Jabuk
Spletna stran z video posnetki
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.04.2013
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.04.2013 01:07:32
Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

Ker je bilo študentsko življenje polno prostega časa Smile, sem se odločil svoje znanje upodobiti v spletni strani. Bilo je potrebno kar nekaj trdega dela za kodo, saj je celotna stran spisana iz začetka. Po veliko neprespanih nočeh je spletna stran bila nared z sicer še nekaj neizvedenimi idejami, ki bodo uresničene kmalu.

Tako sem ustvaril Klip.si.



Spletna stran je namenjena zabavi uporabnikov z video vsebinami. Torej kjerkoli na internetu se zasledi dobra video vsebina, jo lahko kdorkoli doda na portal Klip.si.

Lastnosti Klip.si portala so predvsem:

    Najnovejše video vsebine
    Uporabnikom zanimive video vsebine
    Veliko kategorij, ki zadovoljijo vse uporabnike

Prosim vas, da glede portala izrazite svoje mnenje, mi podate pohvale graje ter predvsem kritike.

Želim vam lep dan in obilo užitkov v primeru obiska Klip.si!

PS: Kar sem prebral pravila, nobenega od le-teh s to objavo ne prekršim. Če se pa administratorjem zdi ta tema neprimerna, jo prosim pobrišite.

_________________
Najboljši video posnetki na Klip.si
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.04.2013 07:00:36
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko bi omogočil HTML5 predvajanje multimedijskih vsebin. Flash je po domače povedano sranje. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.01.2009
Prispevkov: 307
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.04.2013 17:58:08
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://klip.si/video-padec-kolesarja-na-tekmi-2696

Če že nekaj objavljate potem dajte vsaj resnične podatke ne pa na dirki po franciji. Je bil kar Paris-Roubaix.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.05.2011
Prispevkov: 68
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.04.2013 18:12:37
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
se en izklop?
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.04.2013
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.04.2013 18:27:54
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@scrm, hvala za predlog, se mi zelo dopade. Se povsem strinjam s tvojim mnenjem o flashu Laughing Žal pa je tako, da filmčki niso gostovani na našem strežniku.
Torej, npr. youtube pač nima možnosti embed-a v HTML5. Stvar bi lahko sicer zaobšel z youtube apijem, vendar bi na tak način kršil njihove pogoje uporabe. Velika težava je tudi ta, da veliko uporabnikov še vedno uporablja brskalnike kot so IE8, IE7 itd...

Se bom vsekakor malce bolj pozanimal kako je glede embedanja v povezavi s HTML5. Če pa ima kdo kakšen predlog ali večje znanje glede tega, pa naj prosim napiše, bo imel pivo v dobrem Smile

Edit: Sem posodobil na HTML5. A vendarle je tu en pogoj - v kolikor je video embed-an iz youtube, mora uporabnik imeti omogočano HTML5 predvajanje. Le-to si lahko omogočite na naslovu http://www.youtube.com/html5 skrajno spodaj s klikom na Join the HTML5 Trial. Če bo še kdo potreboval - v embed kodo je na koncu urlja potrebno dodati ?html5=1 Wink

@makaronman, video posnetka nismo objavili mi, pač pa nek drug uporabnik. Zadeve večkrat preverimo, a vendar vsake informacije ne moremo. Hvala za opaženo napako, bomo vsekakor popravili oziroma spremenili tako, da bo informacija bolj točna!

@Tom182, kakor si vzameš. Sicer ne bi primerjal enega in drugega, niti nočem. Sam naj si vsak ustvari mnenje kdo kaj ponuja, kaj je s kvaliteto ter hitrostjo objav video posnetkov.

Sam sem bil mnenja, da če bom nudil kvalitetne video posnetke, redno osveževal stran ter take video posnetke nudil pred konkurenco, bom konstantno pridobival uporabnike. In temu je tudi tako.

Še enkrat hvala vsem trem za komentarje, če ima še kdo pohvale/graje/kritike, pa kar na plan z njimi!

_________________
Najboljši video posnetki na Klip.si
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.11.2008
Prispevkov: 173
Kraj: Koroška
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.04.2013 20:23:23
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa bom za razliko zadevo pohvalil...zanimivo in pregledno, če boš nadaljeval v tej smeri...se zna zadeva razvit v odličen video portal Wink

_________________
Apple is Life Style
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.04.2013
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.04.2013 22:29:29
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res hvala za tvoj komentar! Taki kot si ti ste razlog, da niti ne pomislim v to, da bi izgubil voljo do vodenja tega projekta Wink

_________________
Najboljši video posnetki na Klip.si
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 08.04.2013 23:17:06
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moje osebno mnenje je da je youtube prevelik za taksne projekte.. Mogoce bi se lahko omejil na samo najboljse slovenske video posnetke..
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 30.11.2008
Prispevkov: 173
Kraj: Koroška
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 09.04.2013 04:22:57
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj kot je že Fireone omenil, da ne upliva on na video vsebino in jo dodajajo drugi uporabniki. Da pa bi jo omejeval samo na SLO vsebino, pa tudi ne bi bilo preveč pametno, ker eden redkih smešnih SLO posnetkov je un gorski reševalec na Rogli, ko pade iz strehe, tu pa se počasi SLO scena s smešnimi video posnetki tudi konča...moje mnenje Wink

_________________
Apple is Life Style
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 09.04.2013 08:01:41
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nice with html5.

hahaha http://klip.si/video-sokantna-potegavscina-za-1-april-2702
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.04.2013
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 09.04.2013 12:54:25
Re: Spletna stran z video posnetki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@gpc17, žal se tudi jaz ne bi strinjal s tvojim mnenjem. Kakšen dan je že tako rekoč celoten splet premalo za to, da napolnimo portal s kvalitetnimi video vsebinami. Brezpomensko je stvar omejevati s tako idejo. Bi pa v prihodnje lahko naredil kaj v tej smeri, da bi bili nekje posebej samo slovenski posnetki. Torej, kot neka ločena kategorija. Hvala za tvoje mnenje Wink

@MyinT, komentar na mestu. Ni kaj za dodati Wink

@scrm, se bi strinjal ja. Še enkrat se ti zahvaljujem za tvojo idejo, ki je sedaj (deloma) uresničena Wink

_________________
Najboljši video posnetki na Klip.si
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani