Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 47, 48, 49  Naslednja
Vrednost iPhona
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1778
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #721   Objavljeno 22.11.2017 13:20:54
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mixonn je napisal/a:
Zdravo,

zanima me realna cena za iphone 6+ 16gb, odlično ohranjen kot nov z vsemi pripadajočimi stvarmi zraven.

Sam študiram o ceni 230-250?


Jst mam samo eno vprasanje , kako lahko nekateri take oglase bedaste pisete ! Iphone 6 , kot nov .... kako je lahko telefon ki si ga uporabljal toliko
let , kot nov ? Ali ves kaj pomeni bit kot novo ? Nevem samo da iztrzite maximalno ceno pisete bedarije ! In to se ne nanasa samo na tebe , ampak sm tudi zadnic bral oglas za iphone 5s , da ma prasko al kaj neki da nedela , drugace kot nov ! Za mene je kot novo nekaj ko samo odpres in stestiras ... Nevem neke stvari res ne razumem !

Ps : Drgac pa ce je lepo ohranjen remo da je to to cena .

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.09.2014
Prispevkov: 54
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #722   Objavljeno 22.11.2017 13:26:26
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Jst mam samo eno vprasanje , kako lahko nekateri take oglase bedaste pisete ! Iphone 6 , kot nov .... kako je lahko telefon ki si ga uporabljal toliko
let , kot nov ? Ali ves kaj pomeni bit kot novo ? Nevem samo da iztrzite maximalno ceno pisete bedarije ! In to se ne nanasa samo na tebe , ampak sm tudi zadnic bral oglas za iphone 5s , da ma prasko al kaj neki da nedela , drugace kot nov ! Za mene je kot novo nekaj ko samo odpres in stestiras ... Nevem neke stvari res ne razumem !

Ps : Drgac pa ce je lepo ohranjen remo da je to to cena .


To kakšne besedne zveze jaz uporabljam in če te to toliko moti me res prav briga. Če vprašanje po tvojih kriterijih ni na mestu, ga enostavno ignoriraj.

Če nekaj vizualno zgleda brez znakov uporabe je za mene kot novo, kaj pa ti pod to smatraš me ne zanima.

In kot še enkrat vprašal sem za vrednost naprave, tvoje nebuloze me ne zanimajo.

_________________
Macbook Air 13" Early 2015
iPad Air 4 (2020) Space Gray 64GB
iPhone 11 Pro Max Silver 64GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1778
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #723   Objavljeno 22.11.2017 13:32:51
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
En prodaja novi 6 ko na bolhi za 375€ Smile Ti mas 6plus k nov , tko da jst mislm da 475€ bi bla taprava cena Wink

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.09.2014
Prispevkov: 54
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #724   Objavljeno 22.11.2017 13:43:14
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
En prodaja novi 6 ko na bolhi za 375€ Smile Ti mas 6plus k nov , tko da jst mislm da 475€ bi bla taprava cena Wink


misliš da s tem sarkazmom zanimiv ali smešen? vidim, da si ne deliva istega intelekta, tako da tukaj zaključujem s teboj, ti pa se še dalje obnašaj kot da imaš vso pamet tega sveta.

_________________
Macbook Air 13" Early 2015
iPad Air 4 (2020) Space Gray 64GB
iPhone 11 Pro Max Silver 64GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1778
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #725   Objavljeno 22.11.2017 13:47:35
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mixonn je napisal/a:
misliš da s tem sarkazmom zanimiv ali smešen? vidim, da si ne deliva istega intelekta, tako da tukaj zaključujem s teboj, ti pa se še dalje obnašaj kot da imaš vso pamet tega sveta.


Jst sm ti samo prijatlsko dal nasvet , ti pa si me napadal nazaj ! To ce je za tebe nekaj kot novo , ne pomeni da je tako za ostale ! Govorim pa iz izkusenj ker mi je iisto en nakladal z tem "kot nov " ko sm pa prisel v zivo , je biu pa aparat v spraskanem stanju , pol pa itak aja pa to ni nic , pa kaj ti misls cd ha mas par let nekaj more bit . Sploh pa nevem zakaj se ukvarjam , konc koncev me ne zanima deli kar čes , jaz sem samo reku da je to malo pac bedasto . Če bi bla vsaka stvar kot nova , potem nevem zakaj dajejo 1 leto garancije Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #726   Objavljeno 22.11.2017 15:24:17
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam sem eden izmed tistih, ki v oglasih pogosto uporablja besedno zvezo "kot novo". Zakaj? Sem pač eden izmed tistih, ki zelo pazi na stvari, pa naj bo to telefon, prenosnik, avto ali kaj drugega. Tako da ko pride nekdo na ogled stvari, ki jo prodajam, jo običajno temeljito očistim in zapakiram v originalno embalažo (ki jo vedno shranim), tako da ko vzame stvar v roke, izgleda kot da bi ga ravnokar novega odpakiral. In če je izdelek tako ohranjen, z veseljem v oglasu napišem "kot nov". Če bi napisal "nov", potem bi bilo to zavajanje, "kot nov" pa zame pomeni, da je ohranjen kot nov.
V kolikor po nekem naključju zadeva ni ohranjena kot nova, pa uporabim druge besedne zveze kot npr. "zelo dobro ohranjen" ali pa "lepo ohranjen".

To, da nekdo uporabi besedno zvezo "kot novo", ko pa vidiš telefon v živo in je popraskan ali kakorkoli drugačen od stanja, kot ga dobiš ko kupiš novega, pa je zavajanje, ampak to je že druga zgodba.

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1778
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #727   Objavljeno 22.11.2017 15:31:55
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urosbe je napisal/a:
Sam sem eden izmed tistih, ki v oglasih pogosto uporablja besedno zvezo "kot novo". Zakaj? Sem pač eden izmed tistih, ki zelo pazi na stvari, pa naj bo to telefon, prenosnik, avto ali kaj drugega. Tako da ko pride nekdo na ogled stvari, ki jo prodajam, jo običajno temeljito očistim in zapakiram v originalno embalažo (ki jo vedno shranim), tako da ko vzame stvar v roke, izgleda kot da bi ga ravnokar novega odpakiral. In če je izdelek tako ohranjen, z veseljem v oglasu napišem "kot nov". Če bi napisal "nov", potem bi bilo to zavajanje, "kot nov" pa zame pomeni, da je ohranjen kot nov.
V kolikor po nekem naključju zadeva ni ohranjena kot nova, pa uporabim druge besedne zveze kot npr. "zelo dobro ohranjen" ali pa "lepo ohranjen".

To, da nekdo uporabi besedno zvezo "kot novo", ko pa vidiš telefon v živo in je popraskan ali kakorkoli drugačen od stanja, kot ga dobiš ko kupiš novega, pa je zavajanje, ampak to je že druga zgodba.


1+ !

Samo za mene , telefon 3 -4 leta star , koliko hoces lahko pazis , ne more bit kot nov ! Ze od baterije in drugih stvari pa ceprav je v ovitku in nevem kaj , uporaba svoje naredi ! Razn v primeru, da mu je stal doma v predalu , ce je tako se uporabniku opravicujem , kar pa mocno dvomim Smile Jaz sem prodal svojega 8 plus ,prav na tem forumu uporabniku , ki sem rekel da je kot nov , je bil pa star 1 mesec . Za mene neka stvar ki jo ti uporabljas par let ne more bit kot nova , bodmo realni !

PS : Sem pa kupil ipad mini od uporabnika @Jest , ki je eden zelo redkih ,ki je realen ! Ko sem vprašal v kakšnem stanju je ipad , mi je rekel da je zelo zelo lepo ohranjen , in ko sva se dobila sem videl da je bil dejansko kot NOV, pa sem ga vprašal sej je tip- top , na kar mi je Jest odgovoril , Jah kokr za koga , negdo vidi tudi tiste mikropraskice, in gre v detajle . Beseda "kot nov " ima svoje težišče samo to sem želel povedati .


Nazadnje urejal/a Krco Sre 22. Nov 2017 15:44; skupaj popravljeno 2 krat

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #728   Objavljeno 22.11.2017 15:39:08
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V 3-4 letih uporabe telefona se strinjam, da če ga še tako paziš in ga imaš tudi nonstop v ovitku, je zelo težko verjetno, da ne bi imel nobenega znaka uporabe. Tudi sam trenutno prodajam 2 leti staro šestico in čeprav je bila maksimalno zaščitena, sem in tja vidiš kakšno manjšo sled uporabe, zato si je v oglasu zaslužil izraz "lepo ohranjen" Smile Res je pa tudi, da smo si ljudje različni in če bi nekomu, ki ravna s telefonom, kot s kladivom, dal lepo ohranjen telefon v roke, bi verjetno rekel, da je kot nov Very Happy
Jaz sicer običajno olajšam stvari in skrajšam čas tako sebi kot kupcu, tako da telefon temeljito poslikam iz vseh kotov in opremim oglas z njimi. Tako se izognem vprašanjem "kako je pa ohranjen", saj si ga ima že na slikah možnost temeljito ogledati in praktično ni nevšečnosti pri sami prodaji/predaji.

_________________
www.cekarcek.si - spletna trgovina z izbrano ponudbo pametnih gadgetov Netatmo, Wahoo, DoorBird,...
GoPro kamere in dodatna oprema
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #729   Objavljeno 22.11.2017 16:55:30
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
6 plus
- ki ga iOS še komaj podpira,
- s 16 gb spomina,
- in tri leta staro baterijo,
je vreden koliko?

Ja glih en tolk, kot je napisal.

Če je stolčen pa še ene 50 EUR manj.

Prejšnji teden so mi zamenjali dve leti staro baterijo na 6s (garancijsko).
Se ne morem načudit, kolk več zdrži nova in tudi koliko dlje se fila.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.09.2014
Prispevkov: 54
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #730   Objavljeno 22.11.2017 17:03:39
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
prvo kot prvo, telefon ni star 3-4 leta, ampak 17 mesecev. In tako kot je nekdo napisal sem realist in znam ocenit stanje svoje naprave. na telefonu res ni sledi uporabe (nobenih vdrtin, praskic ipd).

in ja če bi ga vzel v roke bi videl, da je za rabljeno stvar maksimalno ohranjen.

_________________
Macbook Air 13" Early 2015
iPad Air 4 (2020) Space Gray 64GB
iPhone 11 Pro Max Silver 64GB
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #731   Objavljeno 22.11.2017 17:40:47
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sploh nevem zakaj se je ta kreg začel. Predlagal je ok ceno, zavedaj se pa da povpraševanje ni največje.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.07.2014
Prispevkov: 489
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #732   Objavljeno 22.11.2017 18:44:02
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eni pač ne razumejo da je lahko tudi leto in pol star telefon kot nov tudi sam prodajam iphone 6s brez karšnekoli praske in vidne napake sledi so le na zaščitnem steklu in če se zamenja ne moreš ugotovit ,da je telefon bil rabljen.

_________________
Apple TV 4K 32 GB (21)
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 6
Iphone 14 pro 128 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.07.2010
Prispevkov: 406
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #733   Objavljeno 22.11.2017 19:18:45
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
2dni nazaj prodal 6S 64 gb brez sledi uporabe star 2 leti za 280€ informacija iz prve roke kolika je vrednost telefona. Se mi zdi, da niti ni tako slabo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.07.2014
Prispevkov: 489
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #734   Objavljeno 22.11.2017 19:22:12
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam ceno 6s 16GB 250€ star leto in pol kaj mislite a je preveč?
Telefon je res ohranjen.

_________________
Apple TV 4K 32 GB (21)
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 6
Iphone 14 pro 128 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #735   Objavljeno 22.11.2017 19:23:49
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krepki je napisal/a:
Jaz imam ceno 6s 16GB 250€ star leto in pol kaj mislite a je preveč?
Telefon je res ohranjen.


Vredu je. Ampak je problem prodat, ker je 16GB skoor res premalo v današnjih časih Sad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.07.2014
Prispevkov: 489
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #736   Objavljeno 22.11.2017 19:40:33
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Razmišljam da bi ga kar prodal za 220,kar mimam največ ponudb.

_________________
Apple TV 4K 32 GB (21)
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 6
Iphone 14 pro 128 GB
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.12.2015
Prispevkov: 190
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #737   Objavljeno 22.11.2017 19:41:40
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
Vredu je. Ampak je problem prodat, ker je 16GB skoor res premalo v današnjih časih Sad


Ahh, nekteri imamo čisto dovolj 16GB. Glede na to, da 50GB iCloda stane 1€ na mesec se mi do zdaj še nikoli ni splačalo odšteti toliko več za telefon z večjo kapaciteto prostora. Če gledamo novi telefon, pri rabljenih pa tako vrjetno ni več tako velike razlike v ceni. Je pa res, da če uporabljaš veliko število aplikacij, že pa malo škripa. Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.05.2012
Prispevkov: 71
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #738   Objavljeno 22.11.2017 22:14:34
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone 7, 128 GB, garancijsko menjan za novega, z enoletno novo garancijo - okvirna cena po vašem?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #739   Objavljeno 22.11.2017 22:52:58
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
550-600 eur, odvisno kak hitro ga želiš prodat Smile

_________________
LG G6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9108
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #740   Objavljeno 22.11.2017 22:53:44
Re: Vrednost iPhona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Maxi85 je napisal/a:
iPhone 7, 128 GB, garancijsko menjan za novega, z enoletno novo garancijo - okvirna cena po vašem?


Max 600, ker je 128GB. Prej manj. 550 če.

Nove 8ke 64 dobiš za 650, kar bi jaz mel raje, kot 7ko 128.


Nazadnje urejal/a macata Sre 22. Nov 2017 23:55; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
« Poglej prejšnjo temo - iPhone od vsepovsod - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 47, 48, 49  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani