Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Goodbye iPhone
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.10.2006
Prispevkov: 174
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 08.12.2010 10:21:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
Lepo bi bilo, če bi odrasli (vsaj nekateri na tem forumu) in se začeli zavedat sveta okoli vas. Sprejemat alternative in bit kritičen, ko stvari resnično poznaš!

Vsi, ki kritizirate alternative iPhonu4, obiščite uradni Apple forum in boste videli, koliko težav je dejansko tudi s to napravo ... kot z vsako tehnično zadevo pač.


+1
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 20.06.2007
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 08.12.2010 10:23:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Ne moras primerjati dveh stvari ki imata cist drugacen hardware.
Seveda je 3G pocasn ( enak hardware kot 2G ) 412 mhz procesor in bogih 128MB rama..
Logicno da je desire hitrejsi (1gb proc in 576mb rama)....


Saj bi se razumel ce bi prva verzija tudi bila tako pocasna. Ampak res je bil telefon z vsako posobitvijo bolj pocasen. Mel pa sem iphona od verzije 1 naprej.

Vem pa da je 3gs hitrejsi 4-ka pa se bolj ampak je prevec razlike v ceni.

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 2322
Kraj: Črnomelj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 08.12.2010 10:24:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cez Omnio 7 nebom se nic rekel,... Ker nimam kaj za povedat... Vendar GalaxyS je za moje pojme lih na polovici kvalitete iPhona 4.... Pa me vi obtozujte, da sem zaslepljen al pa ne,....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 08.12.2010 10:49:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
scoop je napisal/a:
Cez Omnio 7 nebom se nic rekel,... Ker nimam kaj za povedat... Vendar GalaxyS je za moje pojme lih na polovici kvalitete iPhona 4.... Pa me vi obtozujte, da sem zaslepljen al pa ne,....


Nisem imel priložnosti preizkusit Androida (no razen nek fake iPad ... ePad z Android 1.7 in KATASTROFA), vendar mi to, da Google sam prizna, da še ni popolnoma doteran (naj bi bil z izdajo 3) veliko pove in se ga ne dotikam.

Po drugi strani pa vem kaj pričakovat s strani Windows Phone (oz. Mobile 7); copy/paste še ni, multitasking ni popoln ...

Kot sem že rekel; nisem zaslepljen in pripravljen na alternative ... saj je le kup elektronike ... se pa proda in nabavi novo!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 08.12.2010 19:24:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
uf, nisem si mislil, da bo tako zanimiva debata.
Da poročam glede Galaxy S. Do zdaj vse dela ko urca. Veliko bolje kot 3G. Nobena stvar mi ne manjka, vse osnovno dela po defaultu(Recimo MMS sem pri iPhonu se moral namantrat da sem usposobil).
Da ne omenjam ekrana, fotoaparata z 5M,...
Priznam, da bi verjetno bil bolj zadovoljen če bi bil iPhone odklenjen, žal sem pač imel zaklenjenega(ne vem od katerim misel, da ne vem kaj je zaklenjen pa kaj odklenjen?).

Ko sem prodal iPhone, sem mislim, da bom pogrešal SoundHound. In glej ga zlomka, na Marketu je zastojn isti program, kar sem moral pri Applu plačat!

Res je da ima Galaxy veliko več nastavitev in nekatere to moti. Jaz sem nastavil in to kar rabim bom uporabljal, ostalo ne. Vsega še ne vem(recimo, ne znam še nastavit sms zvonenje po lasntnem izboru), toda se bom naučil, kot sem se pri iPhonu.

Tisti ki hvalite Iphone 4, lahko vam prilepim 100 linkov o težavah(predvsem anteni). Ne vem zakaj ne priznate, da je štirica "mimo"?
No, saj bo počasi konec zgodbe, ker prihaja iPhone 5

Da zaključim, kot moj predhodnik...je le kup elektronike..trenutno mi je bolj všeč Android. Bomo videli kaj bo čas prinesel.
Zaenkrat uživam v novotariji.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.01.2009
Prispevkov: 852
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 08.12.2010 19:27:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MIKO je napisal/a:
uf, nisem si mislil, da bo tako zanimiva debata.
Da poročam glede Galaxy S. Do zdaj vse dela ko urca. Veliko bolje kot 3G. Nobena stvar mi ne manjka, vse osnovno dela po defaultu(Recimo MMS sem pri iPhonu se moral namantrat da sem usposobil).
Da ne omenjam ekrana, fotoaparata z 5M,...
Priznam, da bi verjetno bil bolj zadovoljen če bi bil iPhone odklenjen, žal sem pač imel zaklenjenega(ne vem od katerim misel, da ne vem kaj je zaklenjen pa kaj odklenjen?).

Ko sem prodal iPhone, sem mislim, da bom pogrešal SoundHound. In glej ga zlomka, na Marketu je zastojn isti program, kar sem moral pri Applu plačat!

Res je da ima Galaxy veliko več nastavitev in nekatere to moti. Jaz sem nastavil in to kar rabim bom uporabljal, ostalo ne. Vsega še ne vem(recimo, ne znam še nastavit sms zvonenje po lasntnem izboru), toda se bom naučil, kot sem se pri iPhonu.

Tisti ki hvalite Iphone 4, lahko vam prilepim 100 linkov o težavah(predvsem anteni). Ne vem zakaj ne priznate, da je štirica "mimo"?
No, saj bo počasi konec zgodbe, ker prihaja iPhone 5

Da zaključim, kot moj predhodnik...je le kup elektronike..trenutno mi je bolj všeč Android. Bomo videli kaj bo čas prinesel.
Zaenkrat uživam v novotariji.
Zamene je APPLE NO 1. Very Happy
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 08.12.2010 19:36:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@MIKO: Nisem želel sodelovati v tej debati, ker je to preprosto jama brez dna.

Seveda je Galaxy S boljši od iPhonea 3G. LoL... saj primerjaš 2 leti in pol star telefon s pol leta starim.

Konkurenca za Galaxy S je pa iPhone 4. In če je 100 linkov o problemih z anteno, je to še vedno samo en problem (in ne 100 problemov). In ne... samo zaradi te antene telefon še zdaleč ni zgrešen (grem staviti, da ima v idealnih pogojih boljši sprejem od Galaxy S-a... če ga pa "narobe" držiš pa malo slabšega... torej ima pod črto nekaj časa malo boljši sprejem, nekaj časa pa malo slabši... big deal). Če se tebi zdi, da je zgrešen, ga pač ne kupiti. Ampak kritizirat nekaj, česar nisi mel v roki, ni ravno primerno.

Sicer pa uživaj na Androidu.

PS: Pogooglaj še malo o težavah z Galaxy S-om... jih boš pomoje našel ravno toliko kot o iPhone 4... aja... ti ni treba googlat, ker ga imaš v roki in ti vse deluje brez težav Wink (upam, da razumeš, na kaj namigujem)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 2322
Kraj: Črnomelj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 08.12.2010 19:47:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard me je prehitel... 3Gja primerjas z Galaxyem S ? Smile To pa je primerjava,... Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 08.12.2010 20:01:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, saj se samo pogovarjamo, da ne bo hude krvi, toda da se lahko primerja Galaxy S z iPhonom 4?!
telefon, ki je vreden 500€, se primerja z telefonom za 700€(cene približno, nisem natančno preverjal - nekateri ste odšteli še več)? To je primerjava?

Po tem takem bi moral biti boljši iPhone 4. Saj za že to razliko, dobiš soliden telefon. Moje mišljenje je pač tako, da tudi če bi imel samo težavo z anteno, pa ostalo vse popolno(kar pa ni, glede na teme po tem forumu), telefon ni upravičen svojega denarja. Žal, antena mora delovati brezhibno. Mora. Ni opravičila. Saj je to aparat, ki deluje preko antene. Ne more meti tukaj buga.

Pač, moje mišljenje. Verjamem, da se tukaj ne strinja s tem noben. Jaz pač gledam realistično.
No, če bom imel pa težave s to novotarijo, pa si bom verjetno nabavil 3GS-odklenjenega! Ziher pa nikoli več zaklenjega.
Za tega pa vem da je "skoraj popoln".
Do takrat pa bom se igral z Androidom.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 08.12.2010 20:07:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kratek odgovor na to Wink
Moja zahteva je pa da telefon dela, brez stekanja, da vse aplikacije delajo in da mi ga ni treba resetirat vsak dan in cakat pol leta da samsung prilagodi froyota Wink

P.S.: antena na mojem dela boljse kot na tvojem verjam Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 08.12.2010 20:10:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miko o joj. aplavz ker si izbral telefon brez antennagate-a



Nazadnje urejal/a hhsk Sre 08. Dec 2010 20:14; skupaj popravljeno 2 krat
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 3825
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 08.12.2010 20:10:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
veš kaj ti lahko rečem čez galaxya?

lakai je napisal/a:
direkt iz škatle Smile




1x se je vklopil, drugič ne. kartice ni prepoznal....

+še 1x tole: Na slo android forumu je govora o nekem "lag fix" tweaku.... epic fail Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.04.2010
Prispevkov: 97
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 08.12.2010 20:15:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Si prepričan da MMS-i delujejo tako kot morajo? Poskusi različne nastavitve (wifi, data network, pošiljanje in prejemanje...) pa sem skoraj prepričan da boš razočaran. Sklepam tudi, da GPS-a še nisi kaj dosti uporabljal, saj je le ta na Galaxy S-u katastrofalen. Kar se pa tiče same odzivnosti pa tudi škoda izgubljat besed, razen če se podaš na pot raznih lagfixov, kateri pa ponavadi s sabo prinesejo druge težave.
Če si zadovoljen, super, močno pa dvomim da bo tako ostalo po daljši uporabi, vsaj z uporabo storitev, ki sem jih navedel. To so bile le večje in zelo moteče napake, občasnih force closeov, zamrznitev telefona itd. niti ne bom omenjal. V glavnem, kot sem že napisal, sem vesel da sem namesto Galaxy S-a kupil 3GS-a. Dodaten razlog za moje zadovoljstvo pa je zagotovo še sinhronizacija telefona z OS X, kjer sem z Androidom tudi skoraj zgubil živce, sploh če si hotel narediti kaj več kot prenest glasbo, stike... Mislim, da bi tule bilo lažje že, če bi imel Nexus-a, brez kakšnega "sranja" in potrebnih gonilnikov s strani samih proizvajalcev, ampak to je že druga tema...
V osnovi telefon zagotovo ni slab, ampak najde se preveč napak in težav, tudi za telefon, ki je nekaj 100€ cenejši kot iPhone.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 08.12.2010 20:23:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj ni nobene hude krvi... tudi se ne mislim prerekat z nobenim.

Telefoni se ne primerjajo glede na ceno, temveč glede na karakteristike in datum izida. In ja... Galaxy S in iPhone 4 sta v isti kategoriji. Galaxy S stane 500eur, iPhone 4 pa tudi dobiš že za 600 (16gb model). Ampak pustimo sedaj cene.

Mene samo moti, da nekateri (predvsem taki, ki telefona še v rokah niste imeli) pretirano vstrajate pri tem problemu z anteno. Pa ne pravim, da ga ni... signal se v določeni situaciji res zniža, ampak ne tako, da bi bil telefon neuporaben. In jaz se lahko vsakemu, ki bo zaradi antene raje vzel 3Gs-a namestš štirice lahko samo smejim. Resno... raje ustani na Galaxy S-u, boš verjetno bolj zadovoljen. Ker drugače bomo spet puslušali, kako ima galaxy s boljšo resolucijo, boljšo kamero, hitrejši procesor, itd itd itd.... saj res ima (v primerjavi s 3G-jem in 3Gs-om). V primerjavi z iPhone 4 ima pa kvečjem enak hardware (določene stvari celo slabše). Ampak resno... nima smisla debatirat. Najraje bi zaklenil celotno temo, ker debata res nikamor ne pelje. Že prvi post se mi je zdel bolj provokacija kot pa kaj drugega.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 08.12.2010 20:26:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@hhsk: Ne vem, kaj hočeš s tem videom dokazat? Da tudi galaxy S-u signal med preprijemanjem pade iz 5 črtic na 2? Taki videi meni čisto nič ne povedo. Važne so lastne izkušnje.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 115
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 08.12.2010 20:29:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem zakaj tako žalite Galaxy-ja.Ste kot mali froci.
Ja, danes namestil iGo-ta in deluje odlično.

Ne pravim, da ne bom imel nikoli več iPhona. Ziher ne bom imel zaklenjenega, ker so pol res same muke od updeta do samega delovanja, in ziher ne bom imel iPhone 4. V onem videu so dobri komentarji na koncu, hehe.

Za 3GS vem da je odličen, za iphone 5 pa sem prepričan, da bodo rešili težavo z anteno. Ja, saj dela tudi 4 ok. Samo moraš imet bumper ali pa pazit kako držiš.
Verjamem, da so tudi pri Galaxyju težave - pri rootanih. Torej ista zgodba kot jailbrakan telefon. Mene je izučilo in ne bom več jaibraikal ali rootal, kakorliko že rečemo tem posegom.

Zamislite si kaj se bo zgodilo z ceno in prodajo štirice, ko bo zunaj iPhone 5?!
Kdo bo to kupil tole?! Mogoče za ceno stare Regle.

P.S.
mogoče sem res naredil napako pa odprl to temo.Se strinjam, nikamor ne vodi, čeprav sem za zanimanjem vse prebral.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.03.2008
Prispevkov: 484
Kraj: Slovenska Bistrica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 08.12.2010 20:32:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zakleni

to govorijo laiki, ki so iphone prijeli v roko, uporabljali mesec dni in sedaj pišejo kaj vse je narobe.

zakleni prosim

lp
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 08.12.2010 20:32:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj se bo zgodilo s ceno štirice, ko bo zunej petka?

Isto kot se je zgodilo s ceno 3Gs-a, ko je izšla štirica.

Isto kot se je zgodilo s ceno 3G-ja, ko je izšel 3Gs.

Isto kot se je zgodilo s ceno 2G-ja, ko je izšel 3G.

Če resno misliš, da bo zaradi "problema" z anteno cena padla v 0, se hudo motiš. Poglej, za kakšne cene se je prodajala štirica (višje od 3Gs-a) in za kakšne cene se še vedno prodaja (višje od 3Gs-a) in koliko se jih je prodalo (več od 3Gs-a).
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 08.12.2010 20:35:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nič dokazat. samo pokazat da obstajajo enaki videi/problemi tud za galaktične in vrjetno tud za dost ostalih aparatov.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.03.2008
Prispevkov: 484
Kraj: Slovenska Bistrica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 08.12.2010 20:37:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MIKO je napisal/a:
Ne vem zakaj tako žalite Galaxy-ja.Ste kot mali froci.
Ja, danes namestil iGo-ta in deluje odlično.

Ne pravim, da ne bom imel nikoli več iPhona. Ziher ne bom imel zaklenjenega, ker so pol res same muke od updeta do samega delovanja, in ziher ne bom imel iPhone 4. V onem videu so dobri komentarji na koncu, hehe.

Za 3GS vem da je odličen, za iphone 5 pa sem prepričan, da bodo rešili težavo z anteno. Ja, saj dela tudi 4 ok. Samo moraš imet bumper ali pa pazit kako držiš.
Verjamem, da so tudi pri Galaxyju težave - pri rootanih. Torej ista zgodba kot jailbrakan telefon. Mene je izučilo in ne bom več jaibraikal ali rootal, kakorliko že rečemo tem posegom.

Zamislite si kaj se bo zgodilo z ceno in prodajo štirice, ko bo zunaj iPhone 5?!
Kdo bo to kupil tole?! Mogoče za ceno stare Regle.

P.S.
mogoče sem res naredil napako pa odprl to temo.Se strinjam, nikamor ne vodi, čeprav sem za zanimanjem vse prebral.


to nimaš prav, da moraš imeti bumper, da lahko normalno kličeš. meni osebno pade 1 črtica signala po 3 minutah stiskanja telefona.......bilo kje sem.

cena iphona pa po enem letu pade samo 100-150€ napram novemu. sem imel že vse 4........vedno ista stvar.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani