Jabuk
iweb - mobileme
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.11.2009 12:59:06
iweb - mobileme
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
živjo.
mal me zanima če ma kdo kšne izkušnje z iweb, in sicer rad bi postavu en dost na izi pejg pa me zanima:
1. z iweb se da objavt pejg samo na mobile.me, al ga lah sejvam pa postavm km drugam?
2. če je odgovor na 1. ne potem me zanima kako je z domenami.. a ti apple ponudi plac in domeno in je pol domena xxx.me? al lah drugo domeno uporabljam xxx.com recimo
3. a se to sploh splača, ampak glede na preprostost uporabe pa 20gb placa bi mi to kr ugajal.
4. kaj pomeni unih 200gb prenosa k jih dobiš pr mobile.me
5. a se da menjat teme pejgov v iwebu?
no tenx ane.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.11.2009 13:10:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1. napiše se pejđ in ne pejg Wink

Sedaj pa zares:
1. Lahko tudi drugam
2. Apple ne ponuja domen (kolikor mi je znano), na mobile.me pa lahko objaviš lastno domeno (če se ne motim) le podpore MySQL in PHP-ju nimaš. http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=5914 ... pa še se najde ... uporabi Iskanje (ključne besede: iWeb, mobile me, mobileme...)
3. ????
4. Ne vem... mislim, da je omejitev prenosa predvsem zaradi potencialnega razpečevanja nelegalnih datotek.
5. Probej
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.11.2009 13:36:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dobr pa nej bo pejđ Smile
3. če se splača postavt pejg na mobile me, al se bl splača nardit pa pa ga postavt na nek drug server.. cene varnost itd.. lahko odgovoriš z da ali ne
čene pa tenx ja, al se napiše senx al tenks, thnx?, tnx?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.11.2009 14:08:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
dobr pa nej bo pejđ Smile
3. če se splača postavt pejg...


najprej lol temu...

potem pa še resen odgovor:

odvisno kaj hočeš in kakšne so tvoje potrebe...Ponudbe je kot solate kar se tega tiče. Ti pa svetujem, da gledaš predvsem tuje ponudnike sploh kar se domen tiče, ker naši odirajo na celi črti.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 23.11.2009 14:41:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sm se tud sam smeju temu k sm še 1x prebral ja Smile kar se janezek nauči to janezek zna pa jebeš ostalo

ja ne vem tale mobile.me mi je simpatičn k res ni treba bit nek strokovnjak, tud iweb je zelo na izi,k pejĐ k sm ga naredu zgleda nekak kul.
sam telih 200gb mi je pa neka dost čudna fora.. a pol k to presežeš plačaš za nadaljn promet al kako? uglavnem kr neki

zdej me pa sam še zanima (iweb) kako sejvaš pejĐ oz. ga eksportaš oz. kam ti ga sejva tist SAVE k je v file opciji..
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 23.11.2009 15:04:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
sm se tud sam smeju temu k sm še 1x prebral ja Smile kar se janezek nauči to janezek zna pa jebeš ostalo

ja ne vem tale mobile.me mi je simpatičn k res ni treba bit nek strokovnjak, tud iweb je zelo na izi,k pejĐ k sm ga naredu zgleda nekak kul.
sam telih 200gb mi je pa neka dost čudna fora.. a pol k to presežeš plačaš za nadaljn promet al kako? uglavnem kr neki

zdej me pa sam še zanima (iweb) kako sejvaš pejĐ oz. ga eksportaš oz. kam ti ga sejva tist SAVE k je v file opciji..


Ce bos presegal 200GB mesecnega prometa, potem bo bolje, da se obrnes na kaksnega resnejsega ponudnika prostora... in ne gledat tistih najcenejsih... 200GB je ogromno za eno spletno stran.

MobileMe je namenjen bolj enostavnim osebnim spletnim stranem... za kaj vec, bo treba iskati ponudnika, ki omogoca tudi kaksno SQL bazo in podporo skriptnim jezikom (php, asp,...)

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 23.11.2009 15:05:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Domene bom kupoval le še pri GoDaddy.com

Če ne bo prej, ti bom odgovoril še danes od doma... moram preverit kam ti "saveja" ... mislim, da v user/library/web... nekaj takega ... lahko ti pa direkt na mobile.me

ne ne potrebuješ SQL-a in PHP-ja in če že plačaš mobile.me .... bi jaz tam objavu ... ostali so vsi od 10-20€/mesec ...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 23.11.2009 15:09:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aha no sej to me je zanimal.. vrjetno res da ne presežeš 200gb kr tko.. mislm pa da tud to kar mi tud iweb ponuja od zmogljivosti za 1x poteši potrebe.. uglavnem domeno daš pa lahk kakršno ti paše.. www.blabla.com
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.11.2007
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 23.11.2009 15:15:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
Domene bom kupoval le še pri GoDaddy.com


O njih sem brala toliko slabih stvari (zelo umazani posli, ko želiš prenesti domeno ali prekiniti pogodbo z njimi), da si niti pomisliti ne bi upala nanje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 23.11.2009 15:15:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no zdej mislm da mi je kr use jasn.. tko da hvala obema.. ◊falafala: sm najdu direktorij ni treba brskat.. hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 23.11.2009 15:44:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mojca je napisal/a:
faganel je napisal/a:
Domene bom kupoval le še pri GoDaddy.com


O njih sem brala toliko slabih stvari (zelo umazani posli, ko želiš prenesti domeno ali prekiniti pogodbo z njimi), da si niti pomisliti ne bi upala nanje.


aha, dobr da zaupaš take skrivnosti mojca Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani