Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  Naslednja
iPhone servis SLO
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #721   Objavljeno 13.05.2016 21:14:42
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
hoj Smile na EPL servis sem oddal svojo 6-ko in dobil danes sms, da lahko pridem prevzeti telefon. Vendar imam pot v LJ komaj v ponedeljek. Sedaj me zanima, kje lahko preverim, kaj je bilo popravljeno na telefonu oz. kaj se je dogajalo na servisu? Saj so mi na servisu rekli, da lahko sam doma preverim?



http://epl.si/servis/
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #722   Objavljeno 14.05.2016 12:15:29
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
http://epl.si/servis/


hvala gpc Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #723   Objavljeno 19.05.2016 18:39:59
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Telefon sem na servis 9.5.2016 oddal na telekomovem centru, poslan pa je bil na epl. Ali lahko kako na njihovi strani prverim status servisa?

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #724   Objavljeno 19.05.2016 19:17:50
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dva posta gor poglej, ko je odgovoril gpc meni Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #725   Objavljeno 20.05.2016 07:15:33
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nimam st. Naloga, tega ki je na telekomovem papirju pa sprejme. Sem pa cekiral imei na apllovi strani in vidim da ni bilo menjave..

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #726   Objavljeno 31.05.2016 21:52:10
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Koliko dni garancije imam, ko so mi telefon zamenjali na EPL?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #727   Objavljeno 01.06.2016 04:40:03
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:
Koliko dni garancije imam, ko so mi telefon zamenjali na EPL?


Odvisno, kje je bil kupljen... Ce preko Telekoma... bi moral dobiti novo 12 mesecno garancijo, ce je iz tujine pa 90 dni oz. dokler velja garancija zamenjanega iPhona...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.10.2011
Prispevkov: 76
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #728   Objavljeno 01.06.2016 07:30:44
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a se res zamenjan display na 5 ful kvari in se bolj splaca menjat cel telefon kot samo ekrancek? Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.09.2007
Prispevkov: 427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #729   Objavljeno 24.06.2016 18:01:02
iPhone 6S popravilo pri Teleray - KATASTROFA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Telefon ima obcasno neko tezavo z baterijo, ker se kar naenkrat aparat izklopi in prikazuje kot da je baterija prazna, to se vcasih zgodi ko je baterija med 20-35%.
Ko telefon das na polnilec, se ta ponovno vklopi in prikazuje nivo baterije kjer se je prej izklopil.

Pred posiljanjem telefona na servis sem poskusl razne zadeve, od kalibracije baterije ki sem nasel na raznih forumih, do clean restora. Ker se mi je ta napaka dogajala nekaj mesecev, sem tudi upal da mogoce je kaksen bug in da bo v novejsi verziji iOS odpravljeno, ter sem tako vsakic ko je prisla nova iOS verzija do 9.1.2 , nalozil in naredil clean restore, nekaj casa sem tudi telefon uporabljal kar samo za klice bre kaksnih aplikacij, ampak nic od tega ni odpravilo napake.


Telefon sem zacetkom aprila poslal preko Simobil poslovalnice na garancijsko popravilo na Teleray servis. Zraven telefona sem dodal natanko vse opisano, v kaksnih situacijah se zgodi ta napaka, dokumentiral sem si vsakic ko se je to zgodilo, koliksen je bil % baterije, verzija iOS in podobno, zraven sem jim tudi napisal da naj mi ne prodajajo fint, da bi mi nalozili nov firmware in poslali telefon nazaj, ker to sem sam vse preizkusil in ni obrodilo sadov...

8 dni kasneje so mi telefon poslali nazaj, v servisnem porocilu je bilo zapisano da so delali 0,5h, opravili so ponovno nalaganje iOS 9.2.1, kalibracijo baterije in dijagnostika da je OK.

Napaka se je spet ponovila teden dni kasneje.....

Ko sem jim poslal dopis na email v katerem sem jim zapisal, da zakaj sem jim posiljal vse dokumentirano v dopisu, ce to ocitno sploh niso prebrali in upostevali, ker ce bi prebrali potem ne bi instaliravali nov firmware ampak bi se fokusirali na dejansko napako na bateriji, tako pa so me klasicno odjebali kot nekega idiota ki je vceraj dobil iphone prvic v roke.... na dopis niso nikoli odgovorili.

Po veckratnih klicih sem koncno se pogovoril z normalnim referentom na tem servisu mu pojasnil zadevo in sem jim spet poslal telefon na popravilo, tokrat sem jim spet napisal dopis kjer sem jih opozoril, da prejsnji njihov servisnih podvig ni odpravil napake in da se je ta spet ponovila 2x.


Telefon so na servisu imel 22 dni, vmes sem jih buzeriral vsak teden, kako kaze kaj z mojim telefonom, in so mi 7.dan rekli da bo telefon zamenjan, da bi mi potem 14. dan rekli da je telefon poslan v tovarno na Nizozemsko, ampak da nimajo povratnih informacij.
20.dan niso vedeli vec niti kdaj telefon pride, in potem cudezno so me 22. dan poklicali da je telefon popravljen, ko sem jih vprasal kaj so popravljali mi je gospodicna prijazno prebrala servisni nalog, kjer so zapisali da so zamenjali ZASLON.

Na servisnem nalogu so napisali pod rubriko simptomi, "kljub servisu, se telefon izklopi med 20-30%... slaba kapaciteta baterije..."

Pod napako pa so navedli: "Zaslon ne deluje" "Popravilo zamenjava zaslona." "Cas popravila 0,5h".

Gospodicno sem vprasal, ce so normalni, zakaj so menjali zaslon kateri je bil brez praskice in delujoc, ce pa je tezava z baterijo, in mi je odgovorila da ne more verjeti, da ocitno je prislo do pomote... in da ona ne ve kako , kaj da naj poklicem njihoveg vodjo servisa, ta seveda se ni oglasil ne na mail, ne na klic.
Potem me je neki njihov serviser poklical in prepriceval da je to samo oznacba njihova interna na delovnem nalogu, da pac ko se menja baterija se zapise šifra zamenjave zaslona... Sem jim rekel, ce je to samo pac oznaka na papirju, da ni problema, papir vse prenese...

Telefon sem naslednji dan dobil po posti, prikljucim ga na Macbook kjer imam aplikacijo coconut battery, in pogledam INFO glede baterije in ugotovim, da baterija ima enako stevilo ciklov kot "tista baterija" ki je bila pred servisnim posegom v telefonu, dejansko sploh baterije niso zamenjali, ceprav mi je serviser po telefonu zagotavljal da so zamenjali baterijo...

Teleray me je 22 dni zavajal in lagal, ker potem takem baterije niso zamenjali, ampak so zamenjali samo zaslon, kateri je bil delujoc in brez praske ko sem jim aparat poslal na servis.
Zakaj so zamenjali zaslon, lahko samo ugotavljam,,,..mogoce so ga sami na servisu zjebali in so potem kupovali cas ter mi prodajali pravljice o popravilih na Nizozemskem,..
Ker tezko verjamem, da po 2. servisnih poskusih nekdo zamenjuje zaslon, ne pa baterijo katera s katero je tezava.... tu nekaj smrdi...




Da je zadeva bolj pestra, napaka z baterijo se mi je danes zjutraj spet ponovila, in sem besen da bi se res zepeljal v Teleray in s takim uzitkom nekomu razbil gobec.... Devil



Kako naj clovek pride do konca tej zadevi ? Ko sestejem 2x sem posiljal telefon za isto napako na servis, bil sem brez njega 30 dni, napaka ni odpravljena, razen da so mi zamenjali zaslon....
Ves cas se sprasujem, ali na tem servisu so ti serviserji res retardirani, ali nalasc to delajo da nocejo popravit telefona, ali pa ne znajo ?
Najbolj pa od vsega me je razocaral Simobil, ker oni se imajo za neko dobro firmo, potem pa taksen fail od pooblascenega servisa...


Res smo banana drzava, v normalni drzavi nemores prodajat izdelka, da nimas uradnega serviserja, tako pa Simobil veselo prodaja telefone, katere posilja potem na popravilo na neuradni servis. To je podobno kot da kupis Mercedes, potem pa ga na garancijsko popravilo peljes na KIA servis.... to je res skregano z vsako logiko...in naslednji iPhone defitinvno ne bom kupil vec pri Simobilu...
Dvomim da lastnik A1 Austrija ki je hkrati lastnik tudi Simobila posilja v Avstriji iPhone telefone na neuradni servis na popravilo... to je mogoce le v banana drzavi kot smo mi...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1779
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #730   Objavljeno 24.06.2016 18:11:10
Re: iPhone 6S popravilo pri Teleray - KATASTROFA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvo svaka ti cast si mi poslepsal dan,tok doug se pa se nism nasmejal kot temu spisu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Legenda si in popolnoma se stinjam s tabo , zou pa sm jaz imel z garancijo same pozitivne in pohvalne izkusnje,saj sm do zdaj da ne lazem zamenjal cirka 4 telefone ,vedno dobu novega,brat tud novega sestra novega,tudi prijatelj novega Smile

Tak da jaz mislim da mas ti smolo,si pac eden od milijon ! Je pa res da sm vedno menjal na proservisu al kako se ze imenuje ! Jaz ti predlagam da gres do konca sepravi seenkrat na simobil in se mal razpizdi k na to padajo !LP

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.09.2007
Prispevkov: 427
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #731   Objavljeno 24.06.2016 18:12:50
Re: iPhone 6S popravilo pri Teleray - KATASTROFA
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Prvo svaka ti cast si mi poslepsal dan,tok doug se pa se nism nasmejal kot temu spisu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Legenda si in popolnoma se stinjam s tabo , zou pa sm jaz imel z garancijo same pozitivne in pohvalne izkusnje,saj sm do zdaj da ne lazem zamenjal cirka 4 telefone ,vedno dobu novega,brat tud novega sestra novega,tudi prijatelj novega Smile

Tak da jaz mislim da mas ti smolo,si pac eden od milijon ! Je pa res da sm vedno menjal na proservisu al kako se ze imenuje ! Jaz ti predlagam da gres do konca sepravi seenkrat na simobil in se mal razpizdi k na to padajo !LP


Jaz sem imel do zdaj same pozitivne izkusnje s pro-servisom (iPhone 4, 4s), emonagram (iphone5), epl (iphone 5s, iphone6)..

s teleray pa fail...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #732   Objavljeno 28.06.2016 13:07:36
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone 6 je punca zaradi lunice (že drugič ali tretjič) nesla na simobil pod garancijo in telefon so poslali namesto na teleray (kjer je bil prvič in drugič), poslali na emonagram. Cool Upajmo tokrat, da bodo kaj boljše popravili / zamenjali / karkoli kot teleray.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2012
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #733   Objavljeno 01.07.2016 14:22:21
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo, ve kdo kje popravijo osvetljitev zaslona? Zaenkrat sta mi 2 lokalna servisa zavrnila Sad
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #734   Objavljeno 01.07.2016 17:02:38
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
business je napisal/a:
Živjo, ve kdo kje popravijo osvetljitev zaslona? Zaenkrat sta mi 2 lokalna servisa zavrnila Sad

Si probal uradni servis?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2012
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #735   Objavljeno 01.07.2016 19:53:15
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomojem bo predrago na uradnem servisu...ali pa bodo menjali kar matično..
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 16.06.2016
Prispevkov: 3
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #736   Objavljeno 01.07.2016 20:45:43
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

na servisu je bil 1 teden star iphone zaradi napake zamenjan za novega... koliko garancije mi pripada? Velja stara - torej datum nakupa, ali velja nova enoletna garancija?

na apple-solve mi kaže datum nakupa telefona, pa nisem čisto prepričan.

Hvala in LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.01.2009
Prispevkov: 185
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #737   Objavljeno 02.07.2016 06:55:21
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če je iphone kupljen v Sloveniji in bil na servisu pri uradnem serviserju za tvojega operaterja, si dobil nov garancijski list, kjer piše do kdaj velja.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #738   Objavljeno 02.07.2016 08:14:46
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Klemen3 je napisal/a:
Pozdravljeni,

na servisu je bil 1 teden star iphone zaradi napake zamenjan za novega... koliko garancije mi pripada? Velja stara - torej datum nakupa, ali velja nova enoletna garancija?

na apple-solve mi kaže datum nakupa telefona, pa nisem čisto prepričan.

Hvala in LP


Na http://selfsolve.apple.com bo vedno kazalo samo garancijski rok prvotnega iPhone-a... Na garancijskem listu pa ise, do kdaj ti velja garancija v Sloveniji...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 16.06.2016
Prispevkov: 3
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #739   Objavljeno 02.07.2016 22:25:47
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem dobil garancijskega lista, pise samo zamenjava za nov aparat in nova serijska stevilka. Kupljen je bil pa v trgovini in ne pri operaterju.

Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #740   Objavljeno 03.07.2016 05:02:04
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Garancijski list si moral dobiti ob nakupu aparata.. Ce je bil uradno kupljen pri nas... Ta list, kjer pise, da je bil zamenjan ne vrzi stran... Ker ga bos rabil pri morebitnem uveljavljanju garancije... Pa tudi ce bos iPhone prodajal je fajn, ce imas ta list, ker drugace bo sumljivo, ce je na skatli navedena ena serijska stevilka, telefon pa ima drugo...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani