Jabuk
iPod mini in PC software
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.06.2004 11:41:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če koga zanima kratek spisek Windows programov za iPod/iPod mini.

http://vidmar.net/weblog/archive/2004/06/09/305.aspx

Če kdo pozna še kakšnega, se seveda priporočam!


Tule pa lahko preberete, kako sem sicer prišel do iPod mini ampak ne tako kot sem si zamislil. Mad

http://vidmar.net/weblog/archive/2004/06/09/304.aspx

_________________
LP, David
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 13.06.2004 12:14:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Huh vidim, da si se potrudil za tale tvoj iPod mini. Za kakšno ceno si ga dobil? Ali bi lahko napisal še kakšno izkušnjo s tvojim iPodom, kakšen se ti zdi? Kje si slišal, da bo iPod mini v Sloveniji na voljo šele 2005?

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.06.2004 13:10:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
O ceni me kar boli govoriti. Kupil sem ga za cca 85 kSIT, kar se mi je zdela dokaj ugodna ceno oz. podobna slovenski ceni, za katero so mi povedali na Apple Center Ljubljana (ko pač bo na voljo). Na to sem ceno sem potem žal plačal cca 5% carine in 20% DDV. Izračunaj sam. Sad

Sicer sem pa zaljubljen v minija. Zelo zadovoljen. Navduši že škatla (sicer sem čisti PCjaš in me zato applov design in nasploh odnos do stranke toliko bolj navduši) ko pa ga primeš v roke je tudi izredno dober občutek. Majhen, na dotik pa izjemno soliden in čvrst. Design je vsekakor vrhunski. Prikop na PC (preko USB2 v službi in FireWire doma) je mala malica. Brez softwara tako dobiš nov disk (usb disk drive) in lahko nasmaneš podatke!

Takoj sem tudi updatal minija, nobenih problemov. iTunes tudi brez problema delujejo, podobno kot ostali programi. O tem pa sem napisal nekaj malega na blogu...

Navigacija po meniji gladka, ekran dober, čeprav malo majhen in dandanes bi si želel barvnega. Ima pa ClearType (oz. applov varianto le tega), kar ne bi nikoli pričakoval. Ko se navadiš na dotik občutljivega gumba navduši tudi ta!

Torej, vsekakor bi priporočal iPoda, z nakupom sem vsekakor zadovoljen, če seveda odmislim, da sem ga preplačal. Zaenkrat nimam nanj niti ene pripombe!

Če si ga kdo želi videti, sprejemam tudi povabila na pivo! Wink


_________________
LP, David
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 13.06.2004 15:29:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aja, še to. Da naj bi miniji prišli v Evropo šele 2005 sem pa zadnjič prebral na enem nemškem forumu. Linka zdej ne najdem več, informacija pa tudi ni posebej zanesljiva. Na EPL so mi cca 2 meseca nazaj rekli julija letos... Bi se bilo za pozanimat, koliko to drži.

_________________
LP, David
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 13.06.2004 16:51:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple pravi, da bo julija in tudi vsi podatki kažejo na to. Povečanje tovarniških zmogljivosti, pogodbe s Hitachijem itd. Ne morejo si privoščiti, da bi šele skoraj leto kasneje bil iPod na voljo drugje po svetu. Glede pira pa se lahko dogovoriva. S kje pa si?

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 13.06.2004 16:55:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej pravim, moja informacija je čisto nezanesljiva, tako da ti verjamem, da bo tle julija.

(Trenutno) sem iz Ljubljane...

_________________
LP, David
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 132
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.06.2004 18:51:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče bi na carini kej nucal, če bi prišel tja s tisto čokolado! Razz
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 10
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 13.06.2004 19:29:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, na to pa res nisem niti pomislil. Mogoče bi pa delovalo! Very Happy

Teta tam je bila sicer izjemno prijazna, je treba povedat. Tako da sem imel kar malo slabo vest, ker sem jo hotel prinesti na okrog. Pa tudi potem je delovala zelo korektno in mi celo svetovala, da naj drugič raje kupujem na anglešlem ali nemšekm eBuyu. Smile

_________________
LP, David
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani