Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Katero od navigacij?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.02.2008
Prispevkov: 264
Kraj: vrhnika
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #961   Objavljeno 08.08.2017 09:14:16
Re: Katero od navigacij?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Problemi kam te zapelje oziroma kam te ne zapelje je v kartah, ker jih niče ne popravi. Jaz v avtu 98% uporabljam garmina in sem sporočil že veliko napak , ki so jih potem v nekem času tudi odpravili.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.10.2014
Prispevkov: 216
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #962   Objavljeno 15.08.2017 09:15:33
Re: Katero od navigacij?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hmmm... mogoče eno izmed banalnih vprašanj. Spravil sem se testirat Maps.me. Zakaj hudiča mi ne pusti iskat striktno po naslovih, torej po hišnih številkah? (za hec sem probal tudi naslove znancev)... vednoi mi izpiše "oops, Results not found".. možno je samo iskanje bolj na splošno, krajih, ulicah...

Dočim HERE We Go, dela povsem normalno...

hvala

_________________
iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple
iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
iPhone XS Max 256GB Silver
iPhone X 64GB Silver
iPhone 7 Plus 128GB Jet Black
iPhone 6 Plus 128GB Silver
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2389
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #963   Objavljeno 15.08.2017 09:34:22
Re: Katero od navigacij?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ma jaz se na koncu še vedno zmeraj vrnem na Google Maps - enostavno je najbolj podbroben in simpl za uporabljat. Res, da ni popoln, včasih malo vprašljiva izbira ceste/poti + ni vedno najbolj up-to-date (recimo v Šentvidu me je hotel peljati desno, ko prideš iz tunela, je pa možno samo levo. Sem jim 2x prijavil to napako, pa se niso oglasili nazaj. Brezveze.) Poleg tega, kar mu še manjka je "Driving Mode", torej opcija, da ti kaže, kje se pelješ tudi takrat, ko si brez ciljne destinacije (na Androidu imajo to kao že od začetka 2016?!) in hitrostne omejitve.

Za ta "Driving Mode" in hitrostne omejitve tako občasno uporabljam Here Maps, ki je zastonj (za razliko od Sygica, ki v zastonjski različici ne vključuje hitrostnih omejitev),

_________________
 15.4" MacBook Pro (late-2011), 2.2 Ghz Intel Core i7, Crucial 8GB RAM, Crucial M500 480GB SSD, AMD Radeon 6750M 
 iPad Air 32 GB Space Gray 
 iPhone 15 Pro 256 GB Black Titanium 
 Apple Watch 7 Nike, 45mm Midnight 
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.12.2011
Prispevkov: 171
Kraj: MaRiBoR
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #964   Objavljeno 15.08.2017 21:19:45
Re: Katero od navigacij?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Navigon mi je zakon.Pri sygicu me moti da prepočasi obrača pušcico.Včasih je to zelo moteče,sploh če imaš veliko izvozov.Včasih se mu pa čisto zmeša,pošilA te okoli zgradbe a cesto vidiš,da gre ravno.Testiral v San Franciscu bilo katastrofalno.Še zaj bi bil tam😀.Navigonu pa vsaka čast skoraj brez napake.
Malo denarja,malo muzike tako nekako bi lahko rekel.Ko prideš v velemesto potem vidiš,kaj pomeni dobra navigacija.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2011
Prispevkov: 554
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #965   Objavljeno 23.11.2017 11:00:21
Re: Katero od navigacij?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce kdo rabi je real view dodatek pri sygicu znizan na 4eur
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani