Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Menjava države iTunes računa
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.09.2014
Prispevkov: 102
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 10.06.2016 14:05:36
Re: iTunes account (region)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sypahh je napisal/a:
Hello,

ker že nekaj časa nisem bil tukaj, enostavno nisem vedel, v katero temo nasloviti temo, tako da prosim administratorje, da jo pač premaknejo na ustrezno mesto. Smile

Skratka: Ker sem se pred kratkim preselil v tujino, bi si rad račun spremenil iz Slovenskega v UK (region), vendar me ne spusti čez, ker imam na računu še 0,42EUR in jih moram kao porabiti. Smile Je kakšen obvoz, tudi če izgubim teh 42centov?

HVALA Smile


Jaz sem poslal mail na itunesstoresupport@apple.com jih prosil, naj poberejo tistih par centov kolikor mi jih je še otalo na računu in potem brez problemov zamenjal .

so me pa opzorili na tole.



Greetings from iTunes Store Customer Support! My name is Divya.

I understand that you would like to change the country associated with your iTunes Store account. I know you're looking forward to enjoying new purchases and I'm happy to assist in changing the country associated with your account.

Dejan, as you requested, I have removed your store credit balance 0.05 USD, so you should now be able to change the country linked to your iTunes account.

Before you change countries, please note the following things:

1. The store credit from your original country won’t be available in your iTunes account in the new country.

2. Your iTunes purchases may not be available in the new country's store. Before you change countries, download all of your purchases. For steps on how to do this, see one of these articles:
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.01.2012
Prispevkov: 160
Kraj: Bedford - UK
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 12.06.2016 11:33:03
Re: iTunes account (region)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo, hvala vsem za pomoč. Smile Lahko pa potrdim, da sem rešil na točno tak način, kot ga je opisal Einsley, če bo še kdo kdaj rabil. Cool

Oni so mi odtrgali ta kredit, ki sem ga še imel gor. Potem lahko brez problema spremeniš regijo, da pa jo potrdiš, moraš vnesti novo kartico in to je vse. Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 23.06.2016 12:31:22
Re: Menjava države iTunes računa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A mogoče kdo ve koliko je še razlike med SI in USA app storom? ali je velika razlika med appi? plus zanima me še v SI plačas na nakup recimo iCloud storage na tistih 0.99 centov še davek? hvala Smile

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 23.06.2016 13:53:39
Re: Menjava države iTunes računa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekatere apliakcije so samo v enem, nekatere samo v drugem...

Ce imas sedaj U$ racun registriran v eni od drzav, kjer je davcna stopnja 0%... ni davka... Ce bos sedaj ta racun selil na SLO, bos na vse moral placati se davek...

Cena z davkom za 50GB iCloud je v EU 0,99€ z vkljucenim davkom... V USA pa je 0,99 USD BREZ davka...

https://support.apple.com/en-us/HT201238

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2009
Prispevkov: 264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 13.10.2016 19:02:05
Re: Menjava države iTunes računa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hej,

imam eno malo bolj kompleksno vprašanje, sicer sem z prebiranjem tele teme dobil že nekaj odgovorov, to kako bom zapravil točno 16,30$ mi sicer ni jasno Smile Pomoje bom moral napisati mail da mi poberejo dol kar ne bom moral zapravit Smile

Torej vprašanje pa je na isti ID imam developer account, ki je sicer registriran v Slo, ni mi jasno zakaj je ID v usa, uglavnem a je lahko kakšen problem s tem da ga prestavim v slo?

In pa še a lahko imaš isti id za itunes store in developer ID? sej nekako mi je jasno da je to čisto ok, samo vprašam za vsak slučaj, nikoli ne veš kaj si zmislijo Smile

Hvala
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani