Jabuk
Iphone 3g Pomoč
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 18.05.2010
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.01.2011 11:24:32
Iphone 3g Pomoč
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,imam en problem in ker nisem nek velik apple hacker vas prosim za pomoč.
Kupil sem iphona 3g vendar ko sem ga prizgal mi pise mora biti iphone resetiran torej sploh ne dela nic...pise tud da sim kartica ni aktivirana...

Ko sem ga poklical kaj je zdaj to je rekel da se to cist enostavno naredi ter da je on to naredil da je svoje podatke slike itd. zbrisal....

in zdaj nevem niti kater basband je bil niti firware....

ali se da kaj naredit ali se lahko obrišem pod nosom?!?!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.01.2011 11:43:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Si ga sploh priklopil na računalnik?


Nazadnje urejal/a jerca Sre 19. Jan 2011 11:43; skupaj popravljeno 1 krat
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 19.01.2011 11:43:12
Re: Iphone 3g Pomoč
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Upas lahko, da je nezaklenjen... Ce je bil kupljen recimo v Italiji (vecina iPhone 3G pri nas je bila iz Italije)... potem enostavno prikljucis kabel na racunalnik, prej namestis iTunes (ce ga se nimas, oz. ce imas kaksno staro verzijo) ... in ga aktiviras. Ce bo slo to skozi, potem je nezaklenjen ... Ce pa bo kaj zajamralo, da ni prava SIM kartica... potem pa gre verjetno za zeklenjenega iz Hrvaske... V tem priemru pa je lahko malo bolj problematicno za neukega uporabnika ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 18.05.2010
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 19.01.2011 11:51:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest ja prav imaš ne gre ga aktivirat vse kar lahko storim je Restor in ko to storim vec nevem dalje.imel sem iphone 2g in je prijatelj pomotoma na telefonu povrnu tovarniske nastavitve,takrat sem ga sam jailbreko in unlocko...ali je v tem primeru isto...mi lako daš kakšne linke.oz kaj mi priporočaš
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 19.01.2011 12:02:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sedaj so zaeve malo bolj problematicne, kot so bile pri iPhone prve generacije... Sicer se 3G da ustimat...
Ce po pravici povem, ne vem postopkov iz glave. Takrat ko rabim, pobrksam po forumu in uporabim Google ... ker se zadeve spreminjajo skoraj dnevno Smile Je ogromno tega ze napisanega Smile

Jaz bi ga dal nazaj...sploh ce ti je zatrdil, da gre za nezaklenjen iPhone... Ce pa si zavestno kupil zaklenjenega, potem pa mu nic ne mores... Ceprav ... prodajalec bi lahko vsaj iz rok delujoc iPhone ... da ga lahko probas, preden das denar... Sad

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani