Jabuk
12" iBook
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 343
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.08.2004 11:59:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Yo!

Zanima me, a se na 12" iBooka, da pripopat Airport Extreme kartico, ki laufa z brzino 54 Mbps?

Zanima me tudi, kje dobit kako eksterno zvočno kartico? Opažam, da ima iBook samo zvočni izhod, vhoda pa ne,

In pa drugače, kako je folk zadovoljen z iBooki, al pa je dobro še par mesecev šparat in prišparat za kakega PowerBook-a?

In ja, a bo kmalu spet kaka prenova iBook-ov in PowerBook-ov?

Ogo
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 343
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.08.2004 20:02:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm. Noben ne zna povedat ? Confused

Alora pridem več ksnu. :crazy:

Ogo
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 74
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.08.2004 21:34:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kar se tiče AP Express, ni nobenega problema. Le pazi, da boš, ali kupil model, ki ga že ima, ali pa ob nakupu prosil, da ti ga vgradijo (Verjetno ga lahko tudi sam, ali pač ne?).

Za zvočne kartice nebi vedel.

Kar se pa tiče zadovoljstva uporabnikov, so tako iBooki, kot PowerBooki zelo priljubljeni, iBooki še toliko bolj, ker so namenjeni predvsem navadnim portošnikom (slednje ne pomeni, da so kaj dosti slabši; prav nasprotno, ponujajo skorajda enake zmogljivosti kot PowerBooki in to za veliko nižjo ceno).

Glede prenove se pa veliko špekulira, a trenutno ni še nič konkretnega znano (vsaj kolikor jaz vem). Morda pa nas letošnji Apple Expo (le) preseneti.
Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 16.08.2004 00:31:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Z iBookom sem sicer kar zadovoljen razen hardwerskih problemov o katerih si že bral v drugi temi. Kot že rečeno s 54 mbitnim brezžičnim netom pri novejših modelih ni problema. Res je, da nima audio in vhoda, toda zvočno kartico se kolikor vem lahko priklopi na USB, morda celo na FireWire - osebno take še nisem videl. Če audio in potrebuješ zaradi mikrofona naj omenim, da je že vgrajen (desna stran ekrana), vendar kot si lahko predstavljaš, da ni neke visoke kvalitete. Za vsakdanje stvari pa povsem zadostuje.

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 21.10.2004 01:04:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, da ne bom nove teme odpiru:
- sicer sem ze dost precesal net, ampak nisem nikjer konkretno nasu odgovora: a se da pri 12" iBookih dodat superdrive, vecji disk in dodatno 256Mb RAMa ze pri narocilu? Ce se da, je pol verjetno daljsa cakalna doba za dosatavo?
Pa tud nisem se nasu podatka, kako je z USB bluetooth dongli, imam enga s Cambridge Silicon Radio cipom (Jaht) - a lahko pricakujem, da bi stvar delovala brez problema v OS X?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 21.10.2004 07:31:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
<dl&rt;<dt&rt;romci je napisal:</dt&rt;<dd&rt;No, da ne bom nove teme odpiru:
- sicer sem ze dost precesal net, ampak nisem nikjer konkretno nasu odgovora: a se da pri 12" iBookih dodat superdrive, vecji disk in dodatno 256Mb RAMa ze pri narocilu? Ce se da, je pol verjetno daljsa cakalna doba za dosatavo?
Pa tud nisem se nasu podatka, kako je z USB bluetooth dongli, imam enga s Cambridge Silicon Radio cipom (Jaht) - a lahko pricakujem, da bi stvar delovala brez problema v OS X?</dd&rt;</dl&rt;

SuperDrive samo pri najdrazji verziji iBooka. Ni pa mozen pri ostalih. Za ta bloetooth ti bo pomoje znal povedat samo tisti, ki ga ima. Ram, disk in superdrive lahko zamenjas tudi naknadno in te ne bo prislo nic drazje kot pa ce bos narocil skupaj s prenosnikom.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani