Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 43, 44, 45  Naslednja
iPhone servis SLO
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #741   Objavljeno 05.10.2017 18:50:10
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam iphone 7 in mislim, da mi je šla baterija. Ob 5h ga odklopim iz polnilca in imam okrog 15h tam 30-50% baterije.

Kupljen je bil na simobilu oz A1 zdaj pa nevem kam ga naj odnesem na servis? Epl (z njimi imam dobre izkušnje) ali od A1 pooblaščeni Emonagram (prebral, da folk nima dobrih izkušenj z njimi)?
Ga bojo sploh vzeli v proces pri Epl?

Aja pa še to, ko sem reklamiral 5S sem dobil refurbished napravo. Je pri 7 isto (zanima me zaradi vodotesnosti)?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.09.2010
Prispevkov: 37
Kraj: mb
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #742   Objavljeno 13.10.2017 19:42:15
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

pred nekaj dnevi sem dal svoj iphone SE na garancijska popravilo, home tipka je postala glasnejsa in pa tih zvočnik ob klicu.
Telefon je bil kupljen na Telekomu kamor sem tudi šel. Tam mi mlafenič reče da če želim naj raje nesem na Istyle, saj je isto pooblaščeni servia vendar da je velika razlika v času popravila. Telefon nesem v Istyle (MB).
Danes me kliče serviser Istyle (Lj). Reče mi da je home popravljen, slušalke pa garancija ne podpira, saj je umazanija v mrežici. Popravilo 23€.
Sem rekel ok, pol pa pustite, zaprite pa kar ste naredili v garanciji je OK.
In mi reče no potem pa bo za plačat 20€, diagnostika.
Kaj?!
Jaz sem dal telefon v garancijsko popravilo, če garancija tega ne pokriva mi je čisto jasno. Ampak gospod mi hoče pokasirat za nekaj kar nisem naročil oz. sploh debatiral o čem izven garancije.
No in telefon bo odposlan nazaj v MB ko bom poravnal 20 ali 23€.
Pa ne me narobe razumet, ne gre se mi za 20,23€. Ampak serviser me je dejansko prisilil v plačevanje storitve katere nisem naročil, saj do tedaj nebo telefona nazaj oz, je še povedal da po 8 dnevih začne z kasiranjem to da telefon pri njemu stoji.
Imel kdo podobne težave? Mogoče kakšne druge, humane rešitve za ta primer?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #743   Objavljeno 13.10.2017 20:35:05
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljen,

saj ne morem verjeti kar berem!!!!!

1.) Aparat je kupljen pri Telekomu Slovenije kot si rekel sepravi je EDINI pooblasceni servis za ta aparat EPL doo kot na garancijskem listu! Kdo na Telekomu tega neve in je tako butast da ne sprejme telefona v servis? Angry
Ja iStyle je tudi pooblasceni servis, ampak ce si kupil aparat v Slo, veljajo potem drugacni gar. pogoji...

2.) Kako lahko nekdo racuna diagnostiko v garanciji? Kaj je naredil da je popravil home tipko? Ti jaz povem kaj - nic.
Popravilo, ki bi ga morali izvesti je menjava celotnega lcd zaslona v garanciji, brez dodatnih stroskov s tem bi se uredila menjava tudi slusalke in home tipke - ker se menja vse v kompletu...

Kaj naj ti recem placaj 20€ diagnostiko, pa nesi na Telekom da posljejo na EPL, pa upam da te je izucilo. Unega na Telekomu pa ......
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1433
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #744   Objavljeno 13.10.2017 20:56:38
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res je Grega, z vami vedno, čeprav ni bilo potrebe velikokrat samo dobre izkušnje, tako da ja EPL je zakon!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.02.2010
Prispevkov: 397
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #745   Objavljeno 14.10.2017 09:42:49
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej se je na Telekomu tako izognil lastnemu delu in stroškom pošiljanja aparata na servis. Jaz bi direktno nesel s seboj na EPL, je pa res da je nepraktično če nisi iz Ljubljane.

iStyle ima tako nabite cene na telefone (in vse Apple) da se niti slučajno ne splača pri njih kupovat, očitno tudi servis ni nič vreden.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #746   Objavljeno 14.10.2017 09:46:27
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
EPL ZAKON ! Do zdaj vedno vse kot se spodobi , pa tud odnos zaposlenih je top ! Res gospodje so tam Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.09.2010
Prispevkov: 37
Kraj: mb
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #747   Objavljeno 14.10.2017 14:07:22
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No bolj kot ne se tak lahko j...., upam da se njihov odnos razve čimdlje..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #748   Objavljeno 14.10.2017 15:33:04
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pretiravate.. jaz osebno imam pa glede servisa in customer supporta kar slabe izkušnje z EPL (večkrat) pa jih pač javno ne blatim, ker EPL očitno večini odgovarja. Konkretno vedno urejam vse preko iStyle in imam najmanj težav.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #749   Objavljeno 14.10.2017 21:25:50
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podobno kot excalibur. Doslej noben izmed serviserjev (pooblascenih) pri mojih zadevah ni pokazal kej prevec zanimanja da bi kako zadevo resili, kljub temu, da ni vec v garanciji. Vedno sem se kasneje obrnil direktno na Apple in urejal sam...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.09.2010
Prispevkov: 37
Kraj: mb
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #750   Objavljeno 20.10.2017 06:11:36
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Telefon dobil nazaj.. (plačano).

Zgleda da Isytle nima za original odpirače sim kartic. Originalno neuporabljeno so mi zamenjali za kos drota, ko bi bila vsaj kitajska, med katero ne ugotoviš razlike ali je org ali kitaj. Dali so pa mi zvito žico v obliki "orignal odpirača".
+ Prvi software (9_...) so mi zamenjali z zadnjim 11_...
To pa ga ni stalo dodatnega časa?

Mislim katastrofa.. Naj zaprejo ta WC.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.03.2009
Prispevkov: 38
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #751   Objavljeno 20.10.2017 07:26:33
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam sem bil s servisom pri Pro23 zelo zadovoljen, izvengarancijsko popravilo oz. menjava ekrana. Potekalo hitro, brez težav, telefon sem šel iskat še isti dan. Lahko samo pohvalim.

Lp
Simko
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #752   Objavljeno 20.10.2017 12:31:48
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
fbenn9 je napisal/a:
Pozdravljeni,

pred nekaj dnevi sem dal svoj iphone SE na garancijska popravilo, home tipka je postala glasnejsa in pa tih zvočnik ob klicu.
Telefon je bil kupljen na Telekomu kamor sem tudi šel. Tam mi mlafenič reče da če želim naj raje nesem na Istyle, saj je isto pooblaščeni servia vendar da je velika razlika v času popravila. Telefon nesem v Istyle (MB).
Danes me kliče serviser Istyle (Lj). Reče mi da je home popravljen, slušalke pa garancija ne podpira, saj je umazanija v mrežici. Popravilo 23€.
Sem rekel ok, pol pa pustite, zaprite pa kar ste naredili v garanciji je OK.
In mi reče no potem pa bo za plačat 20€, diagnostika.
Kaj?!
Jaz sem dal telefon v garancijsko popravilo, če garancija tega ne pokriva mi je čisto jasno. Ampak gospod mi hoče pokasirat za nekaj kar nisem naročil oz. sploh debatiral o čem izven garancije.
No in telefon bo odposlan nazaj v MB ko bom poravnal 20 ali 23€.
Pa ne me narobe razumet, ne gre se mi za 20,23€. Ampak serviser me je dejansko prisilil v plačevanje storitve katere nisem naročil, saj do tedaj nebo telefona nazaj oz, je še povedal da po 8 dnevih začne z kasiranjem to da telefon pri njemu stoji.
Imel kdo podobne težave? Mogoče kakšne druge, humane rešitve za ta primer?


Ravnokar ista težava...v garancijo sem poslal iPhone preko telamcha na iStyle v Maribor. Težava je bila slušalka saj sem sogovornika slišal zelo slabo in ko sem poslušal muziko je hreščalo v slušalki.
Me je klical nekdo iz servisa iStyle, da če želim da mi zadevo pregleda in sploh popravi moram plačati prvo 23€ za čiščenje, ker drugače mi sploh ne bo popravljal telefona????
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #753   Objavljeno 20.10.2017 13:56:43
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predlagam, da jih malo podučite o pojmu GARANCIJA in GARANCIJSKO POPRAVILO. Prav tako pa predlagam, da jih opozorite na dejstvo, da boste zadeve predali pristojnemu inšpektoratu.

Enako lahko rečete tudi za Apple in sicer da boste predali izkušnjo tudi uradno na Apple.

Jamranje na forum-u ne bo nič spremenilo, potrebno je iti v akcijo.

Če se pod garancijo popravlja zadeva potem ne moreš / smeš plačevati za neko storitev, ki je potrebna, da se garancijsko popravilo izvede.

Če pa kdo potrebuje pomoč pri pisanju pa naj sporoči, pa bom z veseljem pomagal. Dejstvo je, da pač tako delajo, ker si mislijo, da lahko s tem pridejo skozi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #754   Objavljeno 15.11.2017 18:51:04
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Situacija je sledeca, na epl sem poslal pri A1 kupljen telefon na garancijo.
Baterijo s katero je bil problem so zamenjali. So pa sedaj po celem ekranu mikro praske, vidne so ko je ekran cist in pod kotom proti luci. Telefon ni imel ene praskice ko sem ga poslal tja.
Zdaj so mi rekli, da ni mozno da se je to zgodilo med menjavo baterije in naj posljem slike.
Imam kaj sans, da kaj dosezem, ce se bojo zaceli izgovarjati?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #755   Objavljeno 15.11.2017 20:03:52
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cheff je napisal/a:
Situacija je sledeca, na epl sem poslal pri A1 kupljen telefon na garancijo.
Baterijo s katero je bil problem so zamenjali. So pa sedaj po celem ekranu mikro praske, vidne so ko je ekran cist in pod kotom proti luci. Telefon ni imel ene praskice ko sem ga poslal tja.
Zdaj so mi rekli, da ni mozno da se je to zgodilo med menjavo baterije in naj posljem slike.
Imam kaj sans, da kaj dosezem, ce se bojo zaceli izgovarjati?


Si pri prevzemu aparata to ugotovil in povedal ali si to naknadno doma ugotovil? Predvidevam, da si lahko uspešen, če si takoj ugotovil ob prevzemu in si jasno povedal da tak aparat nisi oddal v popravilo in da ne boš podpisal prevzemnice. V primeru da, si pa naknadno to doma ugotovil je pa za moje pojme težko dokazat saj se je lahko to zgodilo med transportom, doma ali kjerkoli...

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #756   Objavljeno 15.11.2017 20:09:29
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
Si pri prevzemu aparata to ugotovil in povedal ali si to naknadno doma ugotovil? Predvidevam, da si lahko uspešen, če si takoj ugotovil ob prevzemu in si jasno povedal da tak aparat nisi oddal v popravilo in da ne boš podpisal prevzemnice. V primeru da, si pa naknadno to doma ugotovil je pa za moje pojme težko dokazat saj se je lahko to zgodilo med transportom, doma ali kjerkoli...


Pozabil sem omenit. Poslal sem preko poste.
Jaz sem ga tak zapakiral, da ni sans da se je to naredlo. Nazaj je sicer prisel zamotan v papir in okoli folija.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #757   Objavljeno 15.11.2017 20:16:02
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cheff je napisal/a:
Pozabil sem omenit. Poslal sem preko poste.
Jaz sem ga tak zapakiral, da ni sans da se je to naredlo. Nazaj je sicer prisel zamotan v papir in okoli folija.


Kdaj si javil napako, isti dan ko si prejel pošiljko ali pozneje?

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #758   Objavljeno 15.11.2017 21:02:44
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
Kdaj si javil napako, isti dan ko si prejel pošiljko ali pozneje?

Takoj ko sem odprl paket sem opazil in seveda poklical tja.

Edit: Paket sem odprl na dan ko sem dobil paket.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #759   Objavljeno 16.11.2017 10:04:51
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cheff je napisal/a:
Takoj ko sem odprl paket sem opazil in seveda poklical tja.

Edit: Paket sem odprl na dan ko sem dobil paket.


To bi bilo malo za prebrat zakonodajo. Nisem še imel izkušnje prek pošte, ker ponavadi osebno nesem. Poskusi uveljavit, stane te nič.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #760   Objavljeno 16.11.2017 12:19:25
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
To bi bilo malo za prebrat zakonodajo. Nisem še imel izkušnje prek pošte, ker ponavadi osebno nesem. Poskusi uveljavit, stane te nič.


Zdaj sem jim poslal slike ter posnetek, ker je toliko prask težko slikati. Bom videl kakšen bo odgovor.

Nekako tako zgleda (ujetih je mogoče četrt prask):
https://www.dropbox.com/s/ss4ilkskqgngcma/Photo%2016-11-2017%2C%2008%2007%2002.jpg?dl=0
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 43, 44, 45  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani