Jabuk
OS X Panther in CAD/CAM programi
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.09.2004 16:50:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mam eno vprašanje. Zanimam se za nakup (novega) iBook-a 12, ki ga bom potreboval tudi za šolo. Ima mogoče kdo kaj izkušenj v zvezi s temi programi (CAD/CAM) v navezi z Mac OS-om (ali sploh delujejo na tem OS-u). že vnaprej hvala. Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.09.2004 18:37:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot prvo naj povem, da sam ne delam s CAD programi, tako, da je moje znanje bolj teoretično in ne znam sam oceniti kvaliteto CAD programa. CAD programi so, vendar nekatere zmoti, da ni AutoCADa. Proizvajalec tega programa je sicer pred nekaj časa izvajal anketo, da bi ugotovili, če je kaj zanimanja za AutoCAD na Mac platformi, vendar se mi zdi, da s tem še nekaj časa ne bo nič.

Sedaj pa še nekaj primerov CAD programov, ki so na voljo:
QCad - brezplačni in odprtokodni program, ki je na voljo tudi na Linux in Windows sistemih
Domus Cad
RealCADD
HighDesign
PowerCADD
ArchiCAD
SketchUp
... itd.

To seveda niso vsi, le nekaj, ki sem jih našel s hitrim iskanjem. Najbolje je, da greš na VersionTracker vpišeš CAD v iskalno polje in pregledaš rezultate. Prosim napiši kakšni se ti zdijo te programi, kateri je najboljši ipd. Nisi namreč edini, ki je postavil tako vprašanje in bi morda lahko razveselil še kakšnega potencialnega switcherja. Very Happy

_________________
http://www.bitenc.si/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani