Jabuk
iPhone 3G problem z iTunes
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.08.2009
Prispevkov: 21
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.12.2009 14:32:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vem da bo tale neumesna vendar mi morate pomagati. Svoj tovarniško odklenjen iPhone 3gs in ni jailbreakan sem povezal z itunes da bi si naložil aplikacije. Medtem ko mi je backupal sem to ponesreči prekinil in iphone še enkrat povezal z računalnikom. Takrat mi piše ali ga naj še enkrat syncam in jaz pritisnem yes in potem mi napiše da " iTunes was unable to load provider data from Sync Services. Reconnect or try again later". Za pritisnit je samo gumb OK in jaz to pritisnem in potem me samo še vpraša če želim nadgraditi verzijo softwera in jaz potem ne morem priti niti v meni za moj telefon in potem lahko reconnectam telefon v nedogled nič se ne bo spremenilo. Prosim pomagajte vsaka pomoč bo dobrodošla pa oprostite mi za neumesno sporočilo.
Lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.12.2009
Prispevkov: 82
Kraj: Slovenija
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.12.2009 16:09:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bošti je napisal/a:
Vem da bo tale neumesna vendar mi morate pomagati. Svoj tovarniško odklenjen iPhone 3gs in ni jailbreakan sem povezal z itunes da bi si naložil aplikacije. Medtem ko mi je backupal sem to ponesreči prekinil in iphone še enkrat povezal z računalnikom. Takrat mi piše ali ga naj še enkrat syncam in jaz pritisnem yes in potem mi napiše da " iTunes was unable to load provider data from Sync Services. Reconnect or try again later". Za pritisnit je samo gumb OK in jaz to pritisnem in potem me samo še vpraša če želim nadgraditi verzijo softwera in jaz potem ne morem priti niti v meni za moj telefon in potem lahko reconnectam telefon v nedogled nič se ne bo spremenilo. Prosim pomagajte vsaka pomoč bo dobrodošla pa oprostite mi za neumesno sporočilo.
Lp


Restore?

In ja, ''malce'' si falil temo. Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani