Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
LPP aplikacija za iPhone
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 02.10.2009 09:46:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
sussi je napisal/a:
a misli prit tudi v naš store al bo na voljo samo v us? Rolling Eyes


bukovinski je napisal/a:
Mimogrede, če ne uporabljate US store vam aplikacije morebiti še ne bo prikazalo. V tem primeru ali počakajte da se store posodobi ali pa preklopite začasno na US.

jaz sem mislim, da se iTunes posodobi v nekaj urah...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 02.10.2009 09:59:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej hvala vsem za komentarje.

Grem kar po vrsti.

@zipperSlo: Z moje strani tu ni problemov. Potrebujem samo dopolnjeno bazo in vse bo lepo delovalo. To bi celo brez nadgraditve aplikacije lahko distiburial preko vgrajenih posodobitev. Problem je, da take baze od LPPja ne morem dobit, saj je očitno ni (vsaj ne v takšnem formatu in z tolikimi podrobnosti, kot bi jaz potreboval).

@hhsk: Precej čuden problem. Pri meni in pri vseh, kjer sem do sedaj testiral, je delovalo iskanje brez problemov. Če veš kako poiskati crash repote oz. če si se to pripravljen naučiti (namesto za Things išči za LPPbus) lahko pošlješ, pa bom pogledal če se lahko kaj popravi.
Kar se tiče voznih redov pa manjkajo, ker sem predpostavljal da bodo napovedi zadoščale. Sicer pa imam kodo za fetchanje voznih redov po večini že pripravljeno. Če bo dovolj motivacije pride v kakšni naslednji verziji.

@alenbec: Ja to bi se dalo naredit. To je bila tudi prvotna ideja. Problem je, da nimam popolnih podatkov o linijah (manjkajo določene povratne povezave in podobno), ki bi jih za to potreboval. Kaj boljšega od LPPja nisem uspel dobiti. Plačalo jih za to gotovo nebi dovolj, da bi bilo zanimivo iz komercialnega vidika. Žal smo enostavno premajhni.

@iDavidof; Problem je v nepopolnih podatkih, kot sem že omenil. Žal glede tega ne morem nič dokler sen nekdo pri LPPju ne spomni tega dodati.

@sussi: V itunes connectu piše "This application will be on sale in all App Stores worldwide.", tako da predpostavljam, da bo. Prebral sem, da lahko potraja nekaj časa dokler se vsi ti iTunes strežniki posodobijo.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 02.10.2009 10:05:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
timko je napisal/a:
a je to tud za toucha


Za Toucha sicer verjetno dela... samo je neuproabno... ker to informacijo ponavadi potrebujes, ko si nekje na ulici... WiFi omrezji pa ni kar povsod... Touch pa se drugace ne more povezovati, kot preko WiFI omrezja ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 02.10.2009 10:14:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bukovinski je napisal/a:
@sussi: V itunes connectu piše "This application will be on sale in all App Stores worldwide.", tako da predpostavljam, da bo. Prebral sem, da lahko potraja nekaj časa dokler se vsi ti iTunes strežniki posodobijo.

Raje pojdi na iTunesConnect in preveri, če so zares obkljukane vse države.... ker načeloma bi se moral v vseh App Storeih pojaviti istočasno (oz. v slovenskem kvečjem prej od US, ker smo pred njimi po koledarskem času). Pa pred kratkim je imel nekdo isti problem... pisalo je wordlwide, a vseeno niso bile obkljukane vse države.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2007
Prispevkov: 134
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 02.10.2009 10:15:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bukovinski je napisal/a:


@iDavidof; Problem je v nepopolnih podatkih, kot sem že omenil. Žal glede tega ne morem nič dokler sen nekdo pri LPPju ne spomni tega dodati.



Ker se tudi poklicno ukvarjam s prometnim planiranjem in podobno tematiko imam dobre kontakte tudi z LPP-je. Ali mi lahko prosim nekoliko bolj podrobno napišeš v čem je težava tako, da bom že nasledji teden, ko se osebno srečam z "LPP-jem" posredujem težavo. Pa še tvoj program jim bom predstavil.

Pohvala še enkrat za program.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 02.10.2009 10:39:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Mikrohard: So obkljukane vse države, sem preveril že zdavnaj.



Bom se obrnil na apple.

@ timko: Na Touchu bi moralo delovati sam uporabno pa res ni preveč. Pač tak tip aplikacije je.

@iDavidof: LPP ima eno kml datoteko (google maps XML po domače) v kateri imajo zabeležene postaje, poteke linij in podobne podatke. To datoteko sem dobil na LPP in jo uporabljam v applikaciji. V njej manjkajo določene poti (recimo obstaja pot od prvega končnega postajališča do drugega za neko linijo, obratna smer pa ne). Ko sem to opazil sem kontaktiral LPP, če bi se dalo to urediti, ampak do sedaj nisem dobil nič boljšega.
Sicer pa sem aplikacijo predstavil tudi jaz (res da je že nekaj časa od tega in končne verzije niso videli). Bilo je celo govora o sponzorstvu iz njihove strani a na koncu več nisem dobival odgovorov na moje emaile. Sad
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 02.10.2009 10:52:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče bo pomagalo, če odkljukaš in potem ponovno obkljukaš... sicer je pa čudno...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 02.10.2009 10:59:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
še zdej jo ni na slo storu...pa je že nekaj uric mimo Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 02.10.2009 11:10:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Bukovinski: z veseljem pomagam in ti posljem reoport. Je pa res da se mi je to zgodil takoj prvo uporabo lppbusa, bom zdele se 1x sprobu.
Ja kar se tice pa voznih redov.. Men bi pomagal, ker samo 3 napovedi mi niso dovolj. A ves ce gres nekam pa te zanima kdaj bos sel nazaj, uglavnem pomaga kadarkol gledas za par ur naprej/nasledn dan itd. Bi bil hvalezen ce bi lahko se to dodal noter.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2007
Prispevkov: 609
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 02.10.2009 11:13:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super!

LPP in zeleznice mamo samo se avtobuse rabimo Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 02.10.2009 11:15:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@bukovski: evo zdele sem prebral kako dobit crash report (pardon za se en post), ja lahko posljem report sam ne vem tocno kdajbom syncal iphona ker sem trenutno brez racunalnika. Takoj k bom nardil sync ti posljem report
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 02.10.2009 11:25:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da je problem samo s "preostankom sveta". Čudno je, ni pa očitno edini primer.

Itunes connect je biser usabilityja. Je trajalo pol ure da sem najdel en form za postavljanje vprašanj. Bomo videli kaj se bo sedaj zgodilo.

@hhsk: A se je to zgodilo samo enkrat ali pogosteje/vedno? No, neglede na to bo report prišel prav.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 02.10.2009 11:57:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
bukovinski je napisal/a:
@sussi: V itunes connectu piše "This application will be on sale in all App Stores worldwide.", tako da predpostavljam, da bo. Prebral sem, da lahko potraja nekaj časa dokler se vsi ti iTunes strežniki posodobijo.

hvala za informacijo, zdaj pa nestrpno čakam, da pride tudi v naš store Cool
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 02.10.2009 13:47:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Svaka čast za tole aplikacijo! Zadeva je legendarna in res uporabna, dolgo sem čakal na kaj takega!
Bi te pa še prosil če dodaš še za medkrajevni promet. Hvala Cool Cool Cool Embarassed
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.10.2008
Prispevkov: 242
Kraj: CE - MB
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 02.10.2009 17:59:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že snel (from US) in zgleda noro Wink -- sam škoda ker nisem iz LJ Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1589
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 02.10.2009 19:08:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tole je pa res dobr zrihtan da v naši štacuni nimajo tega - najbrž to američani ful rabjo.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 02.10.2009 19:42:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@bukovinski: ja zdele ze 2x od 4ih uporab search funkcije. Sam k ne crashne cel program, ampak k napises ime iskane postaje, nic ne isce in ne mors kliknt naprej/search.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 02.10.2009 22:18:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aplikacije še zmeraj ni v našem storu Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 03.10.2009 16:17:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi je napisal/a:
aplikacije še zmeraj ni v našem storu Confused

Ja....res je....''bukovinski'' imaš morda kako povratno inf. zakaj ni v SLO store?
Lp Razz
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 03.10.2009 17:39:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Včeraj sem pisal na apple, odgovora pa še nisem dobil. Tudi dvomim da bo kaj med vikendom.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani