Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
iPad in Bluetooth tipkovnica
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.03.2009
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.07.2010 13:24:04
iPad in Bluetooth tipkovnica
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imam iPada in bi rad kdaj napisal kakšen malo daljši tekst. Ali mi lahko kdo pove, če deluje Applova Bluetooth tipkovnica z iPadom (PCWorld je napisal da brez problema)?
Zanima me če delujejo šumniki s slo verzije tipkovnice?
Sicer pa sem na dopustu dobro stestiral kindle aplikacijo za branje knjig in deluje ODLIČNO, veliko bolje kot iBooks, kjer pravzaprav itak še ni kaj kupit...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.07.2010 13:30:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Deluje... jaz sem jo sicer sprobal na iPhone-u (iOS4), kjer mi niso delali šumniki (je bil avtomatično nastavljen US layout). Kako pa deluje na iPadu pa ne bi vedel.


Nazadnje urejal/a mikrohard Tor 06. Jul 2010 15:56; skupaj popravljeno 2 krat
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.03.2009
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.07.2010 15:44:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Deluje... jaz sem jo sicer sprobal na iPhone-u (iOS4), ker mi niso delali šumniki (je bil avtomatično nastavljen US layout). Kako pa deluje na iPadu pa ne bi vedel.

Sem prav razumel, da s tipkovnico so ti pa potem delovali?
Če je tako moram nujno tečt po njo, ker potem pa res ne rabim več (skoraj) laptopa ...
Doma imam iMaca pa ma še žično tipkovnico in ne morem probat Sad
PS: Pa hvala za odgovor. Očitno bi potem morala delat tudi na Touchu...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.07.2010 15:58:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ups... narobe sem napisal... "kjer mi niso delali šumniki" in ne "ker mi niso delali šumniki". Z BT tipkovnico mi šumniki niso delovali... layout je bil nastavljen na US, spremeniti ga pa nisem mogel... če je to na iPad-u možno ali ne pa ne bi vedel.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 07.07.2010 22:47:08
BLUETOOTH TIPKOVNICA IN IPAD
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na Ipad sem priklopil APPLE bluetooth tipkovnico. Tipkovnica deluje brez težav lešumnikov ni oz. ne delujejo. Prosim če mi lahko pomagate.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 07.07.2010 23:28:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da trenutna verzija iPad firmware-a nima podpore za slovenski keyboard layout (ali kakšnega drugega s šumniki)...

Podprti layouti: http://homepage.mac.com/thgewecke/ipadkbs.html
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.07.2010 04:57:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomeni da smo ovce. Čisto navadne. že to da moramo tišçati eno tipko za šumnike je bedarija, da jih pa preko bt sploh ne morem dobiti je pa navadna pizdarija - jebesh epl in njegovo politiko. Pomagate pa jim fanatiki, katerim je vse kar epl naserje več kot dobro. in ponavljam za pametnjakoviče: imam iphone, macbook pro in ipad. ampak mi zaradi vsega tega ne prihaja na suho tako kot večini na bilo katerem apple forumu.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 08.07.2010 07:03:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narog je napisal/a:
Pomeni da smo ovce. Čisto navadne. že to da moramo tišçati eno tipko za šumnike je bedarija, da jih pa preko bt sploh ne morem dobiti je pa navadna pizdarija - jebesh epl in njegovo politiko. Pomagate pa jim fanatiki, katerim je vse kar epl naserje več kot dobro. in ponavljam za pametnjakoviče: imam iphone, macbook pro in ipad. ampak mi zaradi vsega tega ne prihaja na suho tako kot večini na bilo katerem apple forumu.


No... ovce so potem povsod po svetu... saj morajo recimo tudi nemci tiscat recimo U, da dobijo Ü Smile ...






Je pa na iPhone OS 3.2 na iPadu izgleda malo lazje, saj je dovolj, da recimo U tiscis malo dlje in dobis Ü , ce pa zelis kaksen drug preglas, pa moras izbirati iz menija, ki se pojavi ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.01.2008
Prispevkov: 384
Kraj: Ravne na Koroškem
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 08.07.2010 07:41:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narog je napisal/a:
Pomeni da smo ovce. Čisto navadne. že to da moramo tišçati eno tipko za šumnike je bedarija, da jih pa preko bt sploh ne morem dobiti je pa navadna pizdarija - jebesh epl in njegovo politiko. Pomagate pa jim fanatiki, katerim je vse kar epl naserje več kot dobro. in ponavljam za pametnjakoviče: imam iphone, macbook pro in ipad. ampak mi zaradi vsega tega ne prihaja na suho tako kot večini na bilo katerem apple forumu.


Če imaš zase občutek, da si ovca potem je pač to tvoj problem. Tudi, če ti ob tem ne prihaja na suho, na mokro ali kakorkoli že.

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 09.07.2010 19:49:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Počakat bo trba na štirko, tam bi šumniki morali delat.

Keyboard support for English (U.S.), English (UK), French (France), French (Canadian), French (Switzerland), German, Traditional Chinese (Handwriting, Pinyin, Zhuyin, Cangjie, Wubihua), Simplified Chinese (Handwriting, Pinyin, Wubihua), Dutch, Italian, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Danish, Swedish, Finnish, Norwegian, Korean, Japanese (Romaji), Japanese (Kana), Russian, Polish, Turkish, Ukrainian, Estonian, Hungarian, Icelandic, Lithuanian, Latvian, Flemish, Arabic, Thai, Czech, Greek, Hebrew, Indonesian, Malay, Romanian, Slovak, Croatian, Bulgarian, Serbian (Cyrillic/Latin), Catalan, and Vietnamese
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 10.07.2010 06:17:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nayreth je napisal/a:
Narog je napisal/a:
Pomeni da smo ovce. Čisto navadne. že to da moramo tišçati eno tipko za šumnike je bedarija, da jih pa preko bt sploh ne morem dobiti je pa navadna pizdarija - jebesh epl in njegovo politiko. Pomagate pa jim fanatiki, katerim je vse kar epl naserje več kot dobro. in ponavljam za pametnjakoviče: imam iphone, macbook pro in ipad. ampak mi zaradi vsega tega ne prihaja na suho tako kot večini na bilo katerem apple forumu.


Če imaš zase občutek, da si ovca potem je pač to tvoj problem. Tudi, če ti ob tem ne prihaja na suho, na mokro ali kakorkoli že.

LP


Blagor tistim ki jim lahko vsak na glavo serje pa jim prihaja na mokro ali suho. Mislim še v času win ce smo dobili naše tipkovnice, sicer proti plačilu, big apple pa to ne zna zrihtat - ajde niti za nemce ne kaj šele za en neznan narod ki jih je skor v fuzbalu nabrisu Very Happy bravo apple! mi ti vsi ploskamo brez sumnikov ker jih ne znas narediti. ampak za fanatike je dobr.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.01.2008
Prispevkov: 384
Kraj: Ravne na Koroškem
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 10.07.2010 18:34:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narog je napisal/a:
nayreth je napisal/a:
Narog je napisal/a:
Pomeni da smo ovce. Čisto navadne. že to da moramo tišçati eno tipko za šumnike je bedarija, da jih pa preko bt sploh ne morem dobiti je pa navadna pizdarija - jebesh epl in njegovo politiko. Pomagate pa jim fanatiki, katerim je vse kar epl naserje več kot dobro. in ponavljam za pametnjakoviče: imam iphone, macbook pro in ipad. ampak mi zaradi vsega tega ne prihaja na suho tako kot večini na bilo katerem apple forumu.


Če imaš zase občutek, da si ovca potem je pač to tvoj problem. Tudi, če ti ob tem ne prihaja na suho, na mokro ali kakorkoli že.

LP


Blagor tistim ki jim lahko vsak na glavo serje pa jim prihaja na mokro ali suho. Mislim še v času win ce smo dobili naše tipkovnice, sicer proti plačilu, big apple pa to ne zna zrihtat - ajde niti za nemce ne kaj šele za en neznan narod ki jih je skor v fuzbalu nabrisu Very Happy bravo apple! mi ti vsi ploskamo brez sumnikov ker jih ne znas narediti. ampak za fanatike je dobr.


Hm, mislim, da imaš problem. Priporočam, da zmečeš komplet "poglavisralno" Apple opremo v koš. Res, na tvojem mestu se jaz nebi tako pustil zajebavat nekemu sadjarju iz bogvekod. Saj bo HP glihkar začel prodajat svojo tablico in po zadnjih govoricah bo vsak prebivalec Slovenije zraven dobil 3 Tuš vrečke polne šumnikov. Res.

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 787
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 06.12.2010 16:29:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali tipkovnica za iPad (tista z iPad dock-om ali Bluetooth), kupljena pri naših dobaviteljih vsebuje slovenske znake (šumnike) ali angleške?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 06.12.2010 17:24:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Narog
žJa dobro zastopil bi nekoga, ki je kupil recimo nekaj od appla in ugotovil, da je za en drek. Ampak ti si pa ugotovil, da je za en drek pa še kar kupuješ od njih. To mi je pa čudno. Ker trg podobnih izdelkov velik in maš veliko na izbiro ti pa še kar z glavo v zid.
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 06.12.2010 18:23:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urosbe je napisal/a:
Ali tipkovnica za iPad (tista z iPad dock-om ali Bluetooth), kupljena pri naših dobaviteljih vsebuje slovenske znake (šumnike) ali angleške?


Do zdaj so bile vse angleske, je nisem se zasledil da bi imela SLO znake Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 584
Kraj: PREKMURJELAND
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 06.12.2010 20:33:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a nedela samo na jailbrejkanem ipadu? tipkovnica z modrimzobom + ipad ...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 06.12.2010 20:36:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne, dela tudi normalno z iOSom, ne rabiš jailbreaka.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.12.2011
Prispevkov: 1152
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 07.02.2012 21:40:38
Re: iPad in Bluetooth tipkovnica
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vse dela, la na Hrvatsko moraš nastaviti ...
In ja obstajajo wireless tipkovnice z SLO/HR naborom znakov (qwerty)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.06.2009
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 05.02.2014 08:21:41
Re: iPad in Bluetooth tipkovnica
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tukaj bi še jaz rad vprašal, kako je s to Applovo BT tipkovnico in šumniki. Meni npr. ne delajo šumniki, če imam na iPadu (gen3) nastavljeno pod Inl-Language English. Če pa ves sitem zamenjam na Hrvatski, potem mi pa dela - samo nočem imeti vsega v hrvaščini.

Pazi! Kolega, ki je isto priklopil Applovo BT tipkovnioco na svoj iPad, mu pa iz prve delajo šumniki. Nisem pa prepričan, katero gen iPada ima, mislim da gen4 ali gen5. Je kakšna fora v nastavitvah ali starejši iPadi pri tem niso podprti?

----------

Popravljam del o kolegu. Ne loči med iPadom in iMacom. Skratka, ne dela.


Nazadnje urejal/a Shine Sre 05. Feb 2014 09:03; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 05.02.2014 08:24:54
Re: iPad in Bluetooth tipkovnica
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nastavi si tipkovnico v nastavitvah. To nima nic z generacija ipadov.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani