Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
BORDERLINX - DHL - NE NAROČAJTE
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2008
Prispevkov: 205
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #81   Objavljeno 04.02.2011 16:59:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pa tiskarski škrat pri "da jih je nekdo krade pri DKL-ju.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.11.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #82   Objavljeno 04.02.2011 19:50:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi borderlinx ni tako nedolzen. 26. 1. Sem narocil na apple uk store iPhone 4, pa dock za ipad in iphone. Dobim cuden mail od Apple, kjer zahtevajo da jim posljem scan osebnega dokumenta in bancni izpisek, kjer se vidi da je kartica s katero sem placal dejansko moja. Ok, najprej sem mislil, da gre za nek phishing mail, potem sem pa ugotovil, da Apple dejansko random posilja take zahtevke. Ok, ce hocem ta jeben telefon dobit, pac posljem. In res, drugi dan dobim confirmation mail, da je order ok in da bodo v roku 1 do 3 dni procesirali shipping. In tako je bilo. Apple poslje paket na borderlinx naslov, dobim potrdilo z njihove strani. Pocakam na mail s strani border linxa, ki ga ni in ni. Grem naslednji dan pogledat na spletno stran in ugotovim, da je pod mojim accountom zabelezeno, da so to dejansko prejeli. Super, hocem placat shipping, ki naj bi bil okoli 30 Gbp v njihovem formularju 130 Gbp. Kaj so naredili? Lagano so mi zaracunali storage cost, kot da bi paket bil pri njih od Marca 2010! 5 funtov na dan??? Pisem mail, grem na njihov live chat..posljem jim confirmation mail od Apple, kjer je razvidno, da so na moj naslov poslali paket 1 dan nazaj in ne marca 2010. Recejo, da bodo uredili in mi poslali mail. Maila ni, spet posljem mail, spet ista zgodba. Dejte nam 24 ur. Spet nic in tako ze 3 dni. Danes sem celo govoril z jebenim indijcem, ki mi je spet rekel, da bodo odpravili tezavo v roku 24 ur. Pocakal bom do jutri.. Potem pa jim posljem mail, zraven pa dopis odvetnika. 4 dni potrebujejo, da spremenijo neupraviceno zaracunane stroske na internetni strani, za to da jim lahko placam dtoritev, da mi posljejo telefon. Seveda, ce je telefon sploh se tam, preveril sem sicer ce je aktiviran, pa ni. Preveril pa sem par zgodb na internetu od drugih, ki so imeli tezave in pri vseh poteka enako.. Dear sir, give us 24h..and so on and on.Zavlacujejo in upajp, da bos odnehal. No, jaz odnehal ne bom, ampak se bom potrudil, da utrpijo vsaj isto skodo, kot jo bom jaz, ce ne bom prejel telefona. Spletna stran borderlinx-scam of the centyry bo samo ena izmed teh.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 08.11.2006
Prispevkov: 871
Kraj: Žalec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #83   Objavljeno 04.02.2011 20:02:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Današnji odgovor DHLja Smile ne vem ali se naj jočem ali pa.....

Dear ms. XXX,



Unfortunatelly i have to informed you that your parcel is still missing and DHL UK is not able to find it there at their' s facility centre.

Please contact Borderlinx and put a claim as shpt. is probally lost or even stolen.



According to DHL Ekspress policy, only Borderlinx can handle claim as they are the actual payer for this shipment.



After 4 incoming days we will close the file and declare a parcel as lost/ stolen.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.10.2010
Prispevkov: 47
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #84   Objavljeno 04.02.2011 21:30:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Baje kradejo, ko srake.Nikomur ni vec za zaupat Sad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #85   Objavljeno 04.02.2011 21:59:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tisto kar je odebeljeno sem sedaj dodal. Hvala gojcus, ker si sporočil napako.


Naslov: Neznano izginjanje paketov, ki so poslani prek DHL-ja

Datum: januar - februar

Kraj: Velika Britanija - Slovenija

Tekst: Spoštovani,
zadnji čas se je se pri DHL-ju dogajajo čudne stvari. Izginilo je več paketov, ki so bili poslani iz Velike Britanije v Slovenijo, kar je razvidno z datotek, ki jih prilagam kot dokazilo. V paketih so Iphone 4, stanejo pa okoli 650EUR. DHL pa ti vrne le 100$, in to je okoli 73 EUR, razen če vzameš safetylinx pri Borderlinx-u, ki pa v primeru kraje krije celotno vrednost paketa. Borderlinx je storitev, ki vam ustvari Ameriški oz. Britanski naslov, kamor naročite iPhone 4 oz. katerikoli izdelek in vam ga potem oni pošlejo kamorkoli po svetu. Iphona brez Borderlinx- a ni mogoče poslati v Slovenijo, če ga kupiš pri Apple Storu.
Na forumu http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=18904&highlight= se je oglasilo več uporabnikov, da jim je izginil njihov iphone, zato vas naprošamo če lahko vi raziščete zgodbo, seveda vam lahko ob tem pomagamo. Nekateri iphoni so že aktivirani. To pomeni, da jih nekdo že veselo uporablja, zato sklepamo, da jih je nekdo krade pri DHL-ju.
Prva datoteka,ki je priložena je od paketa, ki je uspešno prišel do kupca. Ostale datoteke, pa so od paketov, ki so jih razglasili kot pogrešane.

Datoteke: Dodal bi tiste datoteke, ki jih je prilepil Jest.


V roku 1 ure bo poslano naprej, če najdete še kaj povejte.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #86   Objavljeno 04.02.2011 23:08:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo poslal sem jim.
Citiram:
Odkrijte nam svoj svet

Za prispevek se Vam zahvaljujemo in vas vabimo k nadaljnjemu sodelovanju!

Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.12.2010
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #87   Objavljeno 04.02.2011 23:18:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
če koga zanima in se mu da s tem ukvarjat imam kontakt od novinarja na zurnal24. sam me je namrec klical ker je bil izredno zainteresiran objavit kaksni posranci so DHL, samo se meni ni dalo s tem ukvarjat. men so ga tud plunil za bozic. cigani.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #88   Objavljeno 04.02.2011 23:35:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če bo čim več medijev objavilo to novico bolje bo za nas uporabnike. Meni osebno niso ukradli še nobenega paketa, pa se se vseeno odločil da to novico objavim medijem. To pa zato ker nikoli ne veš kdaj boš na vrsti. Počakajmo kaj bojo naredili na Svetu na kanalu a, pa lahko potem to objavimo še Žurnalu24.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #89   Objavljeno 07.02.2011 07:32:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
karlo je napisal/a:
Baje kradejo, ko srake.Nikomur ni vec za zaupat Sad


Kdo to pravi... en "zaupanja vreden" uproabnik Karlo? Confused

P.S.: V vednost: Za nickom Karlo se je skrivala neka oseba, ki jo vecina pozna po tem, da ji je mozno "zaupati" Confused

Hint (white jupol): Rok Brumen

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #90   Objavljeno 07.02.2011 08:46:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najbolj javno izpostavljena zvezda foruma? Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.01.2009
Prispevkov: 852
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #91   Objavljeno 07.02.2011 08:48:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
in kdaj lahko pričakujemo na televeziji sporočite da bom lahko gledal Very Happy Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #92   Objavljeno 07.02.2011 08:51:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
karlo je napisal/a:
Baje kradejo, ko srake.Nikomur ni vec za zaupat Sad


Kdo to pravi... en "zaupanja vreden" uproabnik Karlo? Confused

P.S.: V vednost: Za nickom Karlo se je skrivala neka oseba, ki jo vecina pozna po tem, da ji je mozno "zaupati" Confused

Hint (white jupol): Rok Brumen


Ahahahahahah. A veš, da bi prejšnji teden od tega Karlota kmalu kupil tistega pokvarjenega ajfončka, ki ga je prodajal:) Samo se nisva mogla uskladit glede cene:))) No, ko bi videl njegovo micko bi hitro vedel koliko je ura...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #93   Objavljeno 07.02.2011 08:54:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
saj njegova pravopisna brezhibnost v oglasih bi nam lahko dala misliti Rolling Eyes
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #94   Objavljeno 09.02.2011 07:55:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:
Jest je napisal/a:
karlo je napisal/a:
Baje kradejo, ko srake.Nikomur ni vec za zaupat Sad


Kdo to pravi... en "zaupanja vreden" uproabnik Karlo? Confused

P.S.: V vednost: Za nickom Karlo se je skrivala neka oseba, ki jo vecina pozna po tem, da ji je mozno "zaupati" Confused

Hint (white jupol): Rok Brumen


Ahahahahahah. A veš, da bi prejšnji teden od tega Karlota kmalu kupil tistega pokvarjenega ajfončka, ki ga je prodajal:) Samo se nisva mogla uskladit glede cene:))) No, ko bi videl njegovo micko bi hitro vedel koliko je ura...


Saj vprasanje, ce so bili oglasi sploh pristni... oz ce je sploh res imel tisto, kar je bilo napisano... Kolega ga je spraseval preko ZS, kako je s tem, ko je imel oglas za U$ zaklenjen iPhone 4 pa tudi nista prisla skupaj s ceno... Smile Na sreco Rolling Eyes ... Mu je pa odpisal, da ima tudi nezaklenje iPhone...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2009
Prispevkov: 162
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #95   Objavljeno 10.02.2011 01:43:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imel že vse dogovorjeno z njim za tovarniško odklenjen iphone 4,prišel v Lj in potem naenkrat ne duha ne sluha o njem...zvečer ob 23 uri pričaka sporočilo,da je tisti bil prodan ampak ima kar naenkrat spet enega in mi ga celo pripelje nasproti. Seveda se teh igerc več nisem šel. Še dobro,da me samo to ni takrat peljalo v Lj in sem imel še druge opravke. Ne se ukvarjat z njim,boljše dat kak evro več,pa brez zamere. Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #96   Objavljeno 23.02.2011 19:25:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
felix je napisal/a:
Tisto kar je odebeljeno sem sedaj dodal. Hvala gojcus, ker si sporočil napako.


Naslov: Neznano izginjanje paketov, ki so poslani prek DHL-ja

Datum: januar - februar

Kraj: Velika Britanija - Slovenija

Tekst: Spoštovani,
zadnji čas se je se pri DHL-ju dogajajo čudne stvari. Izginilo je več paketov, ki so bili poslani iz Velike Britanije v Slovenijo, kar je razvidno z datotek, ki jih prilagam kot dokazilo. V paketih so Iphone 4, stanejo pa okoli 650EUR. DHL pa ti vrne le 100$, in to je okoli 73 EUR, razen če vzameš safetylinx pri Borderlinx-u, ki pa v primeru kraje krije celotno vrednost paketa. Borderlinx je storitev, ki vam ustvari Ameriški oz. Britanski naslov, kamor naročite iPhone 4 oz. katerikoli izdelek in vam ga potem oni pošlejo kamorkoli po svetu. Iphona brez Borderlinx- a ni mogoče poslati v Slovenijo, če ga kupiš pri Apple Storu.
Na forumu http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=18904&highlight= se je oglasilo več uporabnikov, da jim je izginil njihov iphone, zato vas naprošamo če lahko vi raziščete zgodbo, seveda vam lahko ob tem pomagamo. Nekateri iphoni so že aktivirani. To pomeni, da jih nekdo že veselo uporablja, zato sklepamo, da jih je nekdo krade pri DHL-ju.
Prva datoteka,ki je priložena je od paketa, ki je uspešno prišel do kupca. Ostale datoteke, pa so od paketov, ki so jih razglasili kot pogrešane.

Datoteke: Dodal bi tiste datoteke, ki jih je prilepil Jest.


V roku 1 ure bo poslano naprej, če najdete še kaj povejte.


So glede tegale kaj odgovorili iz Kanala A?

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #97   Objavljeno 23.02.2011 19:34:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poslji na zurnal jutri bo verjetno ze gor Very Happy
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #98   Objavljeno 23.02.2011 19:54:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem sedaj poslal na Zurnal24, Slovenske Novice, Svet na kanalu A, 24ur in Dnevnik ... Porocam, ce bo sploh kdo kaj odgovoril Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #99   Objavljeno 23.02.2011 23:15:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest bo na TVju Cool Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27200
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #100   Objavljeno 24.02.2011 06:23:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne bo na TVju... Jaz sem samo poslal zgodbo ;)

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani