Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Simobil - Vodafone live!
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10364
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.10.2009 18:40:02
Simobil - Vodafone live!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej: če si uporabnik Simobila in imaš na položnici zaračunano uporabo portala Vodafone live!, lahko zadevo reklamiraš! Smile
Zakaj? Ker iPhone ne omogoča WAP protokola, tako da ni možno dostopati do teh vsebin in jih uporabljati .. Na Simobilu so mi zadevo pojasnili, kot neko "napako" v njihovem sistemu in sicer naj bi aplikacija Gmail ali Facebook (iPhone app) počela prav to zmešnjavo v omrežju.

Jst sm to izvedel šele danes, poklical v Center za pomoč uporabnikom, razložil da tko ne gre in so mi prijazno zadevo reklamirali Very Happy (in mam 2,5€ manj v naslednjem mesecu)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.10.2009 21:24:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Problem je ker napako odpravljajo že 3. mesec Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.02.2008
Prispevkov: 264
Kraj: vrhnika
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.10.2009 21:38:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meni so že tri mesece zapored vrnili neupravičeno zaračunan znesek
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 07.10.2009 23:53:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sej določen procent ljudi tega ne opaz,i e viola simobilu pare u đep za đabe. prasci
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.09.2009
Prispevkov: 295
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.10.2009 02:03:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
sej določen procent ljudi tega ne opaz,i e viola simobilu pare u đep za đabe. prasci



dobro jutro Smile hitri ste Smile vseposod nategujejo tud v trgovinah na blagajni ... ce ne pregledas racuna =) ko prides domov Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.10.2009 09:51:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iGogi je napisal/a:
hhsk je napisal/a:
sej določen procent ljudi tega ne opaz,i e viola simobilu pare u đep za đabe. prasci



dobro jutro Smile hitri ste Smile vseposod nategujejo tud v trgovinah na blagajni ... ce ne pregledas racuna =) ko prides domov Wink


pač sam komentar na prejšn post.. tko da dobro jutro tud teb
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.10.2009 09:55:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam s hhsk. Pa še vsak mesec je treba klicati, da so ti napačno računali. Če bi se jaz zmotil pri položnici in premalo nakazal, sem prepričan, da bi oni zaračunali še zamudne obresti, pri čemer jih oni v primeru dobropisa ne pripišejo (pa ne gre se mi za nekaj centov, ampak za princip!).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 08.10.2009 10:45:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tudi jaz sem poklical na simobil pa povedu kako pa kaj in je res rekla gospodicna na drugi strani telefona da ni problema in da bodo zrihtali dobropis na najslednjem racunu... sam zdej ni mi jasn... oni 1. kr en znesek pristavajo k je usak mesec drugacen... in 2. sploh nc ne rabs dokazat da mas iphone al pa kej kr takoj mi je rekla ok odobreno...
pol sm pa kr punci reku k ne uporabla wapa al pa ce ga bo kdaj zlo mall pa ji bodo zracunal da nej poklice na simobil pa rece nej ma iphone... me prou zanima kwa bi nardil...

_________________
Twitter: @matic_b
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 08.10.2009 10:54:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa saj ni problem samo z iPhone-om.... vsak lahko dobi zaračunano vstopnino (poglej malo druge forume). In zato, ker sami vedo, da imajo (velik) problem z zaračunavanjem vstopnine, odobdijo vsako pritožbo glede tega.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 08.10.2009 11:05:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
če maš pod 30 let pol jebeš simobil, men itak đabest čist ugaja sploh tist 1gb/mesec, če bi meu iphone 3g bi celo porabu večino tega, ponavad pa porabim 200-300mb na mesec z 2gjem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.06.2009
Prispevkov: 254
Kraj: Žirovnica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 08.10.2009 11:06:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ne razumem zakaj ne izlopijo zaračunavanja tega portala (že to da se sploh zaračunava vstopnina je danes smešno) v času problema. Manj bi imeli dela z vso administracijo in jeznimi uporabniki, ki morajo vsak mesec klicati in reklamirati. Ampak ne, oni še vedno lovijo tiste evre na naivne naročnike, ki ne preverjajo svojih položnic.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 08.10.2009 11:07:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jah odvisno ane... jst k nikol ne porabm pr simobilu 15eu se mi ne splaca na mobi Very Happy

_________________
Twitter: @matic_b
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.03.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 08.10.2009 11:09:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Perza je napisal/a:
Jaz ne razumem zakaj ne izlopijo zaračunavanja tega portala (že to da se sploh zaračunava vstopnina je danes smešno) v času problema. Manj bi imeli dela z vso administracijo in jeznimi uporabniki, ki morajo vsak mesec klicati in reklamirati. Ampak ne, oni še vedno lovijo tiste evre na naivne naročnike, ki ne preverjajo svojih položnic.


zato k dobr služjo s portalom z vsemi jolbeti in hribovci k nasedejo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 08.10.2009 11:13:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
matic3k je napisal/a:
jah odvisno ane... jst k nikol ne porabm pr simobilu 15eu se mi ne splaca na mobi Very Happy


če maš iphone pol je unih 100mb na simobilu čist premal. a boš reku pa da za unih 10eurov naročnine (orta dabest al kva je) ne nardiš 5eurov pogovorov na ostala omrežja? k sm biu na simobilu je bil skos znesek za druga omrežja večji od 5ih evrov
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 08.10.2009 11:14:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bobaneee je napisal/a:
Perza je napisal/a:
Jaz ne razumem zakaj ne izlopijo zaračunavanja tega portala (že to da se sploh zaračunava vstopnina je danes smešno) v času problema. Manj bi imeli dela z vso administracijo in jeznimi uporabniki, ki morajo vsak mesec klicati in reklamirati. Ampak ne, oni še vedno lovijo tiste evre na naivne naročnike, ki ne preverjajo svojih položnic.


zato k dobr služjo s portalom z vsemi jolbeti in hribovci k nasedejo


o bob a gremo pihnt enga? Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 538
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 08.10.2009 11:23:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
matic3k je napisal/a:
jah odvisno ane... jst k nikol ne porabm pr simobilu 15eu se mi ne splaca na mobi Very Happy


Jest sm zdj vzel paket iZame ki vljučuje 2GB podatkov ker prej sm imel tudi do skoraj 15 € Sad samo interneta tko da bom videl kako bo sedaj ostalo pa je kot pri paketu tri zame za 24 € na mesec Smile
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 08.10.2009 11:30:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam džabest punca pa nek paket pri simobilu. 1gb prenosa podatkov mi čisto dovolj ampak "samo" 200min v tuja omrežja mi je krepko premalo, ker samo za punco porabim čez 200min, bi raje imel 500min mobitel-500min simobil Rolling Eyes
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 08.10.2009 11:32:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja pa nej gre še bejba na mobitel Smile jurčka vsak bosta pa pol mela dovolj. ja sej men bi tud bl pasal 500:500 sam kaj češ.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 09.10.2009 17:12:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
da ne odpiram nove teme. Zadnje čase dobivam izredno velike račune. Napisal sem jim prošnjo naj mi preverijo in sem dobil odgovor, da je to napaka na telefonu in so zato višji stroški. Zdaj pa me zanima kakšna napaka bi to lahko bila? Ker ob paketu tri v nulo(sms,klici itd.) gratis dobivam vseeno račune večje od 70€! Pred tem nisem nikoli presegel 15-20. Če je res nekaj narobe potem raje prodam telefon, ker enostavno ni računice.. vsaj dokler ne grem nazaj v Anglijo. Torej kakšna rešitev?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 09.10.2009 17:46:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz mam džabest. Super je zame. V druga omrežja skorej da ne kličem ker imajo vsi znanci skoraj mobitel. Recimo da v povprečju porabim 100 minut v druga omrežja če se silim. SMS-i grejo pri meni pre hitro.. Minute tudi porabim. Neta pa okoli 200-300 MB na mesec, zdaj ko bo iPhone 3G pa še več..
@nejc4321 kakšna napaka na telefonu? Mogoče za internet? Probaj ga onemogočiti pa boš vidil kakšna je računica. Od kje ti sploh tak račun?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani