Jabuk
Mail aplikacija ... Nekaj ne štima
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.12.2010 20:00:48
Mail aplikacija ... Nekaj ne štima
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Torej, kako bi razložil težavo ... v aplikaciji Mail na iMacu imam pač narejene mape za določene pošiljatelje in neka dejanja, da ko mi določena osba pošlje mail, mi le tega avtomatično dostavi v njegovo mapo (da se ne zgodi, da bi se mail zgubil med ostalimi). In do tu vse lepo in prav.
Težava nastane na iPhonu in iPadu. S tem uniwhatsoever mail boxom, mi mailov, ki jih zabriše v določene mape enostavno ne pokaže. Odkar imam iPad sem za iMacom bolj malo in zadnjič sem ... sploh ne vem zakaj, pogledal vsak mail account posebej in ugotovil, da imam kar nekaj mailov, na katere nisem odgovoril, saj mi jih mail na iPadu in iPhonu sploh ni pokazal (v mapi accouna) pa so!
Ali ima še kdo to težavo in kakšna bi lahko bila rešitev?

Hvala za kakršenkoli nasvet in ... SREČEN BOŽIČ,

Matej
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.12.2010 00:04:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Take stvari se najlazje resi na mail strezniku. Ko ti nastavis v mail aplikaciji, da ti sortira maile v druge folderje, moras mail aplikacijo dejansko odpreti, da lahko to naredi. Nastavi to torej tam, kjer imas mail streznik.

Za primer o cem govorim, tole je pri gmailu:

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani