Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
XBMC za Apple TV2
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.01.2011 01:13:29
XBMC za Apple TV2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rekel bom samo XBMC....i appleTV2 dela kot predvajalnik...direkt streama s compa...wifi dela kot treba...skratka tako kot reklamirajo aTV z XMBC je res uporabna zadeva...dela tudi s filmi 720p/1080p!!!! KONČNO!!!
V bistvu jih ne streama je pravi decoder za aTV...tako da se da predvajati filme s podnapisi direktno in to celo HD 1080p!!!

Uzivajte v polnem obsegu uprabe aTV

Lp kuul

http://xbmc.org/
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.01.2011 09:07:01
Re: XBMC nujno za aTV2!!!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kuul007 je napisal/a:
Rekel bom samo XBMC....i appleTV2 dela kot predvajalnik...direkt streama s compa...wifi dela kot treba...skratka tako kot reklamirajo aTV z XMBC je res uporabna zadeva...dela tudi s filmi 720p/1080p!!!! KONČNO!!!
V bistvu jih ne streama je pravi decoder za aTV...tako da se da predvajati filme s podnapisi direktno in to celo HD 1080p!!!

Uzivajte v polnem obsegu uprabe aTV

Lp kuul

http://xbmc.org/


Sicer imam popcorna, ampak še vseeno me nekaj zanima:) A lahko na apple tv, ta nove generacije priključim eksterni disk in predvajam mkv-je?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.01.2011 09:08:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je samo en velik problem... Za to potrebujes jailbreakan Apple TV Black ... Ta pa zaenkrat se ni tisto tapravo... ker je samo "tethered", kar pomeni, da za priziganje potrebujes poleg se racunalnik ...

Enako je z ATVFlash ... Kar se tega tice je stari Apple TV se vedno boljsa izbira... edino za predvajanje oz. streamanje HD vsebin je potrebno nadgraditi s Crystal kartico ...

Tako,d a kar se tega tice, se mi zdi WDTV Live se vedno boljsa in tudi cenejsa resitev Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 22.01.2011 09:11:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Je samo en velik problem... Za to potrebujes jailbreakan Apple TV Black ... Ta pa zaenkrat se ni tisto tapravo... ker je samo "tethered", kar pomeni, da za priziganje potrebujes poleg se racunalnik ...

Enako je z ATVFlash ... Kar se tega tice je stari Apple TV se vedno boljsa izbira... edino za predvajanje oz. streamanje HD vsebin je potrebno nadgraditi s Crystal kartico ...

Tako,d a kar se tega tice, se mi zdi WDTV Live se vedno boljsa in tudi cenejsa resitev Smile ...


Še najboljša je definitivno Poprcorn. Jaz imam pravzaprav HDX-1000, kar je isto kot Popcorn. Sem pa zdaj za kolega kupil in pripravil popcorn a210... To pa je bomba od naprave. Razmišljam o zamenjavi...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 22.01.2011 09:17:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo cenovno pa je za dva WDTV Live-a Smile ... omogoca pa verjetno ne toliko vec Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 22.01.2011 10:09:34
Re: XBMC nujno za aTV2!!!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:
kuul007 je napisal/a:
Rekel bom samo XBMC....i appleTV2 dela kot predvajalnik...direkt streama s compa...wifi dela kot treba...skratka tako kot reklamirajo aTV z XMBC je res uporabna zadeva...dela tudi s filmi 720p/1080p!!!! KONČNO!!!
V bistvu jih ne streama je pravi decoder za aTV...tako da se da predvajati filme s podnapisi direktno in to celo HD 1080p!!!

Uzivajte v polnem obsegu uprabe aTV

Lp kuul

http://xbmc.org/


Sicer imam popcorna, ampak še vseeno me nekaj zanima:) A lahko na apple tv, ta nove generacije priključim eksterni disk in predvajam mkv-je?



Zdaj tako je..ce mislis, da bi priklopil direktno...ne bo slo, ker nima vticnice...USB ima samo za upgrade in ostali maintainance...gre pa kot apple airport extreme npr., kjer sharas diske tako wirelessly kot tudi s kablom...da se, predvajas pa lahko z XBMC tudi mkv file...
Je pa res, da je trenuto thetered JB, ki je pa drugace zelo user friendly... Seas0nPass...zal pa res rabis, ce se kaj zakomplicira priklopit na rac...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 22.01.2011 10:14:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Je samo en velik problem... Za to potrebujes jailbreakan Apple TV Black ... Ta pa zaenkrat se ni tisto tapravo... ker je samo "tethered", kar pomeni, da za priziganje potrebujes poleg se racunalnik ...

Enako je z ATVFlash ... Kar se tega tice je stari Apple TV se vedno boljsa izbira... edino za predvajanje oz. streamanje HD vsebin je potrebno nadgraditi s Crystal kartico ...

Tako,d a kar se tega tice, se mi zdi WDTV Live se vedno boljsa in tudi cenejsa resitev Smile ...


Se popolnoma strinjam, da je boljsi stari aTV...ampak za tiste, ki imamo novega je to korak v pravo stran...Very Happy...in res dobro funkcionira...tako ustavjanje, kar pri Plex ni bilo urejeno, kot predvajanje naprej, kot predvajanje filmov prek wifi...pa se zelo dobro graficno podobo so naredili...so se kr potrudili fantje...sicer pa XBMC dela tudi na iPadih in iPhone 4!!!...kar je tudi dosežek in kolikor sem probal dokaj dobro...brez prekinjanj in podobno kot na aTV...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 22.01.2011 11:23:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Samo cenovno pa je za dva WDTV Live-a Smile ... omogoca pa verjetno ne toliko vec Smile ...


Ja, poanta je v tem, da je disk integriran, da imas movie juebox, torent klienta... Torej, ena škatljica, priklopljena na tv, user friendly gui... 200 eur se mi ne zdi preveč.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 22.01.2011 11:28:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:


Ja, poanta je v tem, da je disk integriran, da imas movie juebox, torent klienta... Torej, ena škatljica, priklopljena na tv, user friendly gui... 200 eur se mi ne zdi preveč.



Integriran disk ne rabim... saj streamam direktno iz racunalnika... Torrent klienta das menda lahko tudi na WDTV Live... prikljucis pa lahko externi disk... Za manj kot 100€ definitvno odlicen nakup Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 22.01.2011 11:44:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
cbb je napisal/a:


Ja, poanta je v tem, da je disk integriran, da imas movie juebox, torent klienta... Torej, ena škatljica, priklopljena na tv, user friendly gui... 200 eur se mi ne zdi preveč.



Integriran disk ne rabim... saj streamam direktno iz racunalnika... Torrent klienta das menda lahko tudi na WDTV Live... prikljucis pa lahko externi disk... Za manj kot 100€ definitvno odlicen nakup Smile ...


Vsekakor. Meni pa je važno, da je vse v škatli. Ko tamala hoče risanko in mene ni doma ni prostora za zajebancije:)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 22.01.2011 11:45:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:


Vsekakor. Meni pa je važno, da je vse v škatli. Ko tamala hoče risanko in mene ni doma ni prostora za zajebancije:)


Ne smes mularije prevec razvadit Smile ... Wink Very Happy


Nazadnje urejal/a Jest Sob 22. Jan 2011 11:49; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 22.01.2011 11:48:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="Jest"][quote="cbb"]
Jest je napisal/a:
cbb je napisal/a:



Vsekakor. Meni pa je važno, da je vse v škatli. Ko tamala hoče risanko in mene ni doma ni prostora za zajebancije:)


Ne smes mularije prevec razvadit Smile ... Wink Very Happy


Se strinjam. Dobijo aTV2:)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 23.01.2011 10:28:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lej...za nas, ki imamo aTV 2...za $99!!...je to trenutno najboljsa resitev, ki realno dela brez večjih zapletov!!


Nazadnje urejal/a kuul007 Ned 23. Jan 2011 12:43; skupaj popravljeno 1 krat
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 23.01.2011 10:52:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bom pocakal, da naredijo "tapravi" jailbreak... ker tale "tethered" je ppredvsem za igranje... Zraven TVja, kamor bi bil ta ATV2 prikljucen, nimam racunalnika... Da pa bi mroal vedno, ko bi zelel prizgati (ali rebootat) ATV2, zraven prinesti notebook... da ga sploh lahko prizgem... se mi ne zdi ravno "najboljsa resitev" Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 23.01.2011 12:43:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne, ne...prizges lahko normalno...samo ko zelis rebootat, takrat ga pa rabis...Wink...to pomeni, da ce ti kaj ne zasteka ali pa sam ne drzis menu+play za 7 s...pol dela kot je treba...meni ze 3 dni Wink))...pac kolikor casa je zunaj XBMC...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 23.01.2011 12:47:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali pa dokler ti elektrike ne zmanjka. Saj je isto kot pri telefonu... dela že, ampak je vseeno moteče.

Za gledanje vseh možnih formatov je ogromno drugih playerjev. Edina pozitivna lastnost atv-ja je tako ali tako povezava z iTunes Storeom in možnost izposoje filmov, nanizank in drugih reči.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2008
Prispevkov: 91
Kraj: Izola
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 23.01.2011 13:41:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Ali pa dokler ti elektrike ne zmanjka. Saj je isto kot pri telefonu... dela že, ampak je vseeno moteče.

Za gledanje vseh možnih formatov je ogromno drugih playerjev. Edina pozitivna lastnost atv-ja je tako ali tako povezava z iTunes Storeom in možnost izposoje filmov, nanizank in drugih reči.


Pa tudi cena pomoje.
Se odlocam za nakup enega takega playerja, pa zdaj ko je XBMC zunaj in se (baje) pripravlja untethered jailbreak, zna bit kul.
Sploh pa integriranega diska ne rabim, ker imam vse na serverju v kleti Very Happy in na Time Capsule.
Nisem se nasel neke druge zadovoljive alternative aTVju... Imas kaksno priporocilo?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 23.01.2011 13:50:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V Sloveniji sta najbolj razširjena WD Live in Xtreamer. Oba staneta okoli 100eur in imata že OTB podporo vsem možnim formatom.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2008
Prispevkov: 91
Kraj: Izola
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 23.01.2011 14:56:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
V Sloveniji sta najbolj razširjena WD Live in Xtreamer. Oba staneta okoli 100eur in imata že OTB podporo vsem možnim formatom.


To je res, ampak noben nima WiFi podpore OTB in samo delcek XBMC funkcionalnosti.
Za Xtremer pa sem slisal tudi da je software precej cuden, da omenjam UI.
WiFi podpora je nujna ker imam TV precej stran od kaksnega kabla.
Vse ostalo pa je precej drazje.
Boxee box zgleda kul...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.07.2008
Prispevkov: 389
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 23.01.2011 15:29:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jernej0 je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
V Sloveniji sta najbolj razširjena WD Live in Xtreamer. Oba staneta okoli 100eur in imata že OTB podporo vsem možnim formatom.


To je res, ampak noben nima WiFi podpore OTB in samo delcek XBMC funkcionalnosti.
Za Xtremer pa sem slisal tudi da je software precej cuden, da omenjam UI.
WiFi podpora je nujna ker imam TV precej stran od kaksnega kabla.
Vse ostalo pa je precej drazje.
Boxee box zgleda kul...

Za WD TV Live lahko dokupiš USB dongle, jaz sem dal 15EUR in dela več kot odlično.
« Poglej prejšnjo temo - TV - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani