Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Naslednja
iTunes težave - take in drugačne
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.05.2014
Prispevkov: 123
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #821   Objavljeno 14.11.2016 19:46:45
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na Ipad sem naložil aplikacijo VLC in iz PC-ja sem preko Itunesa naložil nekaj filmov. Imam pa sedaj problem, ker jih ne morem v Itunesu v aplikaciji VLC izbrisati. Na tablici v VLC-ju sem jih lahko. Ali mi lahko svetujete kako jih naj izbrišem?

Hvala
Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #822   Objavljeno 19.11.2016 14:24:31
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima še kdo težave z zelo počasnim zaganjanjem iTunes na Windows 7 (uporabljam 64-bit)? Včasih traja tudi par minut, da se prikaže okno, čeprav proces v ozadju že laufa. Po rebootu se zadeva normalizira za nekaj časa.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.01.2017
Prispevkov: 2
Kraj: Postojna
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #823   Objavljeno 04.01.2017 11:41:21
Težave z itunes in iphonom 6s in 7
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.

Ker sem pač nov na tem forumu se opravičujem če je kje že tema načeta in sem jo spregledal. Imam iphone 6s in ko sem si naložil muziko je bilo vse uredu in ko sem tel dodat kak komad je blo tudi ok. Včjraj sem zalavfal še od punce iphone 7. Itunes je tudi zahteval poosodobitev in sem jo naredil. Problem pa se sedaj pojavi ko naložim muziko na telefona je vredu ampak vsakič naslednjič ko priklopim telefon na računalnik muziko izbriše in to na obeh telefonih. Je imel mogoč kdo take težave ali ve kako bi se jih dalo odpravit. Hvala za vaše odgovore in pomoč. L.P.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #824   Objavljeno 04.01.2017 18:49:29
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ena opcija je da v itunesih v iphone zavihku "summary" spoday v "options" pri obeh telefonih odkljukaš: automaticly sync when this iphone is connected.
ti vsaj ne bo avtomatsko brisalo.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.01.2017
Prispevkov: 2
Kraj: Postojna
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #825   Objavljeno 05.01.2017 09:49:21
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no to je zdej vredu in mi ne izbriše več pesmi ko priključim telefona na računalnik. Ampak še vedno pa je če želim dodati komad tej zbjrki ki je naložena gori mi potem ostane samo ta komad ostale zbriše tako da moram dodat vedno v mapo na kompu nov komad in potem celo mapo prenest gor na novo.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #826   Objavljeno 05.01.2017 12:30:22
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a imaš avtoriziran pc?
itunes/account/authorisations/authorise this pc
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #827   Objavljeno 05.01.2017 12:38:41
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dejanh85 je napisal/a:
no to je zdej vredu in mi ne izbriše več pesmi ko priključim telefona na računalnik. Ampak še vedno pa je če želim dodati komad tej zbjrki ki je naložena gori mi potem ostane samo ta komad ostale zbriše tako da moram dodat vedno v mapo na kompu nov komad in potem celo mapo prenest gor na novo.


To je ze od nekdaj tako... kolikor vem... Vsebine se ne dodaja na telefon ampak se sinhronizira ... Torej nastavis si eno mapo oz. playlisto in tja dodajas glasbo, ki naj se sinhronizira na iPhone ...

Drug nacin pa je preko programa Waltr >> https://softorino.com/w2 ... Tam pa samo preko "Drag&Drop" odlozis vsebino, katero zelis imeti na iPhone-u ... in se bo prenesla na ... Veliko bolj ensotaven nacin kot preko iTunes ... Smile



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #828   Objavljeno 05.01.2017 17:12:24
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
To je ze od nekdaj tako... kolikor vem... Vsebine se ne dodaja na telefon ampak se sinhronizira ... Torej nastavis si eno mapo oz. playlisto in tja dodajas glasbo, ki naj se sinhronizira na iPhone ...

ja samo vseeno ni problem dodat samo 1 komad k že obstoječi knjižnici, itunes nebi smel vse znova nalagat.

se pa kdaj zgodi, jaz vem, da predvsem ta "semi-jb" oz. inštalacija skrekanih appov prek certifikatov poruši zapis, da je bil aparat že sinhroniziran z obstoječo knjižnico in moraš vsakič znova vse gor nalagat.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #829   Objavljeno 05.01.2017 19:51:31
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
ja samo vseeno ni problem dodat samo 1 komad k že obstoječi knjižnici, itunes nebi smel vse znova nalagat.

se pa kdaj zgodi, jaz vem, da predvsem ta "semi-jb" oz. inštalacija skrekanih appov prek certifikatov poruši zapis, da je bil aparat že sinhroniziran z obstoječo knjižnico in moraš vsakič znova vse gor nalagat.


Odvisno kako ga dodas. Ce ga dodas v obstojeco playlisto, ki je nastavljena za sinhronizacijo... bo kopiral samo ta komad ... Vsaj jaz sem vedno tako delal ... In ce si zelel recimo sonhronizirati glasbo na drugem racunalniku... je spet vse pobrisal ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #830   Objavljeno 05.01.2017 19:52:57
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Odvisno kako ga dodas. Ce ga dodas v obstojeco playlisto, ki je nastavljena za sinhronizacijo... bo kopiral samo ta komad ... Vsaj jaz sem vedno tako delal ... In ce si zelel recimo sonhronizirati glasbo na drugem racunalniku... je spet vse pobrisal ...

ja na drugem računalnik ja. ampak na istem pa ne.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #831   Objavljeno 05.01.2017 19:58:08
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce glasbo izbrises na racunalniku in sihnorniziras, jo bo pobrisal tudi iz iPhona ... Ali pa ce v iTunes odkljukas drugo playlisto ... Ce pa samo dodajas glasbo v isto playlisto (ali dodajas novo playlisto) pa bo OK ... dokler je ista glasba tudi na racunalniku ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #832   Objavljeno 05.01.2017 21:02:23
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja glasba more bit na pcju čene jo pobriše tudi na mobilni iNapravi.

zdej a se to tiče problema, ki ga ima možiček pa jaz več ne vem, ker ne razumem tistih map s katerimi ima opravka..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #833   Objavljeno 10.03.2017 15:35:11
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

Zadnje čase sem ugotovil neko težavo, ko priklopim telefon na iTunes in sicer mi javi slednje:

iTunes cant verifythe identity of the server "savebrowsing.clients.google.com"

The certificate for this server is invalid.

Morda ve kdo, kaj je problem? Jaz se namreč v te zadeve res ne razumem.

Hvala lepa za pomoč.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #834   Objavljeno 27.03.2017 12:59:48
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

na prejšnje vprašanje mi žal ni znal nihče pomagati, sedaj pa se je pojavil slednji problem. iTunes mi več sploh ne zazna aparata. Na winsih mi javi sporočilo, da naj izberem, kaj naj se zgodi z napravo. na aparatu pa mi javi sporočilo "Allow this device to acces photos and videos?" Potem če dam možnost allow ali dont allow, se ne zgodi ničesar. Poskusil sem že vse načine, ki so opisani v tej temi, ampak ne pomaga nič. Torej sledil sem raznovrstnim postopkom na Applovi strani, izbrisal in na novo naložil iTunes,...

Prosim za pomoč, upam, da bo tokrat kdo poznal kakšno rešitev.

Hvala.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #835   Objavljeno 27.03.2017 13:56:18
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Zdravo,

na prejšnje vprašanje mi žal ni znal nihče pomagati, sedaj pa se je pojavil slednji problem. iTunes mi več sploh ne zazna aparata. Na winsih mi javi sporočilo, da naj izberem, kaj naj se zgodi z napravo. na aparatu pa mi javi sporočilo "Allow this device to acces photos and videos?" Potem če dam možnost allow ali dont allow, se ne zgodi ničesar. Poskusil sem že vse načine, ki so opisani v tej temi, ampak ne pomaga nič. Torej sledil sem raznovrstnim postopkom na Applovi strani, izbrisal in na novo naložil iTunes,...

Prosim za pomoč, upam, da bo tokrat kdo poznal kakšno rešitev.

Hvala.


Rešil po spodnjem postopku, morda bo komu prišlo kdaj prav.

https://www.youtube.com/watch?v=3IZxPEnATws
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #836   Objavljeno 27.03.2017 23:02:55
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Novi iTunes so meni precej manj všeč glede mini playerja, ki je sedaj brez slike naslovnice albuma, razen, če jo povečaš v velikem pojavnem oknu, kar mi ni več všeč, ker meni to več ni mini player, ampak nek "midi player". Cry Škoda, ker so šli v to varianto, ker prejšnji ni prav nič manjkalo. Crying or Very sad

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.07.2013
Prispevkov: 298
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #837   Objavljeno 28.03.2017 11:06:33
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Rešil po spodnjem postopku, morda bo komu prišlo kdaj prav.

https://www.youtube.com/watch?v=3IZxPEnATws


opažam, da se meni tole kar dokaj pogosto dogaja Smile Nekaj se driverji pomešajo med sabo. takrat mi tudi windows explorer ne zazna telefona, če tudi so nove slike na telefonu. iTunes ga pa vseeno takrat zaznava.

No, samo da si rešil Like
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.07.2011
Prispevkov: 141
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #838   Objavljeno 14.10.2017 16:33:05
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Preverjal po netu in pri apple supportu pa ne najdem rešitve.
Naložil siero pred par meseci in sedaj probal po dolgem času naredit backup tablice in telefona kot že nič koliko krat, pa imam gumbek backup na macu sivo obarvan. Sem prvo mislil ker imam še na telefonu verzijo 10.3.3 na macu pa zadnje itunse da je to problem in sem priklopil še ipad pro ki ima zadnjo verzijo iosa gor, pa isto. Ponudi mi samo restore, backupa pa ne. Z kablom je vse ok, saj ga polni,tudi syncam lahko slike in vse ostalo,delal po navodilih iz neta kaj bi lahko bil problem, pa ne gre. Če ima kdo kakšno rešitev prosim ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #839   Objavljeno 14.10.2017 16:34:49
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
index je napisal/a:
Preverjal po netu in pri apple supportu pa ne najdem rešitve.
Naložil siero pred par meseci in sedaj probal po dolgem času naredit backup tablice in telefona kot že nič koliko krat, pa imam gumbek backup na macu sivo obarvan. Sem prvo mislil ker imam še na telefonu verzijo 10.3.3 na macu pa zadnje itunse da je to problem in sem priklopil še ipad pro ki ima zadnjo verzijo iosa gor, pa isto. Ponudi mi samo restore, backupa pa ne. Z kablom je vse ok, saj ga polni,tudi syncam lahko slike in vse ostalo,delal po navodilih iz neta kaj bi lahko bil problem, pa ne gre. Če ima kdo kakšno rešitev prosim ?


Vseno probaj z drugim kablom !

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.07.2011
Prispevkov: 141
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #840   Objavljeno 14.10.2017 18:45:53
Re: iTunes težave - take in drugačne
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco hvala za odgovor
Ni mi dalo mira ker me neka tech zadeva pa ne bo j..... Confused
Spet se je izkazalo da je nam slovenčkom malo težje obračat ang besede po guglu, pravilno zaporedje besed pa mi je tudi pokazalo pravilen odgovor. Tudi sam se že razmišljal o brisanju itunesov in ne vem kaj vse ampak pravi odgovor je v drugem programu ki se imenuje iMazing, ki je pazi tako pameten,da ne bi bogi uporabnik imel preveč backupov,on kar možnost backupa v itunesih izklopi Confused
Upam do bo komu prišla prav moja najdba
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani