Jabuk
Problem: iPad včasih ne zaznava dotikov
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 28.11.2010 22:48:28
Problem: iPad včasih ne zaznava dotikov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me če je imel kdo podoben problem in sicer si je brat pred enim tednom omislil iPad, danes pa mi ga prinese in reče da se ne odziva in res, v Safariju se ni dalo scrollati. Ok pritisnem Home, in springboard isto neodziven, še enkrat pritisnem Home in gre v search, zaslon pa neodziven na dotik. Po respringu je bilo spet normalno. Sedaj pa spet pride do mene in je ravno igral neko pasjanso in zopet zaslon ne registrira. Grem spet v search in na levi strani nekatere tipke niso zaznavale dotika, na desni pa ni bilo problemov. Sleep/wake gumb je nato spet "popravil zadevo". Bi tole sploh šlo pod garancijo glede na to, da je problem praktično nemogoče replicirati? Hvala za nasvete in informacije
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.10.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Modrej
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 28.11.2010 23:51:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Si mogoče poskušal narediti restore? Je jalibreak-an?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 29.11.2010 18:46:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Restora nisem probal...Zadeva je praktično iz škatle in naloženih nekaj aplikacij. Ni jailbreakan. Doma imamo še en iPad, ki ga nucajo mati pa še ni bilo podobnih težav :/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani