Jabuk
MacBook - kdaj?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.08.2006
Prispevkov: 196
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.08.2006 13:10:57
MacBook - kdaj?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
OK spet ena od neštetih podobnih tem...ampak premalo spremljam, da bi znal sam oceniti.
Torej, nameravam kupiti MacBook z nadgradnjo rama na 1 ali 2GB, odvisno od cene. Trenutno se mi ne mudi, vendar kolikor se šušlja, za letos ne napovedujejo več nadgradenj oz. revizije B. Zadevo bom pa rabil najkasneje tam do sredine oktobra. Je v tem primeru bolje še kaj počakati ali kupiti zdaj in tako bolje izkoristiti nakup? Kaj pa cene rama? Kaj kaže trend? Padajo, so konstantne, naraščajo?
Hvala,
lp matej
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.08.2006 13:17:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cene rama so zaenkrat kar konstantne, vendar so v tujini nižje kot v Sloveniji. Isto velja za Cene MacBook prenosnikov. Sam ti priporočam, da pogledaš malo v tujino - recimo www.m-store.si (oz. www.m-store.at/shop), www.cancom.at, www.digitalis.at

Vsekakor boš v tujini deležen tudi boljših servisnih storitev in boljšega odnosa do srank, kot si ga v Sloveniji, tako da premisli.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.08.2006
Prispevkov: 196
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.08.2006 13:36:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala!
No, v mislih sem imel kupiti preko firme pri Mac&PC, ker bi tako dobil verjetno bolj ugodno kot v tujini (ali pa vsaj nič dražje, sploh glede na to da je tipkovnica SLO). Mogoče bi se odločil za nakup rama iz avstrije, spet odvisno od ponudbe (tistih 40 jurjev+poštnina za 2GB pri m-store se mi ne zdi dosti). Glavni problem pri Avstriji je to, da sem precej daleč v primeru da bi bil potreben servis. A so izkušnje s servisom pri Mac&PC kaj boljše kot pri EPL?
Torej nekako do konca oktobra ni pričakovati kakšnih nadgradenj ali znižanj, če sem prav razumel...
hvala,
lp matej
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 928
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.08.2006 13:50:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
odkar sem nehal kupovat pri EPL, vse nabavljam pri Mac&PC in sem več kot zadovoljen Very Happy
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.08.2006 13:56:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predlagam ti, da pogledas ponudbo pri www.fmc.si . Trenutno ponujajo zraven vsakega mac racunalnika dobis zastojn ipod nano 1gb, za doplacilo 15 jurjev so pa pripravljeni dati celo 4 giga nano. Ce ne drugega, ga lahko potem prodas.

Na EPL forumu sem bral o nekem nesrecnem epl kupcu, ki je govoril o tem, da je bil pri FMCju, ko je imel se Dell racunalnik veliko boljsi servis in pravtako odnos do strank. Predvidevam, da je trenutno najboljsi nakup appla prav pri njih. Akcija traja samo do 15.8.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.08.2006
Prispevkov: 196
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.08.2006 16:13:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm ja tale FMC ponudba je zanimiva, moram počakati še na Mac&PC ponudbo. ipoda bi tako ali tako prodal Smile

macuser: v eni drugi temi si govoril o tem, da je bil pri fmc kupljen nek računalnik, ki je bil izdelan na Irskem. Kako je pa pri epl in mac&pc s tem? So kakšne razlike?

hvala,
lp matej
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 928
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 09.08.2006 07:01:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nism govoril za fmc, v glavnem pri epl in mac&pc sem zmeraj dobil kitajce baje pa je nekdo iz amerike prinesel kitajca oz. nekdo imel na irskem sestavljenega imaca in imel probleme ... v glavnem z računalniki narejenimi na irskem, do sedaj nisem imel težav in so bili lepše sestavljeni kot kitajski (ibook - zamik ekrana, imac ohišje z luftom itd. medtem, ko imam doma maca starega 20!! let sestavljenega na irskem še danes fit in delujočega kot urca)

v glavnem so pri nas na firmi kupli power maca brez slo posrednikov (s slo tipkovnico) za dosti ceneje dnarja prav tako iz madžarske (kjer se nabavlja roba za balkan in vse slo predstavnike) narejenega na irskem

pravi misterij
:shock: Cool
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 09.08.2006 07:59:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macuser je napisal/a:
nism govoril za fmc, v glavnem pri epl in mac&pc sem zmeraj dobil kitajce baje pa je nekdo iz amerike prinesel kitajca oz. nekdo imel na irskem sestavljenega imaca in imel probleme ... v glavnem z računalniki narejenimi na irskem, do sedaj nisem imel težav in so bili lepše sestavljeni kot kitajski (ibook - zamik ekrana, imac ohišje z luftom itd. medtem, ko imam doma maca starega 20!! let sestavljenega na irskem še danes fit in delujočega kot urca)

v glavnem so pri nas na firmi kupli power maca brez slo posrednikov (s slo tipkovnico) za dosti ceneje dnarja prav tako iz madžarske (kjer se nabavlja roba za balkan in vse slo predstavnike) narejenega na irskem

pravi misterij
:shock: Cool


Js mam kitajca PowerBook 17! pa nimam nobenih težav Smile Vsaj tko kaže un proggy Smile Narejen je v nulo, kar veš, da sem zelo picajzlast, če ni Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani