na EPL in jih povprašal kaj je z mojim naročilom in plačilom ter dobil odgovor:

"bom danes poslala po pošti..."

Kaj so počeli od ponedeljka do danes? Namreč imeli so na zalogi.

Krneki Confused
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 66
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 10.12.2004 14:56:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot sem ze velikokrat povedal na tem forumu ima EPL totalno ignorantski odnos do strank. Vse kar si povedal mi je zelo dobro znano, saj so mene tudi totalno nategovali. Kupuj drugje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 343
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 10.12.2004 18:58:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm, imam obcutek, da imajo neke probleme s komunikacijo, se posebej preko e-maila. Rolling Eyes

Tezit jim moras po telefonu, ce je treba tudi dvakrat dnevno, pa bo. Wink

Ogo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 10.12.2004 23:40:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Una Karmen se ful vehementno obnaša, zelo pogosto vsaj, je pa tam na sprejemni mizi, k notr prideš. Po telefonu dobiš pa feeling, da si direktorja dobu. Taki bi v ameriki al pa angliji kaj hitro zgubil službo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 66
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 11.12.2004 05:57:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hehe. Tocno ta Karmen:)))) Osebno pa mislim, da ima EPL tezave se nekje drugje. V odnosu namrec. Ce nisi iz neke firme in ne kupis 20 iMacov te verjetno ne jebejo. Jah... Tako je pac je ce si glavni:)
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 66
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 11.12.2004 06:03:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V bistvu ze vsi vemo kako je z EPL, zato pac kupujmo drugje! Kljub No.1 (placanim) "oglasom".
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 5
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 11.12.2004 10:48:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj pa vsi kupujete pri EPL? Imate tudi Aris jabolko ter Mac & PC. Sam imam izkušnje z obema in so bili zelo korektni, sploh Aris. Predvsem se mi zdi dobro to, da so mi vedno pošteno povedali kaj lahko dobim in česa ne oz. koliko časa bo treba čakat.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 11.12.2004 13:03:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;Bostjan je napisal:</dt&rt;<dd&rt;Zakaj pa vsi kupujete pri EPL? Imate tudi Aris jabolko ter Mac & PC. Sam imam izkušnje z obema in so bili zelo korektni, sploh Aris. Predvsem se mi zdi dobro to, da so mi vedno pošteno povedali kaj lahko dobim in česa ne oz. koliko časa bo treba čakat.</dd&rt;</dl&rt;

Sam so vseen dobavni roki ubijalski. medtem ko mašino dobim v avstriji pr lokalnem prodajalcu v 2 dneh, jo moram v sloveniji čakat od 10 dni do 14 dni.... pa saj so pijani Smile


Ni navedeno

Prispevek: #12   Objavljeno 11.12.2004 13:15:19
Odgovori s citatom
V ponedeljek plačal, danes še ne dobil, upam, da bom v ponedeljek... naročil sm 512MB DDR PC 400 in za to potrebujejo 8 DNI??? In ja v ponedeljek so mi zagotovili, da imajo na zalogi... kaj počno took dolg?

p.s.
se ne čudim, da so za računalnik potreboval par tednov, glede na to, da za spominski modul potrebujejo 8 dni.



Ni navedeno

Prispevek: #13   Objavljeno 11.12.2004 13:20:38
Odgovori s citatom
Vem sicer, da lahko kupujem drugje... ampak obenem upam, da se bo na EPL kaj spremenil (sam odnos EPL - kupec), morda nekoč, v prihodnje... =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 11.12.2004 13:39:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;sebastijan je napisal:</dt&rt;<dd&rt;Vem sicer, da lahko kupujem drugje... ampak obenem upam, da se bo na EPL kaj spremenil (sam odnos EPL - kupec), morda nekoč, v prihodnje... =)</dd&rt;</dl&rt;

www.macstore.at
www.cancom.at

oboji pošljejo po pošti tudi v Slovenijo robo, oboji iz Graza, za Klagenfurt pa ne vem, bi se pa definitivno bolj splačalo ljubljančanom.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 24
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 12.12.2004 01:58:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj so cene na cancom.at tako nizke? Kje je fora? Je treba slučajno še davek prištet?

LP

TribesMan
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 12.12.2004 07:32:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja.


Ni navedeno

Prispevek: #17   Objavljeno 13.12.2004 13:25:34
Odgovori s citatom
em 8 dni od kar naročil in plačal. EPL trdi, da ima na zalogi od prvega dne ko naročil... a ne dobil. kaj počnejo? grr


Ni navedeno

Prispevek: #18   Objavljeno 14.12.2004 11:44:43
Odgovori s citatom
Pozitivno presenečen na odziv EPL in obenem upam, da v prihodnje ne bo prihajalo do podobnih neljubih nevšečnosti.

---
Spoštovani,

v ponedeljek 6/12/04 ste Milošu sporočili, da ste izvršili plačilo po
izdanem predračunu.

žal je prišlo pri oddaji poštne pošiljke do napake, ki je povzročila neljubo
zamudo.

Napako smo odkrili včeraj in vam spominski modul poslali po "Hitri pošti"
(kurirju) seveda na naše stroške, zaraven pa smo v opravičilo priložili tudi
simpatični T-shirt!

Upam, da boste opravičilo sprejeli in vas obenem lepo pozdravljam!
---
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 15.12.2004 20:43:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
200 iPodov imajo pa verjetno, ker imata NKBM in Mobitel akcijo, da ob odprtju Monete dobis popust za iPod mini (pri EPL) na 52k sit al nekaj takega.

Me pa veseli, da so se ti opravicili in je konec dober.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1388
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 03.03.2005 22:28:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Skoraj 3 mesece pepozno berem tale topic...

Vsekakor bom probal na nekaj vprašanj odgovoriti:

"- zakaj imate na zalogi 200 predvajalnikov iPod? "
Nekateri drugi so se razburjali zakaj ne, glavna stvar je, da jih je Apple prvič lahko dobavil toliko, na srečo si zapisal kako 0 premalo, prodani pa so bili vsi še v letu 2004! Very Happy
"- kje so zaloge računalnikov (eMac, iMac, iBook)?"
V EPL skladišču, če jih pa Apple nima... potem pa romajo maili z posobno vsebino večkrat na teden iz mojega mailboxa in to na žalost ni redko...
"Razumem, da jim fizične osebe ne prinašajo velik mesečni prihodek, temveč pravne osebe."
Ni tako ampak obratno...
"Spletno stran bi lahko redneje posodabljali in objavljali novosti."
Verjetno že večkrat zapisano, ampak v CMEA regiji je to najhitreje osveževana stran in z največ obiski ter z največ vsebine... seveda bi bilo lahko bolje in trudimo se...
"Cenik pa je seveda razred zase na strani =) "
Polepšano osveženo in spet edini v bližnji in podobni okolici sploh s cenikom in še aktualnim...
"Čeprav imam krneki pripomb, bom še naprej kupoval pri omenjenem podjetju in upal, da se bo v prihodnje kaj spremenilo, za nas - fizične osebe."
HVALA! Če se še ni prosim za želje, predloge...
"Hmm, imam obcutek, da imajo neke probleme s komunikacijo, se posebej preko e-maila.
Tezit jim moras po telefonu, ce je treba tudi dvakrat dnevno, pa bo."
Verjemi, da če nebi vsak klical, potem bi imeli zadosti časa in bi vvsi dobili maile redno oz. v 24 urah... vsekakor je mail najboljši način!!
"Hehe. Tocno ta Karmen:)))) Osebno pa mislim, da ima EPL tezave se nekje drugje. V odnosu namrec. Ce nisi iz neke firme in ne kupis 20 iMacov te verjetno ne jebejo. Jah... Tako je pac je ce si glavni:)"
Občutek, ki temelji na nevemčem... Ampak to je trend, ko je bilo Jabolko podjetje z 90% tržnim deležem, je veljalo ob enakem odnosu in brez web-a in brez lokala, brez... ampak temu ponavad v sloveniji pravmo foušija in tut to mora bit, če pa lahko argumentiraš pa iz foušije lahko prideva drugam... žal tako to zgleda...
"Zakaj pa vsi kupujete pri EPL? Imate tudi Aris jabolko ter Mac & PC. Sam imam izkušnje z obema in so bili zelo korektni, sploh Aris. Predvsem se mi zdi dobro to, da so mi vedno pošteno povedali kaj lahko dobim in česa ne oz. koliko časa bo treba čakat."
Vsak lahko seveda prosto izbira in ti si pač tam srečen, to je lepo! Obstaja pa X strank, ki tam niso srečne in obratno...

Avstrijski komentarji pa se razblinijo v nekem časovnem razmerju, saj nekateri zagovvorniki velikokrat čakajo dlej kot navajajo, ampak temu se lahko reče "patriotizem", žal je to ekonomsko pogojeno in Cancom je za Apple večjega pomena kot cela bivša YU...


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani