Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Goodbye iPhone
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 08.12.2010 20:37:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MIKO je napisal/a:
Ne vem zakaj tako žalite Galaxy-ja.Ste kot mali froci.
Ja, danes namestil iGo-ta in deluje odlično.

Za 3GS vem da je odličen, za iphone 5 pa sem prepričan, da bodo rešili težavo z anteno. Ja, saj dela tudi 4 ok. Samo moraš imet bumper ali pa pazit kako držiš.

Zamislite si kaj se bo zgodilo z ceno in prodajo štirice, ko bo zunaj iPhone 5?!
Kdo bo to kupil tole?! Mogoče za ceno stare Regle.


Evo.. tu se ti vidi, da nimaš glih pojma kaj govoriš,... pa brez zamere. Nisi sposoben neke konkretne debate, če take sekaš. (debate na to temo!)


PS: glede na to, da se moj 3gs komot kosa z galaxyom, v uporabniški izkušnji ga celo preseže... no, že samo zaradi tega se več ne rabimo dalje pogovarjat.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 08.12.2010 20:59:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uporabljam i4 na Mobitel omrezju in deluje super, signal je ok, tudi ko ni v bumperju... Tako, da ocitn ni taksna tezava v anteni. V bistvu ne vidim razlike med 3GS in i4 signalu...

Kolegica ima Galaxy S in vsak dan joce, da steka, da ne dela ok...

Sicer pa ta debata nima smisla. Ni konca.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 08.12.2010 21:03:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tako kot jih je že veliko napisalo, se strinjam, da takšna debata gre v neskončnost. Vedno bo nekaterim všeč ena stvar drugim pa druga, saj si nismo vsi ljudje enaki. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 08.12.2010 21:08:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@MIKO - fant sem mislil, da se boš vzdržal komentiranja svojega poslovilnega posta iz jabučnega sveta - pa sem se zmotil. In zato si izgubil vse pike pri meni.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.11.2009
Prispevkov: 131
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 08.12.2010 21:29:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kar se tiče iPhona je dejstvo eno. Je EDINI telefon ki se rabljen sploh proda za "pošteno" ceno. Vse ostale telefone lahko po pol leta uporabe šenkaš žlahti ali prodaš za minimalno ceno. Tako da primerjava s ceno regle ne zadrži vode.


Ni navedeno

Prispevek: #66   Objavljeno 08.12.2010 21:50:27
Odgovori s citatom
Uporabljam iPhone 4 od avgusta brez bumperja ali česar koli kar bi prekrivalo anteno za "zaščito" pred slabim signalom.
Nikoli prekinil klic, ali da bi ostal brez signala. Vse skupaj so samo blodnje laikov,
L.P.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.02.2010
Prispevkov: 201
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 08.12.2010 22:07:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni tudi 4ka dela v nulo in nobenega problema nimam z njo!
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 08.12.2010 22:13:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nas je kar nekaj, ki nimamo težav s štirico. Cool
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #69   Objavljeno 08.12.2010 22:18:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi je napisal/a:
nas je kar nekaj, ki nimamo težav s štirico. Cool

+1 Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.02.2010
Prispevkov: 201
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #70   Objavljeno 08.12.2010 22:35:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa jaz nisem imel problemov niti z 3gs,seveda dokler si ga butec nisem zaklenil,ha,ha.Ampak zdaj mi tudi ta dela v nulo in tudi baterija se čisto normalno troši!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.01.2009
Prispevkov: 260
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #71   Objavljeno 09.12.2010 00:00:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam uporabljam iPhone 4 brez kakršnekoli zaščite antene, pa problemov s signalom nimam. Ne rečem, da signal ne niha, če ga različno držiš, ampak to zame ni problem, problem bi bil, če zaradi nihanja katerakoli storitev ne bi delovala kot je treba. Veliko na temo problemov z anteno pa je napisano tudi zaradi takih, ki pišejo o tem, čeprav telefona sploh nimajo.

Sem imel prej 3G-ja, ki je pač za današnje razmere že malce podhranjen (problem s hitrostjo ob vseh bonbončkih, ki jih prinašajo nove verzije OS-ov+bolj zahtevenih programih, po možnosti pa še Jailbreak in SW, ki laufa v ozadju, za kar 3G ni bil namenjen), zato sem razmišljal o menjavi in sem hotel šaltat na Androida (Desire/Galaxy S/...) predvsem zaradi "odprtosti", pa sem ugotovil, da ni neka posebna prednost (če hočeš root dostop do sistema, ga je še vedno potrebno rootat, enako kot pri iPhone JB, obstaja pa kup nepreverjenega SW in kaj hitro se zadeva lahko začne čudno obnašat), predvsem pa me je zmotila nedodelanost OS-a. Pri iPhone so se vsi pritoževali prdvsem na začetku, da določene samoumevne fukncije manjkajo, vendar je dejstvo, da ko so jih dodali so tudi delovale, medtem ko je na Androidu vsega boga, na koncu pa ugotoviš, da čisto banalne in precej pomembne stvari ne delujejo (recimo izklop prenosa podatkov, ki v določenih primerih zataji in lahko povzroči nezanemarljive stroške - na kaj takega sploh ne bi pomislil, če se to ne bi zgodilo prijatelju; enostavno, če ta funkcija obstaja in če izklopiš prenos nima kaj prenašat, pa temu očitno ni tako). No 3G-ja sem prodal, vmes sprobal par drugih telefon in nakoncu z veseljem odcolal za štirico, s katero sem zeankrat zelo zadovoljen. Hitrost delovanja sploh ni primerjliva s 3G-jem, je čisto drug svet, pa še mnogo drugih bombončkov ima (super zaslon, precej boljši GPS s kompasom, HD snemanje,...). Glede izgube vrednosti pa lahko povem le lastno izkušnjo, da sem z nakupom in prodajo iPhone 3G izgubil najmanj glede na vse telefone, ki sem jih imel do sedaj.

Drugače pa vsakemu svoje, vrjamem, da komu Android bolj ustreza, ampak meni zaenkrat še ne (če bo kdaj pa ne vem).
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #72   Objavljeno 09.12.2010 09:21:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MIKO je napisal/a:


Tisti ki hvalite Iphone 4, lahko vam prilepim 100 linkov o težavah(predvsem anteni). Ne vem zakaj ne priznate, da je štirica "mimo"?
No, saj bo počasi konec zgodbe, ker prihaja iPhone 5


Ti lahko samo prilepis cel kup linkov... nekateri pa govorimo iz lastnih izkusenj ... Rolling Eyes Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #73   Objavljeno 09.12.2010 09:29:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MIKO je napisal/a:

Ne vem zakaj tako žalite Galaxy-ja.Ste kot mali froci.
Ja, danes namestil iGo-ta in deluje odlično.


Hmmm... nevem, ce je to ravno zaljenjen... Sicer pa si ti zacel z "zaljenjem" drugih mobilnikov in "povelicevanjem" Galaxy S (nisi ne prvi in ne zadnji Very Happy ) ...


MIKO je napisal/a:


Zamislite si kaj se bo zgodilo z ceno in prodajo štirice, ko bo zunaj iPhone 5?!
Kdo bo to kupil tole?! Mogoče za ceno stare Regle.



iPhone 4 bo po enem letu, ko pride ven iPhone 5 se vedno vec vreden, kot Samsung Galaxy S po ene pol leta, ko ga bo nadomestil kaksen novejsi model Smile ...

Za Samsung Galaxy S das danes pri uradnem uvozniku 599€ brez vezave pri operaterju pa 539,10 € ... Prodas ga isti dan tezko za kaj vec kot 350€ Rolling Eyes





_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.04.2010
Prispevkov: 97
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #74   Objavljeno 09.12.2010 10:14:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Te mobitelove cene tako niso realne, vsaj za mene ne, če pogledamo drugje Very Happy Ne morejo ponudit z vezavo skoraj iste cene, kot imajo drugje ceno v prosti prodaji. Evo primer: http://mobisvet.si/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=530
Novega se da dobit za 420€, najbrž po kakšnih drugih poteh še ceneje Laughing Je pa res da ga že naslednji dan težko prodaš za 350, tako da...
Sam sem imel srečo, da ga noben operater ni imel na zalogi, ko sem ga prodajal in je bilo povpraševanje večje, še vedno pa sem v 2 mesecih izgubil več kot 100€, če gledamo ceno z Mobisveta seveda.
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #75   Objavljeno 09.12.2010 10:19:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Od kdaj pa je Mobisvet uvoznik za Samsung Confused Smile
Generalni uvoznik za Samsung mobilno telefonijo je Janustrade, mobitelove cene lahko potemtakem primerjaš z njihovimi cenami in ne z privatniki oz. Bolha prodajalci.

lp,
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.04.2010
Prispevkov: 97
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #76   Objavljeno 09.12.2010 10:21:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa daj 200€ več za popolnoma enak telefon pri Mobitelu, sem kje napisal da ga moraš kupit pri Mobisvetu? 600€ pa ni in nikol ne bo vreden za to kaj dobiš.
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #77   Objavljeno 09.12.2010 10:44:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Phantom je napisal/a:
Pa daj 200€ več za popolnoma enak telefon pri Mobitelu, sem kje napisal da ga moraš kupit pri Mobisvetu? 600€ pa ni in nikol ne bo vreden za to kaj dobiš.


Malo mešaš pojme, potem pa pišeš kako ima m@ nerealne cene. Smile
Cene določi proizvajalec skupaj z uvoznikom za določeno tržišče, v konkretnem primeru Janustrade.

lp,
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #78   Objavljeno 09.12.2010 11:42:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Phantom je napisal/a:

Sam sem imel srečo, da ga noben operater ni imel na zalogi, ko sem ga prodajal in je bilo povpraševanje večje, še vedno pa sem v 2 mesecih izgubil več kot 100€, če gledamo ceno z Mobisveta seveda.


Pri iPhone 4 pa se je dalo celo se malo zasluzit, ce si ga kupil na pravem koncu Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1033
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #79   Objavljeno 09.12.2010 12:33:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@jest da te popravim pravi čas in pravi konec. Very Happy
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #80   Objavljeno 09.12.2010 12:40:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najmoD je napisal/a:
@jest da te popravim pravi čas in pravi konec. Very Happy


Se danes se da... narocis iz UK in te pride med 610 in 630€ (odvisno, ce narocis enega ali dva) in prodas za 650€ Smile ... Nekaj malega se da zasluzit... ne pa toliko, kot se je dalo avgusta in se zacetek septembra Smile ...

Vsak si ocitnone zna (ali ne upa) sam narocit preko borederlinxa iz UK Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani