Jabuk
Connect 3/04 - test Powerbook 17"
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 30.05.2004 14:10:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je mogoce se kdo prebral?
Zanimivo se mi zdi, da v opisu hvalijo zaslon (nenavadno Razz), sirino in globino (tukaj se dodajo "...dodobra prekasata vecino prenosnih racunalnikov..."), nato pa na koncu, kjer so navedene + in - točke, pod plus napisejo ogromen zaslon, pod minus pa poleg baterije in cene se velikost in maso.
Kaj ni vzrok za velikost ravno zaslon, ki ga hvalijo? Ce bi testirali 12", bi bil zaslon najbrz premajhen, mere pa ravno prave... :]
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 132
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 30.05.2004 15:57:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadnjič sem bral specifikacije enega 17" Acerja in ko sem prišel do teže, sem kar dol padel: 7+ kg Laughing
Če se ne motim, 17" PB tehta 3,1 kg. Če bi ju primerjali, bi seveda zmagal Acer, saj je cena na kg veliko nižja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 30.05.2004 17:25:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi za baterijo ne verjamem, da si ravno zasluži minus. Res je da drži kakšni dve uri in pol, ter, da jo ostali PowerBooki prekašajo, vendar se moramo zavedati, da največ energije pokuri prav ekran. Torej večji ekran, manjše trajanje baterije. Poanta tega računalnika je, da se ga lahko prenaša. Me prav zanima kdo bi okoli nosil 7kg težek prenosnik? Mogoče, če zraven dobiš brezplačen kozmodisk. Confused Very Happy

_________________
http://www.bitenc.si/
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 30.05.2004 19:23:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj bi napisal, da niso nasli slabih stvari in so si mogli nekaj izmislit, ampak potem bi me kdo obtozil, da samo hvalim.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 121
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 31.05.2004 07:40:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri prenosnikih so tako ali tako najpomemembnejsi del igre prav kompromisi. Tako da idealnega in popolnega prenosnika v vseh pogledih enostavno ni. In ocenjevanje prenosnikov je seveda tudi opozarjanje (potencialnih) uporabnikov na kompromise. Nekako v stilu: ce vam je dolzina trajanja baterije pomembnejsa od velikosti ekrana, potem je to za racunalnik minus.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani