Jabuk
Selitev PC podatkov (Outlook) na MacBooka
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.10.2006
Prispevkov: 57
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.12.2006 11:20:56
Selitev PC podatkov (Outlook) na MacBooka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako, pa je na moji mizi končno pristal čisto svež MacBook iz njujorške 5. avenije. BTW, že sama trgovina je doživetje zase.
Jonasova QWERTZ tipkovnica je naložena in dela, namesto office sem dal gor Neo Office.
Me pa zanima, kako čim lažje preseliti mejle in adrese iz Outlooka in kako je z Outlook podobnim softwarom na Macu. Kolikor berem se Steve še ni odločil narediti "all in one" programa (kot je Outlook).

Hvala za nasvete!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.12.2006 18:24:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede selitve mailov iz Outlooka malo pobrskaj na http://www.macworld.com/ in www.macosxhints.com, se spomnim, da so bili koristni članki na to temo.

Če, ne bi a priori odpisal Offica bi izvedel, da tak all in one program obstaja in sicer Microsoftov Entourage. Sploh pa so Applov Mail, iCal in Address Book tako dobro povezani, da all in one programa sploh ne rabiš.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.10.2006
Prispevkov: 57
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 28.12.2006 09:19:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm, malo sem gledal po webu. Teh "nasvetov" kako preseliti mejle iz WIN Outlooka (.PST fajli) je toliko kot Kitajcev Very Happy .
Je kdo katerega preizkusil tudi v praksi?
Imam naložen tudi MS Office 2004 za Maca, tako da imam zdaj tudi Entourage. Kateri program je po vašem boljši za obdelavo mejlov: Entourage ali iMail & Company od Appla?

Hvala za nasvete!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani