Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Naslednja
Snow Leopard
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2009
Prispevkov: 247
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 29.08.2009 10:47:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Men tud ne dela instant internet pri mobitelu.Zato imam pa preko bluetootha povezavo s svojim telefonom....


Nazadnje urejal/a bl4ckb1rd Sob 29. Avg 2009 11:02; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.11.2007
Prispevkov: 207
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 29.08.2009 10:53:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iChristinchy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
iChristinchy je napisal/a:
joooj, jaz bi tudi snow leoparda. ful ful ful ful. naj nekdo preprica mobitel, da bo instant internet deloval ... Sad


Instant Internet deluje BP ... verjetno je pri tebi problem edino hardver, ki ga uproabljas (modem) in druverji zanj...


sej to je problem, ker ne vem, ce dela al ne. imam modem zte mf622 od mobitela in neomejen instant internet. ko sem kupla maca, sem mogla klicat na mobitel, da so mi poslali neko skripto po mailu in se z ene spletne sem mogla neki nalozit, da je zacel net delat. zato zdaj ne upam upgrade-at, ker nisem ziher, ce bo potem delalo. ker ce ne dela, potem sem brez neta. kar je pa pjzda.


Ta modem bo deloval. In ne rabiš kupovat novega, niti it na Simobil, ki ima dokazano slabši signal + NI paketa neomejeno!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 29.08.2009 11:07:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
llamma je napisal/a:

Ta modem bo deloval. In ne rabiš kupovat novega, niti it na Simobil, ki ima dokazano slabši signal + NI paketa neomejeno!


Verjetno si že en čas nazaj preveril simobil stran. Paket neomejeno imajo. 15 dni ga lahko celo testiraš, kako ti kaj vleče. Problem je, če si na meji med dvema oddajnikoma, ker ti preklaplja (mislim, da je enako pri mobitelu).

Drugače pa:
Mobitel: 29 EUR/mesec
Simobil: 19 EUR/mesec

Če ti doma vlče simobil in ne rabiš kje drugje, kupi simobil.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2009
Prispevkov: 247
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 29.08.2009 11:13:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Simobil je za en dek, se opravicujem izrazu.....Sem delala za Simobil, stestirala po celotni slo, hrv,.. in nikjer ni delal tako kot pri Mobitelu.Zato rajsi daj malo vec in ti vlece brez problema povsod in pa se to je, da ti pri Mobitelu takoj odgovorijo na kakrsokoli vprasanje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 29.08.2009 11:19:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mitjaP samo to mores potem podaljsat narocnino se za 2 leti, ce se ne motim. ce bi blo brez vezave, bi ga sla magari vzet. drugace pa ima v nasih rovtah ze mobitel bolj slabo pokritost, tak da dvomim, da bi imel simobil boljso.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2009
Prispevkov: 247
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 29.08.2009 11:24:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@iChristinchy zakaj pa nimas povezave preko svojega telefona na internet?Jaz imam to vedno, ko grem na morje al pa v hribe.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 29.08.2009 11:35:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ker imam modem in ker te, kolko vem v casu, ko si povezan na internet, ne more nihce klicati. jaz pa rabim telefon in internet. Smile namrec doma imamo novogradnjo in ta hudicev telekom pravi, da nima denarja da bi polozil kable v nasi ulici, ceprav je skoraj pol nasega hriba novogradenj in brez telefona/interneta.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 29.08.2009 11:38:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A si sploh prepričana, da ta modem ne deluje na SL, ali preprosto iz preventive ne upaš sprobati? Jaz bi sprobal... ampak nimam nobenega ZTE-ja v bližini.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 29.08.2009 11:39:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok, a je kak SL user v celju v ponedeljek? pa imejmo geek meeting Very Happy jaz prinesem modem, nekdo drug pa maca s snow leopardom Very Happy

pa bomo vidli, ce dela.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 29.08.2009 11:53:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Od Option-a modem USB ne deluje. Zal.
Upam, da cimprej pride popravek gonilnikov in bo delovalo. Mi je skoda palcevati 30eur za nekaj kar ne morem uporabljati... Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.11.2007
Prispevkov: 207
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 29.08.2009 13:37:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@MitjaP

res je, nazadnje ko sem pogledal, so imeli neomejeno paket(drobni tisk je pokazal, da je omejitev 50gb, če se ne motim, saj so se odločili, da nihče ne potrebuje neomejene količine... WTF?) Se strinjam, da če si doma v večjem mestu, blizu bazne postaje, cena igra veliko vlogo, če pa si malo bolj oddaljen, je pa Mobitel zaenkrat še v prednosti in se tistih 10 EUR ne pozna toliko.

@vsi ostali Very Happy

Novatel in Option ne bodo delovali, vsi ostali pa, preverjeno. Lahko tudi pokličete na Mobitel in vprašate. Novatel in Option bosta delovala, ko bo uvoznik pripravil ustrezna navodila.


LP, Jan


Nazadnje urejal/a llamma Sob 29. Avg 2009 14:02; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 29.08.2009 13:40:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da bom potem se lepo odpovem mobiteli in njihovem internetu in uporabljam rajsi Vodafone... tudi ce je signal slabsi. V LJ bo ze vleklo. Upam Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.11.2007
Prispevkov: 207
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 29.08.2009 13:45:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Mislim, da bom potem se lepo odpovem mobiteli in njihovem internetu in uporabljam rajsi Vodafone... tudi ce je signal slabsi. V LJ bo ze vleklo. Upam Smile


Lahko pa uporabiš mobilnik kot modem (povezava prek USB, se že sprobal, dela). Nastavitve ti lahko povem če želiš, hitrosti bodo z UMTS telefonom zagotovo višje kot z modemom pri Simobilu.

Problem z gonilniki bo pa najbrž kmalu rešen. Mogoče bodo čez vikend pri Optionu in Novatelu delali na polno, da popravijo napako. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 29.08.2009 13:49:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
llamma, super. zdaj vem, da lahko upgrade-am. hvala.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 29.08.2009 14:38:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MitjaP je napisal/a:
iChristinchy je napisal/a:
Jest je napisal/a:
iChristinchy je napisal/a:
joooj, jaz bi tudi snow leoparda. ful ful ful ful. naj nekdo preprica mobitel, da bo instant internet deloval ... Sad


Instant Internet deluje BP ... verjetno je pri tebi problem edino hardver, ki ga uproabljas (modem) in druverji zanj...


sej to je problem, ker ne vem, ce dela al ne. imam modem zte mf622 od mobitela in neomejen instant internet. ko sem kupla maca, sem mogla klicat na mobitel, da so mi poslali neko skripto po mailu in se z ene spletne sem mogla neki nalozit, da je zacel net delat. zato zdaj ne upam upgrade-at, ker nisem ziher, ce bo potem delalo. ker ce ne dela, potem sem brez neta. kar je pa pjzda.


Kaj pa če si kupiš ta novi router od mobitela, ki ti povezavo potem sahre-a na wi-fi? Recimo tole: http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/naprave.aspx?nid=1&nidx=1278

Pa če imaš sprejem, kupi raje pri simobilu. Ima ceneje.


http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/naprave.aspx?nid=2&nidx=1074
Tale je boljša rešitev - ima bolši GSM del (blje dela pri salbem signalu), in boljši WiFi. Sproban in dela kot je treba.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.05.2009
Prispevkov: 46
Kraj: Koper
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 29.08.2009 14:38:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
llamma je napisal/a:
haroker je napisal/a:
Mislim, da bom potem se lepo odpovem mobiteli in njihovem internetu in uporabljam rajsi Vodafone... tudi ce je signal slabsi. V LJ bo ze vleklo. Upam Smile


Lahko pa uporabiš mobilnik kot modem (povezava prek USB, se že sprobal, dela). Nastavitve ti lahko povem če želiš, hitrosti bodo z UMTS telefonom zagotovo višje kot z modemom pri Simobilu.

Problem z gonilniki bo pa najbrž kmalu rešen. Mogoče bodo čez vikend pri Optionu in Novatelu delali na polno, da popravijo napako. Smile


Čaki malo!! to mene zanima! kaj se res da prek telefona to delat??
js mam omnio i900! a maybe kdo ve kak se to naredi? Rolling Eyes Rolling Eyes
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 29.08.2009 14:47:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene bolj zanima, ce je mozno v Vodafon express napravo dati mobitel kartico in normalno uporabljati z mobitelom...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 29.08.2009 14:50:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vodafone kartic je več... pozanimaj se za točen model in poglej tukaj, če je na seznamu (te se da odkleniti):
http://www.dc-unlocker.com/supported_models_1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 29.08.2009 15:01:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kartica je globetrotter express 7.2 in je med podprtimi... Zal je unlocker le za PC Smile
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 29.08.2009 15:06:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je težko za par minut nekje dobiti PC, da odkleneš zadevo? Sicer bi pa zadeva znala delovati tudi s kakim virtual machine...
« Poglej prejšnjo temo - Mac OS - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani