Jabuk
Ohišje...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2010
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.06.2010 23:03:29
Ohišje...
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.... imam vprašanje.. in sicer.. kje bi se dalo nabavit ZADNJO stran iphone... torej ohišje ... in kje bi lahko to pač nekdo, ki se na to spozna zamenjal.... vzrok - spraskana...

lepo bi prosil za linke... št.. karkoli =) če se pa kdo tukaj ukvarja s tem.. pa se kar oglasi...
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.06.2010 06:04:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnjo stran bi komot lahko nabavil preko eBaya in celo poceni.Težje boš pa našel izkušenega mojstra,ki bo svoje delo opravil vestno in pedantno.Sicer so navodila za menjavo tudi na youtube in kjje drugje,ampak vaja dela mojstra in če boš menjaval sam ti priporočam da si vzameš čas.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 31.05.2010
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 21.06.2010 07:29:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zamenjati ni problem Laughing samo površen ne smš biti Wink http://www.youtube.com/watch?v=U-e-FWUcJN4
v vezju imaš vse oštevilčeno edini problem ki sem ga jaz imeu je za slotom za sim kartico Wink kar pogumno..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.05.2010
Prispevkov: 413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.08.2010 12:54:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali ima kdo kak link na ebayu za poceni zadnja ohišja, ker jaz sem enkrat naročil nekaj za 2 dolarja in sem dobil samo pokrov za zadnji del ohišja, ne p zadnjo platiko telefona kjer je apple logo
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani