Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Screen protector da ali ne?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.08.2010
Prispevkov: 165
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 29.08.2010 16:01:53
Screen protector da ali ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me kaksne so vase izkusnje z zascitnimi folijami in ali jih uporabljate?
Najbol pa me zanimajo izkusne tistih ki folije ne uporabljate kako je z praskami na displayu?
Hvala za odgore,..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 29.08.2010 16:32:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
glej tak je, jas mam iphone 4 in ga res čuvam še pa še Smile, pa mam kljub temu tu pa tam kakšno praskico, npr. na zadnji strani mam eno takšno ki se jo z nohtom čuti, na sprednji strani pa se par praskic vidi samo če res ful ful dobro pogledaš pod lučjo, pa še to morš točno pod pravi kot postavit. sam jas še vedno mam raje par majhnih praskic kot pa nek screen protector, ker touch screen več ni isti, pa lahk še nwm kdo reče da je. bolj priporočam kak leather pull up case! jas sem ga kupo v petek v medimarktu pa je super Smile, pa še free bumper mam pa ni tak fajn
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 29.08.2010 16:35:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz folije ne uporabljam, samo etui in nimam nobene praske na ekranu. Valjam ga pa cel dan ali v žepu ali v torbi. Zadnja stran pa je druga pesem, je nekaj drobnih prask ampak me to ne moti.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 29.08.2010 16:39:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Folija na zaslonu od iPhonea? Nepotreben nakup... tako odporen kot je ta zaslon, je redkokater.

Tudi če s ključi praskaš po zaslonu, se ne bo nič poznalo. Bi moral uporabiti že močno silo, da bi naredil prasko. Pri normalni uporabi telefona se ne bi smelo nič poznati. Pri slabem ravnanju s telefonom ti pa tudi folija ne bo pomagala.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 380
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 29.08.2010 16:50:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz opažam, da je zaslon vsaj pri meni na 3G-ju izredno odporen. Moj iPhone je doživel že vse mogoče in ima zelo malo prask in še te so zelo plitke. Imam pa na zadnji strani Invisible Shield, ki dobro opravlja svoje delo, je pa zato že precej zdelan. Tako da če paziš, dvomim da ga lahko zelo poškoduješ.
Mi je pa zadnjič padel na tla, ker sem ga pozabil na nogah med vožnjo in je priletel na gramoz, tako na sprednje steklo, pozna se samo malo pri home buttonu, ampak spet zelo zelo malo...
Lp
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.06.2010
Prispevkov: 63
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 29.08.2010 17:03:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Folija na zaslonu od iPhonea? Nepotreben nakup... tako odporen kot je ta zaslon, je redkokater.

Tudi če s ključi praskaš po zaslonu, se ne bo nič poznalo. Bi moral uporabiti že močno silo, da bi naredil prasko. Pri normalni uporabi telefona se ne bi smelo nič poznati. Pri slabem ravnanju s telefonom ti pa tudi folija ne bo pomagala.



Jst sm pred tremi dnevi opazu ene 2 praskice. Vidijo se le, če jih res hočm vidt. Sm pa vseglih naroču folijo, ker ne bi rad novih prask.
Ni mi pa jasno kako je do te praske sploh pršlo, ker ga orenk pazm.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.08.2010
Prispevkov: 60
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 29.08.2010 18:57:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MatijaWest je napisal/a:
Ja jaz res nočem da se mi sprednja ali zadnja stran telefona spraskata in zato sem kupil eno malo kvalitetnejšo folijo, od Power Supporta.
To je ubistvu edina folija ki jo prodajajo tudi na Applovi uradni spletni strani...

Tako je s temi stvarmi: če kupiš cheap zadevo, ne bo fajn (možnost da se ti po mesecu uporabe lupi dol, postane čudne barve, da se prsti lepijo gor namesto da drsijo kot po orig. zaslonu...)

Sicer obstaja invisible shield, ki je cenovno bolj srednja varjanta in je tacky in po 1mesecu neuporabn, ampak ima pa lifetime garancijo. Zamenjajo ti free, samo poštnino plačaš.

Ljudje ki so pa kupli od Power Supporta pa pravijo, da ko se je samemu telefonu živ. doba iztekala, da je folija še vedno gor stala kot nova, da niti ne omenjam da jo lah daš gor pa dol in celo umiješ.


Citiram sebe iz druge teme. Folija pa je resnično taka kot da je ni Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.01.2008
Prispevkov: 429
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 29.08.2010 19:00:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst mam folijo k sm jo za 15€ kupu k je tko na otip zlo prijetna, morm rect da je touch isti in nikol ni tko da ne bi prjel al pa kej podobnega + je narjena da nekdo ki gleda iz strani vidi samo crni zaslon in se mu sanja ne kaj ti delas Wink Uporablam ksn tedn al pa dva in morm rečt da mi je SUPER ! Tak kako nej opism, fajn filing je k delas po ekranu no Smile

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 29.08.2010 21:32:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alkic1 je napisal/a:
Jst mam folijo k sm jo za 15€ kupu k je tko na otip zlo prijetna, morm rect da je touch isti in nikol ni tko da ne bi prjel al pa kej podobnega + je narjena da nekdo ki gleda iz strani vidi samo crni zaslon in se mu sanja ne kaj ti delas Wink Uporablam ksn tedn al pa dva in morm rečt da mi je SUPER ! Tak kako nej opism, fajn filing je k delas po ekranu no Smile

LP


in katera je to? kaj in kje si kupo?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.08.2010
Prispevkov: 165
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 29.08.2010 23:20:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone uporabljam 20 dni, pa se zamenjal 5 folij,..od IS do poceni variant,..z nobeno nisem bil zadovoljen,..telefon bom uporabljal brez zascite v usnjenem etuiju pa kar bo bo,..Smile

Glede zadnje strani,..
Rad bi prozorno folijo brez zavihkov,..
A je kdo zasledil kaj podobnega?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 30.08.2010 06:26:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa tudi nimam folije ! Ker se samo lepi sem pa tja po nekaj dnevih ! Sem pa zelo zadovoljen z etuijem iz Bigbanha od znamke Puro ! Zelo poceni in zelo dober !
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.05.2010
Prispevkov: 199
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 30.08.2010 06:32:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MatijaWest je napisal/a:
MatijaWest je napisal/a:
Ja jaz res nočem da se mi sprednja ali zadnja stran telefona spraskata in zato sem kupil eno malo kvalitetnejšo folijo, od Power Supporta.
To je ubistvu edina folija ki jo prodajajo tudi na Applovi uradni spletni strani...

Tako je s temi stvarmi: če kupiš cheap zadevo, ne bo fajn (možnost da se ti po mesecu uporabe lupi dol, postane čudne barve, da se prsti lepijo gor namesto da drsijo kot po orig. zaslonu...)

Sicer obstaja invisible shield, ki je cenovno bolj srednja varjanta in je tacky in po 1mesecu neuporabn, ampak ima pa lifetime garancijo. Zamenjajo ti free, samo poštnino plačaš.

Ljudje ki so pa kupli od Power Supporta pa pravijo, da ko se je samemu telefonu živ. doba iztekala, da je folija še vedno gor stala kot nova, da niti ne omenjam da jo lah daš gor pa dol in celo umiješ.


Citiram sebe iz druge teme. Folija pa je resnično taka kot da je ni Very Happy

S kje pa si naročil Power Support folijo?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.08.2010
Prispevkov: 60
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 30.08.2010 07:18:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MedusasPath je napisal/a:
MatijaWest je napisal/a:
MatijaWest je napisal/a:
Ja jaz res nočem da se mi sprednja ali zadnja stran telefona spraskata in zato sem kupil eno malo kvalitetnejšo folijo, od Power Supporta.
To je ubistvu edina folija ki jo prodajajo tudi na Applovi uradni spletni strani...

Tako je s temi stvarmi: če kupiš cheap zadevo, ne bo fajn (možnost da se ti po mesecu uporabe lupi dol, postane čudne barve, da se prsti lepijo gor namesto da drsijo kot po orig. zaslonu...)

Sicer obstaja invisible shield, ki je cenovno bolj srednja varjanta in je tacky in po 1mesecu neuporabn, ampak ima pa lifetime garancijo. Zamenjajo ti free, samo poštnino plačaš.

Ljudje ki so pa kupli od Power Supporta pa pravijo, da ko se je samemu telefonu živ. doba iztekala, da je folija še vedno gor stala kot nova, da niti ne omenjam da jo lah daš gor pa dol in celo umiješ.


Citiram sebe iz druge teme. Folija pa je resnično taka kot da je ni Very Happy

S kje pa si naročil Power Support folijo?


www.powersupportusa.com Cool
Svetujem ti skupinski nakup (mogoče še z kakšnim forumašem), da si porazdelite ceno shippinga, ker je drag Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 296
Kraj: Ruše
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 30.08.2010 08:44:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim da folija ni potrebna, razen če imaš take roke - http://www.youtube.com/watch?v=ngQKnc9tZeE Very Happy Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.11.2007
Prispevkov: 175
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 30.08.2010 09:23:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja a pa so bolani $28.50 za pisemsko pošiljko.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.06.2010
Prispevkov: 63
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 30.08.2010 11:31:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
prek ebay-a kup

jst sm tole naroču:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270625057121&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 31.08.2010 09:22:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
to je samo za prednjo stran ki je tako ali tako skoraj neuničljiva ! Bolj bi ti priporočal za zadnjo stran ki je na vsakem iphonu katastrofa ! Več ali manj
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 31.08.2010 09:35:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na štirica sta sprednja in zadnja stran identični (tako po materialu kot tudi po dimenzijah).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 31.08.2010 09:43:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Na štirica sta sprednja in zadnja stran identični (tako po materialu kot tudi po dimenzijah).


ni vseeno zadnja stran bolj občutljiva na praske ?!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 31.08.2010 09:49:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri iPhone 4 sta sprednja in zadnja stran iz istega stekla... tako da ni nobena bolj občutljiva ali manj občutljiva. Zadaj bi edino kamera znala biti bolj občutljiva.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani