Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Simobil - Vodafone live!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 09.10.2009 17:47:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja poglej razčlenjen račun, da boš videl, katera postavka ti dvigne račun. Brez tega ti težko pomagamo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 09.10.2009 17:47:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Tudi jaz mam džabest. Super je zame. V druga omrežja skorej da ne kličem ker imajo vsi znanci skoraj mobitel. Recimo da v povprečju porabim 100 minut v druga omrežja če se silim. SMS-i grejo pri meni pre hitro.. Minute tudi porabim. Neta pa okoli 200-300 MB na mesec, zdaj ko bo iPhone 3G pa še več..
@nejc4321 kakšna napaka na telefonu? Mogoče za internet? Probaj ga onemogočiti pa boš vidil kakšna je računica. Od kje ti sploh tak račun?


ja pisalo je samo napaka na telefonu. Ne vem od kod mi takšni računi res ne.. zato sem tudi dal preverit in pravijo,da je to zaradi telefona. zdaj pa ne vem kako in kaj
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 538
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 09.10.2009 17:51:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nejc4321 je napisal/a:
da ne odpiram nove teme. Zadnje čase dobivam izredno velike račune. Napisal sem jim prošnjo naj mi preverijo in sem dobil odgovor, da je to napaka na telefonu in so zato višji stroški. Zdaj pa me zanima kakšna napaka bi to lahko bila? Ker ob paketu tri v nulo(sms,klici itd.) gratis dobivam vseeno račune večje od 70€! Pred tem nisem nikoli presegel 15-20. Če je res nekaj narobe potem raje prodam telefon, ker enostavno ni računice.. vsaj dokler ne grem nazaj v Anglijo. Torej kakšna rešitev?

naj ti pošljejo izpisek klicov pa lohk preveriš
jest sm imel paket tri zame 18 € pa sm skoraj vedno presegel limit in to samo z povezavo na internet tam kjer ni bilo wifi-ja tko da sm imel po 20 € samo podatkov prek interneta plus 18€ naročnine poj veste da je bil kr dobr račun
zdaj sm raje vzel iZame paket za 24€ ki vključuje tudi 2GB podatkov in mi je kr gut
Drugače pa preveri od kje si toliko naklepal
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 09.10.2009 17:54:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomoje so te s tem "napaka na telefonu" gladko "nategnili". Napaka skoraj da nemore biti pri klicih in smsih. Sepravi so najbrž podatki. Za hec si jih onemogoči pa da vidiš kakšen bo račun.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 09.10.2009 18:06:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja za take napake sm že slišu, fora je v tem da folku začne telefon pošiljat sms-e, za kšno avtomatsko klicanje pa še nism slišu (tud možno da obstaja)
kolega je recimo 30 sms-ov dobu od druzga kolega, enakih smsov, pa ne zaporedoma ampak tko zdele en pol drug, unmu k jih je pa pošilju pa sploh ni blo jasn da jih pošilja. tko da mogoče obstaja napaka v aparatu Smile no sej ne vem pač podelim izkušnjo z vami.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 09.10.2009 18:17:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no zdaj bom počakal najprej na izpisek. Ampak ni mi bila najbolj jasna beseda: napaka v telefonu Rolling Eyes bom pa se sigurno odločil za drug paket
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 12.10.2009 16:44:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nejc4321 je napisal/a:
no zdaj bom počakal najprej na izpisek. Ampak ni mi bila najbolj jasna beseda: napaka v telefonu Rolling Eyes bom pa se sigurno odločil za drug paket




torej danes sem dobil email kjer piše: Pri uporabi Iphona vam svetujemo, da si v nastavitvah izbrišete IP naslov ter popravite domačo stran na primer na Google.


Tako bi se naj preprečili visoki računi?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 12.10.2009 17:02:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jao... še vedno nisi napisal, kaj ti je povzročilo visok račun?! Kakšen IP naj bi izbrisal? Zakaj zamenjati domačo stran? Če te poskušajo nategniti z vodafone life vstopninami, napiši pritožbo, ki ti jo MORAJO odobriti, saj jim billing te storitve ne deluje... da sploh ne omenim dejstva, da z iphonom ne moreš na vodafone life portal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 12.10.2009 17:16:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="mikrohard"]Jao... še vedno nisi napisal, kaj ti je povzročilo visok račun?! Kakšen IP naj bi izbrisal? Zakaj zamenjati domačo stran? Če te poskušajo nategniti z vodafone life vstopninami, napiši pritožbo, ki ti jo MORAJO odobriti, saj jim billing te storitve ne deluje... da sploh ne omenim dejstva, da z iphonom ne moreš na vodafone life portal.[/quote]

sem napisal pa vidim da mi očitno na forumu ni sprejelo. Torej ob paketu tri v nulo, kjer imam zastonj klice v simobil omrežje ter sms sporočila in mislim, da stacionarna? sem naredil račun 77eur. razčlenjen račun:
289min za klice v omrežju simobil
5min za klice v stacionarna omrežja
608sporočil

končni znesek: 75,18€


pa trije listi številk,kot je običaj pri simobilovem računu.
Glede ip naslova mi ni jasno prav tako ne vem kaj ima veze google. Zato sem mislil,če bi mi kdo pomagal sestaviti pritožbo, ker danes sem bil na simobilovem centru in mi je začel: veste vedno ko greste na internet vam mi zaračunamo! Pa rečem: če imam wifi, pa je bil samo tiho.. ko sem mu dal v roke iphone se je tresel kot da ima v roki bombo! Rekel mi je,da naj pokličem na 080 40 40, tam pa so mi natresli ta ip itd. shit Smile

nesposobni so do konca..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 12.10.2009 17:27:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nejc4321 je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Jao... še vedno nisi napisal, kaj ti je povzročilo visok račun?! Kakšen IP naj bi izbrisal? Zakaj zamenjati domačo stran? Če te poskušajo nategniti z vodafone life vstopninami, napiši pritožbo, ki ti jo MORAJO odobriti, saj jim billing te storitve ne deluje... da sploh ne omenim dejstva, da z iphonom ne moreš na vodafone life portal.


sem napisal pa vidim da mi očitno na forumu ni sprejelo. Torej ob paketu tri v nulo, kjer imam zastonj klice v simobil omrežje ter sms sporočila in mislim, da stacionarna? sem naredil račun 77eur. razčlenjen račun:
289min za klice v omrežju simobil
5min za klice v stacionarna omrežja
608sporočil

končni znesek: 75,18€


pa trije listi številk,kot je običaj pri simobilovem računu.
Glede ip naslova mi ni jasno prav tako ne vem kaj ima veze google. Zato sem mislil,če bi mi kdo pomagal sestaviti pritožbo, ker danes sem bil na simobilovem centru in mi je začel: veste vedno ko greste na internet vam mi zaračunamo! Pa rečem: če imam wifi, pa je bil samo tiho.. ko sem mu dal v roke iphone se je tresel kot da ima v roki bombo! Rekel mi je,da naj pokličem na 080 40 40, tam pa so mi natresli ta ip itd. shit Smile

nesposobni so do konca..



09. 10. 09:20:06 podatki LIVE.SIMOBIL.SI 0,0825€
09. 10. 09:20:05 podatki INTERNET.SIMOBIL.SI 0,1917€
09. 10. 08:46:14 podatki INTERNET.SIMOBIL.SI 0,0208€

To mi piše na računu recimo..
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 12.10.2009 17:30:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To zame ni razčenjen račun, ker še vedno ne vidim, kaj točno so ti zaračunali. Če imaš paket triZAME, imaš zastonj 1001 minut v simobil, 1001 minut v stacionarna in 1001 smsov.... tore ti za tisto, kar si zgoraj napisal, niso zaračunali nič. Poišči na izpisku, kaj konkretno so ti zaračunali.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 12.10.2009 17:33:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha... vidim. Podatke internet.simobil.si boš moral plačati (toliko si bil pač na internetu). Tiste "podatke" live.simobil.si pa seštej in napiši pritožbo za ta znesek. Ker ta postavka je napaka na njihovi strani, ki se vleče že več mesecev in meji na nateg.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 12.10.2009 17:34:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
To zame ni razčenjen račun, ker še vedno ne vidim, kaj točno so ti zaračunali. Če imaš paket triZAME, imaš zastonj 1001 minut v simobil, 1001 minut v stacionarna in 1001 smsov.... tore ti za tisto, kar si zgoraj napisal, niso zaračunali nič. Poišči na izpisku, kaj konkretno so ti zaračunali.


to sem ti izpisal iz računa ki sem ga prejel..
torej izpisek minut/smsov ter znesek ki ga morem plačati

ne razumem v glavnem ničesar
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 12.10.2009 17:40:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na računu ponavadi piše storitev, količina in cena...
Torej klici simobil, 289minut, 0€ (zaradi zakupljenih količin).
SMS sporočila, 608, 0€.... itd.
Pri kateri postavki je cena različna od 0€??

Pri razčlenjenem računu imaš pa za vsako storitev napisan datum uporabe in ceno za uporabo storitve takrat.... in v tem primeru moraš vse izpisane zneske sešteti.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 12.10.2009 17:56:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Na računu ponavadi piše storitev, količina in cena...
Torej klici simobil, 289minut, 0€ (zaradi zakupljenih količin).
SMS sporočila, 608, 0€.... itd.
Pri kateri postavki je cena različna od 0€??

Pri razčlenjenem računu imaš pa za vsako storitev napisan datum uporabe in ceno za uporabo storitve takrat.... in v tem primeru moraš vse izpisane zneske sešteti.



ja ker dobivam na mail račun...sem se odpovedal tiskanemu računu. eko sem Very Happy
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10361
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 12.10.2009 18:03:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tut jst sm "eko", pa dobim poleg položnice tudi razčlenjeno zadevo, kjer mi use jasno piše kako in zakaj je kje porabljeno Smile
Dej dobr poglej ...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 13.10.2009 10:14:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nejc4321 je napisal/a:
mikrohard je napisal/a:
Na računu ponavadi piše storitev, količina in cena...
Torej klici simobil, 289minut, 0€ (zaradi zakupljenih količin).
SMS sporočila, 608, 0€.... itd.
Pri kateri postavki je cena različna od 0€??

Pri razčlenjenem računu imaš pa za vsako storitev napisan datum uporabe in ceno za uporabo storitve takrat.... in v tem primeru moraš vse izpisane zneske sešteti.



ja ker dobivam na mail račun...sem se odpovedal tiskanemu računu. eko sem Very Happy


Na mail dobis prav tak racun, kot je tisti v papirnati obliki ... .) ...



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 13.10.2009 10:19:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej sem dobil na mail v exel formatu, ker sem se dogovoril naj mi tako pošiljajo v anglijo. Čisto sem pozabil na domač nabiralnik. Ja danes sem našel tud klasični izpisek. bom ga slikal tekom dneva.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 13.10.2009 20:49:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lp danes sem bil na simobilu kjer so priznali napako Smile dobropis na računu naslednji mesec..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 19.10.2009 12:33:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bom poloznico za oktober reklamiral. Ce bom to moral narediti se za november, bom rajsi menjal operaterja.

Ja, iz principa.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani