Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
iPad od petka na voljo v Sloveniji
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.04.2010
Prispevkov: 1795
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 30.01.2011 20:56:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Normalno, neseš tja ker si ga kupil oz. kaj ni jasno Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 30.01.2011 21:32:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mi je pa v vsej tej novici v oči skočila ena stvar:

Kaj je z ostalimi prodajalci? Ker koliko sem zasledil so v igri samo 4je? Ispot, Isyle, BB in Harvey. Kaj se je zgodilo z FMC in EPL, Aris ... ?

lp Avi
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 211
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 30.01.2011 21:39:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Avian je napisal/a:
Mi je pa v vsej tej novici v oči skočila ena stvar:

Kaj je z ostalimi prodajalci? Ker koliko sem zasledil so v igri samo 4je? Ispot, Isyle, BB in Harvey. Kaj se je zgodilo z FMC in EPL, Aris ... ?

lp Avi


Kaj bi se zgodilo s FMC? Saj njihov FMCStore ima iPad. Sam cakalna doba je pac 14 dni. Saj tudi za ostale je najbrz vprasljivo kaksno zalogo bodo dejansko imeli...

http://www.fmcstore.si/c/racunalnistvo/racunalniki/?page=1&model=iPad&sort=1&subcategory=prenosniki
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10434
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 30.01.2011 21:39:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V novici piše samo tole:
Citiram:
Od naslednjega petka bodo vsi modeli iPada naprodaj pri izbranih trgovcih Apple Authorised Resellers.

A v temu ti vidiš ispot, istyle, bb in harveya? Meni je logično, da ga bodo imeli VSI resellerji.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 30.01.2011 22:15:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
V novici piše samo tole:
Citiram:
Od naslednjega petka bodo vsi modeli iPada naprodaj pri izbranih trgovcih Apple Authorised Resellers.

A v temu ti vidiš ispot, istyle, bb in harveya? Meni je logično, da ga bodo imeli VSI resellerji.


ehm poklič ostale pa boš vidu odgovor.

lp Avi
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10434
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 30.01.2011 22:19:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti si napisal, da si zasledil v novici in ne da si klical...

Jaz svojega že imam, tako da ne čutim potrebe po klicanju. Glede na to, da imajo vsi isto ceno, mi je pa tudi vseeno, kje bi ga vzel.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 30.01.2011 22:24:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Ti si napisal, da si zasledil v novici in ne da si klical...

Jaz svojega že imam, tako da ne čutim potrebe po klicanju. Glede na to, da imajo vsi isto ceno, mi je pa tudi vseeno, kje bi ga vzel.


Ne bo vsepovsod enako. Mislim, da bo drugi teden že tako, da bom jaz imel za 20€ cenejše od uradne apple cene. Wink

Upajmo Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 30.01.2011 22:37:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Ti si napisal, da si zasledil v novici in ne da si klical...

Jaz svojega že imam, tako da ne čutim potrebe po klicanju. Glede na to, da imajo vsi isto ceno, mi je pa tudi vseeno, kje bi ga vzel.


Ne bo vsepovsod enako. Mislim, da bo drugi teden že tako, da bom jaz imel za 20€ cenejše od uradne apple cene. Wink

Upajmo Very Happy


GA sicer nimam namen kupit, čakam novo verzijo.
Ampak, te pa vseeno malo držim za besedo. Pa upam, da ne boš imel spet 1 ali 2 kosa za to ceno!!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 30.01.2011 22:58:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
bylyboy je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Ti si napisal, da si zasledil v novici in ne da si klical...

Jaz svojega že imam, tako da ne čutim potrebe po klicanju. Glede na to, da imajo vsi isto ceno, mi je pa tudi vseeno, kje bi ga vzel.


Ne bo vsepovsod enako. Mislim, da bo drugi teden že tako, da bom jaz imel za 20€ cenejše od uradne apple cene. Wink

Upajmo Very Happy


GA sicer nimam namen kupit, čakam novo verzijo.
Ampak, te pa vseeno malo držim za besedo. Pa upam, da ne boš imel spet 1 ali 2 kosa za to ceno!!


Ne kosov bo več. Vendar se bodo čakali po nakupu od 3-7 dni ! To je edini problem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.07.2008
Prispevkov: 245
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 06.02.2011 14:11:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dejanb je napisal/a:
Jaz sem sicer zagovornik tega, da clovek placa za tisto, kar rabi: bodisi aplikacije, knjige ali glasba. In tudi sam to v veliki meri prakticiram. Se pa naceloma izogibam nakupu stvari, ki imajo nerazumne cene; in v to rubriko velikokrat spadajo elektronske izdaje knjig. Vsaj meni se ne zdi normalno, da na Amazonu veliko e-knjig stane vec, kot paperback iste knjige. Za povrh vsega bi pa po moje, ce kupis hardcopy varianto knjige, moral dobiti e-knjigo zraven zastonj. Saj v koncni fazi predstavljajo levji delez stroskov pri e-knjigah avtorske pravice, ki si jih itak ze placal. Nekoc se spomnim, da si pri racunalniskih knjigah veckrat dobil zraven se CD, kjer je med drugim bila gor se PDF razlicica knjige. Ta navada se je pa danes nekako izgubila. Na zalost. In to lih sedaj, ko bi bilo to tehnicno gledano se lazje izvesti, kot nekoc.


Saj s ceno knjige ti ne plačaš medija, pač pa avtorsko delo in vsebino. Se ne strinjam glede tvojega mnenja o cenah e-edicij, po drugi strani se pa strinjam, da če kupiš paperback, bi lahko dobil e-edicijo knjige for free. Ampak bo že :=)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.08.2010
Prispevkov: 180
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #91   Objavljeno 06.02.2011 16:44:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bylyboy je napisal/a:


Ne bo vsepovsod enako. Mislim, da bo drugi teden že tako, da bom jaz imel za 20€ cenejše od uradne apple cene. Wink

Upajmo Very Happy


Zdaj mate res nekonkurenčno ceno za ipad 16gb wifi. Torej ga boste za 100eur pocenili?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 211
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #92   Objavljeno 06.02.2011 18:03:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MattSLO je napisal/a:
dejanb je napisal/a:
Jaz sem sicer zagovornik tega, da clovek placa za tisto, kar rabi: bodisi aplikacije, knjige ali glasba. In tudi sam to v veliki meri prakticiram. Se pa naceloma izogibam nakupu stvari, ki imajo nerazumne cene; in v to rubriko velikokrat spadajo elektronske izdaje knjig. Vsaj meni se ne zdi normalno, da na Amazonu veliko e-knjig stane vec, kot paperback iste knjige. Za povrh vsega bi pa po moje, ce kupis hardcopy varianto knjige, moral dobiti e-knjigo zraven zastonj. Saj v koncni fazi predstavljajo levji delez stroskov pri e-knjigah avtorske pravice, ki si jih itak ze placal. Nekoc se spomnim, da si pri racunalniskih knjigah veckrat dobil zraven se CD, kjer je med drugim bila gor se PDF razlicica knjige. Ta navada se je pa danes nekako izgubila. Na zalost. In to lih sedaj, ko bi bilo to tehnicno gledano se lazje izvesti, kot nekoc.


Saj s ceno knjige ti ne plačaš medija, pač pa avtorsko delo in vsebino. Se ne strinjam glede tvojega mnenja o cenah e-edicij, po drugi strani se pa strinjam, da če kupiš paperback, bi lahko dobil e-edicijo knjige for free. Ampak bo že :=)


MattSLO, saj ne pravim, da mora biti e-knjiga bistveno cenejsa od paperback ali hardback. Nikakor pa ne sme biti DRAZJA od tiskane variante, kar sem zasledil v kar nekaj primerih na amazonu. Paperback je bil cenejsi od e-knjige!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani