Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Goodbye iPhone
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1034
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 09.12.2010 13:44:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja jaz sem imel srečo je bil kurs dober in so me tazadnja dva prišla 560 + BL tako, da se je splačalo še dobro prodat ampak bo treba počakat na 5-ko za podoben podvig. Cool
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 335
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 09.12.2010 13:49:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Miko: Ti lahko prilepiš 100000 linkov s težavami iPhone 4, če so več ali manj vsi tako nareti da povdarijo neko napako! Dejstvo je da iPhone 4 nima 1/4 toliko napak kot je prikazanih, je samo dokaz favšarije, zavisti,...

jaz ti pa na 100 načinov isto napako dokažem na drugih telefonih, da se o GalaxyS ne menimo...vsak telefon bo imel težave s signalom v kleti, noben telefon več ne bo deloval kot je treba in se razbil če ga boš metal po tleh, potem pa naredil posnetek kako je nekvaliteten pa ne vem kaj! Tako lahko razmišljajo le Amerikanci in otroci Razz Sam lastim HTC Desire (pred tem sem imel GalaxyS) in iPhone 4. In z iPhone 4 nimam do sedaj po 2 mesecih niti ene najmanjše napake. Drugače je hardwaresko Desire tudi OK, vendar ni senca iPhone 4 kar se tiče natančnosti, softwaresko pa daleč od dodelanega, stabilnega, ITD... in bog ne daj da si malo več upaš in šaraš po telefonu in nameščaš določene zadeve, spreminjaš, ITD, ker se ti kar hitro sesuje.

Drugače pa je to debata katera nima dna in ne konca...vedno se najde nekdo, ki bo če je treba nasprotoval tudi iz lastne zamere do Apple ali principa ali bilokak.

LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.04.2006
Prispevkov: 190
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 09.12.2010 14:04:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Smešno je, da je najbolj kritiziran telefon iPhone (sploh v medijih), najbolj kritiziran tablet pa iPad. In povsod se pojavljajo samo iPhone in iPad killerji. Potem pa objavijo raziskave o zadovoljstvu uporabnikov in iPhone je ponavadi krepko pred konkurenco. Debata o tem, ali je iPhone v redu ali ne je neskončna, meni se sploh ne da več o tem pogovarjat. Meni ustreza, za druge me pa boli k****.

P.S Nikjer ni nikoli omenjenih kakšnih Blackberry ali Galaxy killerjev, to je res čudno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.06.2010
Prispevkov: 456
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 09.12.2010 14:41:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dave je napisal/a:
Smešno je, da je najbolj kritiziran telefon iPhone (sploh v medijih), najbolj kritiziran tablet pa iPad. In povsod se pojavljajo samo iPhone in iPad killerji. Potem pa objavijo raziskave o zadovoljstvu uporabnikov in iPhone je ponavadi krepko pred konkurenco. Debata o tem, ali je iPhone v redu ali ne je neskončna, meni se sploh ne da več o tem pogovarjat. Meni ustreza, za druge me pa boli k****.

P.S Nikjer ni nikoli omenjenih kakšnih Blackberry ali Galaxy killerjev, to je res čudno.


Kratko in jedrnato...odlično! Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 09.12.2010 14:43:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Brez zamere, ampak, ko sem videl to sliko...moram jo prilepit:)
hehe


iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 09.12.2010 14:48:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potem sledi tole... Smile

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 09.12.2010 14:52:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Nikjer ni nikoli omenjenih kakšnih Blackberry ali Galaxy killerjev, to je res čudno.

ker so mogoče neuničljivi Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.01.2008
Prispevkov: 384
Kraj: Ravne na Koroškem
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 09.12.2010 14:56:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narog je napisal/a:
Citiram:
Nikjer ni nikoli omenjenih kakšnih Blackberry ali Galaxy killerjev, to je res čudno.

ker so mogoče neuničljivi Very Happy


Ker so sami sebi največji killerji? Confused

LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 09.12.2010 15:57:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaksen fail! Ze 3GS dela bolj gladko kot SGS kaj sele stirka!

In to ne govorim na pamet.. sem imel SGS prb. 3 tedne in je podn. Edina dobra stvar je SuperAMOLED&5MP 720P.. thats it

:jaguar:
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.04.2010
Prispevkov: 97
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 09.12.2010 16:38:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ocnop je napisal/a:

Malo mešaš pojme, potem pa pišeš kako ima m@ nerealne cene. Smile
Cene določi proizvajalec skupaj z uvoznikom za določeno tržišče, v konkretnem primeru Janustrade.

lp,


Naj le določajo, malo poglej cene drugod, samo pri nas je takšna, če bi nekdo rad dal v žep več kot si zasluži pa še ne pomeni da mešam pojme. Delaš mogoče za Mobitel ali Janustrade, da jih tako zagovarjaš? Sicer pa debata ni o tem, tako da ne mislim več odgovarjat na takšne pripombe. Vsakomur svoje...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 1416
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #91   Objavljeno 09.12.2010 16:53:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Naj povem, da sta oba telefona top.. ampak ne vem zakaj mi bolj sede galaxy..pač sem si ga kostumiziral da mi deluje u nulo..res ne vem od kje lahko kritiziraš enega al drugega? tudi i4 sem imel mesec, ampak zarad majhnega zaslužka predal... torej, tist ki kritizira al enega al drugega ni potegnil iz njega svoj maximum.

lp
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani