Jabuk
za namlajse
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.01.2010
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.04.2010 13:46:26
za namlajse
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zanima me ce mi lahko priporocite kaksne zanimive aplikacije za puncko staro 2 leti?
cel kup nekih igric malce prevec zakomliciranih za njena leta sem ze pregledal, in tudi v praksi preizkusil, pa ji je do sedaj se najbolj vsec I Hear Ewe in Balloonimals

prosim za predloge
lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.09.2009
Prispevkov: 954
Kraj: Drevo na vzhodu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.04.2010 18:35:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za punčko staro 2 leti? A si ti normalen?

Obstajajo taprave (fizične) igrače, pa naj bo to punčka iz cunja ... ne pa neka električna skopucala. Bo imel dovolj opravka z virtualnimi bedarijami, ko bo starejša.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2007
Prispevkov: 609
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.04.2010 18:37:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kr forsirat! Jst bi biu tut vesel če bi mi ko sem biu mali kdo racunalnik pod roke dal Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 36
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 24.04.2010 00:57:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja itak, pa se angleško z njo pogovarjat, ker se v vrtcu z najdi.si ne bo ravno znašla.

otroštvo ja dandanes tako predolgo... Rolling Eyes
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.03.2010
Prispevkov: 952
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 24.04.2010 07:17:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
se strinjam. čim dlje od računalniških igric vsaj tja do osnovne šole.

obstaja tono kreativnih igrač, in iphone ne spada med njih.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2007
Prispevkov: 609
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.04.2010 10:41:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst sm kot mulac pr 4 letih nonstop gledal cartoon-network in sem se sam naučil angleščino in sem v prvem razredu znal boljše kot marskikateri gimnazijc. Sosed pa se je na drevesu guncal, pa na maturi 3x padu ANG Smile
Mi je žal da nisem računalnika prej v roke dobil. Včasih so ble lego kocke, ipd. zakaj danes ne bi bil to iPhone ali iPad?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.01.2010
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 24.04.2010 12:55:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne moralizirat fantje in dekleta, vsak skrbi za svoje otroke kolikor zna in zmore. kaj je prav in ne, normalno ali ne, ne moremo posplosevat kar vse povprek. vsaka stvar je za nekaj dobra, ce ne pretiravas. tako da je vase zgrazanje povsem odvec. najbrz nimate svojih otrok.
je tamalo tak uzitek opazovat ko raziskuje in tipka po ekranu, zraven se pa uci in sprasuje.
komaj cakam na ipad...
me pa zanima zakaj niste nobenih predlogov napisal, ali sami ne date telefona v roke tamalim?
lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.09.2007
Prispevkov: 456
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 24.04.2010 13:04:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wildapple je napisal/a:
Za punčko staro 2 leti? A si ti normalen?

Obstajajo taprave (fizične) igrače, pa naj bo to punčka iz cunja ... ne pa neka električna skopucala. Bo imel dovolj opravka z virtualnimi bedarijami, ko bo starejša.


očitno nimaš pojma o čem govoriš. ne moreš človeka označit za "nenormalenga" (skoraj). kaj pa ti veš za kaj potrebuje app? a imaš otroke?

a zdej je pa vsemogočni iphone pa karnaenkrat neprimeren?? dejte bit s svojimi odgovori kreativni in ne filozofirajte preveč, ker brcate v temo.

imam dva mulca in vem kaj govorim. in ja vedno gledam na to, da če se sam zabavam se lahko tudi moj otrok, zlasti, če se znajdeš v situaciji, ko je treba na hitro poiskat zabavo oziroma otroka zamotit...

@ayerton,
poglej si tule
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 24.04.2010 17:05:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam 8 let staro deklico in najraje vidim, če je zunaj z vrstniki. Doma sicer ima svoj iMac, PSP, laptop ... PSP-ja nekako ne mara, računalnike pa ji probam omejit na kakšno uro na dan. Naj gre ven in se giblje...
V šoli obiskuje računalništvo, Angleščino ... in z pravim pedagoškim pristopom bo nekaj znala, nadgradila pa z "samoučenjem".

Ko sem bil majhen sem pregledal vse risanke na "Berluskonijevih" programih in tako sem se naučil Italijansko. Lahko rečem, da se lahko pogovarjam o vsem (od politike do tehnike) v italijanskem jeziku ... pišem pa le na pol ... toliko o učenju z TV-ja. Poznam kar nekaj ljudi, ki so se "učili" Angleščine ob Cartoon Networku ali filmih, nanizankah ... in moram povedat, da so katastrofa. Oni že mislijo, da znajo (no, do neke meje znajo) ampak ...

Tudi jaz bi svetoval kakšne didaktične igrače, sedaj jih je cel kup ... ravno zadnjič sem videl neke lesene (prijeten, topel, naraven material), a ne vem več kje. Res pa je, da moraš biti ob takšnih igračah ob otroku in mu pomagat ob igri, da spozna oblike, komunikacijo ...

Ko iščeš aplikacijo za 2 leti staro punčko te slišim takole: Prosil bi za neko aplikacijo za 2 leti staro punčko, da se bo zamotila in mi ne težila, ker se mi ne da ukvarjat z njo ... žal se tako sliši.

Nekdo je tu napisal, da je otroštvo predolgo ... kje živiš? Koliko si star? Otroštvo je vedno bolj kratko. V OŠ te že silijo h razmišljanju kaj bi v življenju bil! Dajte no. Eni še pri tridesetih ne vedo kaj bi v življenju počeli.

Long life otroštvo!!!!!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.09.2007
Prispevkov: 456
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 24.04.2010 19:41:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pa dejte nehat srat teme lepo vas prosim.
odprite namensko temo s pedagoško tematiko in ne filozofirajte človeku katerega ne poznate niti NIMATE najmanjše veze za kaj pravzaprav gre.

prav zaprav se nas tudi prav nič ne tiče! seveda je danes temelji problem vsega okoli nas, da se vsak drzne vtaknit v sosedov prdec!

nehajte nabijat in stick to the topic, ki je (mimogrede ane!?) lahko zelo zanimiv! tudi zgornji avtorjev odgovor vas prav nič ne zvablja v nadaljnje diskusije na to tematiko. seveda pa nekateri posamezniki ne znajo držat gobca. to me razpizdi do nezavesti.

faganel je napisal/a:
Ko iščeš aplikacijo za 2 leti staro punčko te slišim takole: Prosil bi za neko aplikacijo za 2 leti staro punčko, da se bo zamotila in mi ne težila, ker se mi ne da ukvarjat z njo ... žal se tako sliši.

wtf? MISLM WTF! a si ti eden tistih, ki slišijo tud travo rast? lepo te prosim. nehaj.
sploh pa zdej sem tud jest zašel. to ni moja tema in človeka sploh ne poznam.

prokleti pametnjakoviči in vseznalci...

in zakaj ta forum nima nepogrešljivega smajlija s spam tablo?!?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.01.2010
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 24.04.2010 19:56:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a bi lahko nehali moralizirat, ne rabim pedagoga.
itak se sama noce igrat s telefonom zato iscem ( in sem tudi ze nasel) aplikacije ki so lusne in poucne. tamalim itak dogaja, da se nekaj na ekranu premika, vibrira spusca zvoke ipd.
kaj mislite, da ostalih igrac pa nima, pa da ne hodimo ven? ne kritizirajte skoz drugih prosm, in analizirajte kako se kaj slisi.
ce koga zanima, nalozil sem si tele app. ko stestiram katere so najbolj zanimive sporocim:

TalkingCarl
Itsy Bitsy
KidsPhone
Music
WheniGrowUp
Lunchbox
Old Mac
Adventure
ConnectDots
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 24.09.2008
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 25.06.2010 13:38:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo, mene zanima, katere si stestiral in kaj bi priporočil?

Moji otroci so večji, od pet let naprej, a pri kakšnem čakanju pri zobozdravniku ali v koloni na avtocesti,... kakšna lušna igra zelo prav pride.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani