Jabuk
Nalaganje slik na iPad - kako?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2010
Prispevkov: 57
Kraj: Laporje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.12.2010 12:47:06
Nalaganje slik na iPad - kako?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo. Včeraj sem dobil iPad. Pa nikakor ne morem ugotoviti, kako na njega naložit slike. Confused

Hvala za pomoč!


Lp, Denis :


Nazadnje urejal/a dennilson Pet 03. Dec 2010 13:42; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.12.2010 13:33:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Daš ga na tla in greš na njega ... glupo vprašanje, glup odgovor!

Fotke lahko daš gor s pomočjo iTunesov, ali direktno iz fotoaparata ali kartice, če imaš tisti komplet ... a ga verjetno nimaš.

Predlagal bi ti, da naložiš iBook aplikacijo in v iTunsih naložiš (nič bat, je zastonj) priročnih za iPad....

Oprosti, ampak ... http://www.computing.net/answers/iphone/uploading-photos/941.html , http://ipod.about.com/od/ipad/qt/sync-photos-to-ipad.htm ... Google

Ali pa si vzemi čas za ... http://www.apple.com/support/ipad/ --> http://support.apple.com/kb/HT4236


Nazadnje urejal/a faganel Pet 03. Dec 2010 13:38; skupaj popravljeno 1 krat
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2010
Prispevkov: 57
Kraj: Laporje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.12.2010 13:38:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sej se ni treba tak jezit a veš? Ker vrjetno je zato tut tu forum da kdo tut kako vprašanje postavi če mu kaj ni jasno. In ne vrjamem da ti je v življenju vedno vse jasno..

Vseeno pa hvala za odgovor..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 03.12.2010 13:41:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dennilson je napisal/a:
sej se ni treba tak jezit a veš? Ker vrjetno je zato tut tu forum da kdo tut kako vprašanje postavi če mu kaj ni jasno. In ne vrjamem da ti je v življenju vedno vse jasno..

Vseeno pa hvala za odgovor..


Pozdravljen, saj se ne jezim ... ni mi jasno, da se kupujejo stvari o katerih se očitno nima osnovnih pojmov ... ampak to ni moja stvar. Sicer pa mi je bilo v življenju vedno vse jasno ... samozavesten kaj?

Zadnji link ti bo najbolj pomagal.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 02.12.2010
Prispevkov: 57
Kraj: Laporje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 03.12.2010 13:43:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bi še kaj napisal ampak to ni prava tema. Vseeno hvala. (btw jezička slike v itunsu mi ne pokaže. zato mi ni bilo jasno)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 03.12.2010 14:11:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dennilson je napisal/a:
bi še kaj napisal ampak to ni prava tema. Vseeno hvala. (btw jezička slike v itunsu mi ne pokaže. zato mi ni bilo jasno)


Aaaaa ... jaz bi še malce pobrskal po tem Apple supportu, mogoče je že kdo imel tak primer.
Pa imaš vse posodobljeno?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 03.12.2010 14:17:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odpri iTunes in mapo s slikami z računalnika lepo drag'n'drop v iTunes, počakaš par sekund in se ti pojavi..Ko imaš itunes na novo naložen niti mape apps ni videt
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 22.08.2010
Prispevkov: 733
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 03.12.2010 15:02:38
ipad my wi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozdravljeni,ali mi lahko gdo pove ali tale zadeva my wi deluje za prenos interneta,iz iphona 4 na ipada,namreč imam ipada 16gb wifi in bi mi včasih ta zadeva prišla prav,pred tremi dnevi sem si my wi sicer naložil vendar nisem preizkusil,in sedaj ugotovil,da je po treh dneh plačljiva,ko pa sem hotel zadevo plačati je enostavno nisem mogel saj so polja za izpolnitev podatkov na iphonu tako mala,da jih praktično ne vidiš,torej prosil bi tiste ki so si to zadevo že uredili za nasvet lp
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 03.12.2010 15:22:21
Re: ipad my wi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TIGER500 je napisal/a:
pozdravljeni,ali mi lahko gdo pove ali tale zadeva my wi deluje za prenos interneta,iz iphona 4 na ipada,namreč imam ipada 16gb wifi in bi mi včasih ta zadeva prišla prav,pred tremi dnevi sem si my wi sicer naložil vendar nisem preizkusil,in sedaj ugotovil,da je po treh dneh plačljiva,ko pa sem hotel zadevo plačati je enostavno nisem mogel saj so polja za izpolnitev podatkov na iphonu tako mala,da jih praktično ne vidiš,torej prosil bi tiste ki so si to zadevo že uredili za nasvet lp


Pa jo kupi preko itunes Cool

p.s. na iPhonu lahko tudi povecas "zoom" ce z dvemi prsti naenkrat povleces sliko narazen.

lp,
mobi-com
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani