Jabuk
amiga emulator
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 21.08.2006 22:32:26
amiga emulator
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a je komu uspelo instalirat UAE amiga emulator na OSX?

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=56301&package_id=69380&release_id=130488
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 121
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.08.2006 07:27:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja - seveda sem probaval Very Happy

sem že štrikal okrog emulatorja tako na Macu kot na PC-u - pa mi zadeve ni uspelo usposobit (zmeraj naletim na eno je*** s KickStartom, ki ga očitno ne znam prav usposobit, al kaj ...) No, v glavnem sem jaz opustil poskušanje (res je, da se ravno pretirano pretegnil tudi nisem) - sploh, ker sem ugotovil, da ni nobene šanse da bi sodobno računalo (al jabolčno al hruškasto, vseeno) na kakršenkoli način uspel prepričat, da bi prebralo stare Amigine diskete (ja, tiste 2DD), kar pa me je v bistvu najbolj zanimalo.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.08.2006 00:07:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
malce ironično je to, da mi doma na PC kišti WinUAE dela b.p. in mulac nažiga iste igrice, kot sem jih sam. Na OSX mi pa še ni ratal inštalirat (pa tko fajn bi blo včasih med pdfji, psdji, inddji ipd. postrelat kakšn kontingent 8-bitnih vesoljčkov). Je pa tud res, da se niti jaz nisem pretegnil.

Matr, ni hudič, da ne bi šlo.

Kar se pa tiče amiginih disket - so ble 720 kB? al 880?

a maš kakšen pomemben arhiv?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 121
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.08.2006 02:36:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Diskete so 2DD - to je 720, če se ne motim ...
Ma ne gre za kak blazen pomemben arhiv - sam pred kakim letom sem odkril lepo v škatli zapakirane svoje staaare diskete iz Amiga časov ... hm, kolk let je že to? Embarassed Pa me je mimogrede firbec zagrabil: kaj pa, če je kakšna od teh disket po tolikointoliko letih po kakem čudežu še v delujočem stanju (res so bile lepo spakirane in zaščitene)? Če (po čudežu, sevede) je kaj od tega še berljivo, potem bi bilo pa blaaazno zabavno videt kako svojo animacijo, al pa vsaj kako narisano slikco iz tistega časa ... iz današnje perspektive Very Happy

No ja, kot sem že prej napisal, je ostalo pri tem ... Confused Kake stare amige se mi pa tud ne ljubi iskat okrog in potem sestavljat skupaj v delujoče stanje, sam zarad tega (z veliko verjetnostjo jalovega) poskusa.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani