Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Naslednja
iPhone 4.0 napovedan
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.05.2010
Prispevkov: 199
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #321   Objavljeno 08.06.2010 21:08:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imatic je napisal/a:
ko bos meu enkrat iphone naus vec simke nikamor drgam hotu dat Wink


sori folk k tezim ampak resno... a kdo ve kje bi lahka zvedu a se bo v nemciji prodajalo samo z narocnino ali tudi v prosti prodaji? za koliko? in kje?

Da bi reskiral, da se jutro po prepiti noči zbudim brez 600+€ vrednega gadgeta v žepu? a-a
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 62
Kraj: Hotavje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #322   Objavljeno 08.06.2010 21:34:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@MedusasPath: Da bi reskiral, da se jutro po prepiti noči zbudim brez 600+€ vrednega gadgeta v žepu? a-a

Se srinjam, zato ga bom pa kupil, samo ko bo subvencioniran od naših operaterjev! Sploh ker sem malo bol pozabljive narave! Na srečo bodo rabljeni 3gs mal cenejši!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.01.2010
Prispevkov: 936
Kraj: apple
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #323   Objavljeno 08.06.2010 22:25:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jazbecar je napisal/a:
@MedusasPath: Da bi reskiral, da se jutro po prepiti noči zbudim brez 600+€ vrednega gadgeta v žepu? a-a

Se srinjam, zato ga bom pa kupil, samo ko bo subvencioniran od naših operaterjev! Sploh ker sem malo bol pozabljive narave! Na srečo bodo rabljeni 3gs mal cenejši!


2x optimist!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 12.05.2010
Prispevkov: 38
Kraj: Koper
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #324   Objavljeno 08.06.2010 22:29:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thaking je napisal/a:
jazbecar je napisal/a:
@MedusasPath: Da bi reskiral, da se jutro po prepiti noči zbudim brez 600+€ vrednega gadgeta v žepu? a-a

Se srinjam, zato ga bom pa kupil, samo ko bo subvencioniran od naših operaterjev! Sploh ker sem malo bol pozabljive narave! Na srečo bodo rabljeni 3gs mal cenejši!


2x optimist!


Mislim da ce bos hotu kej prodat rabljenega, bos mogu ugodit kakemu optimistu Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #325   Objavljeno 08.06.2010 22:39:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MedusasPath je napisal/a:
Problem je, ker bi kartico najbrž hotel kdaj tudi v drug telefon vtaknit.


Resitev je preprosta... Mobitel ze ima microSIM, ce pa ga simobil ne dobi in ste pri simobilu je resitev slednja: Na stevilko imate lahko 2 sim kartici (2. dobite zastonj, se mi zdi). fora je v tem, da je aktivna tista s katere nazadnje klicete, posiljate,... Se pravi ce jo pri rezanju zafrknes, se vedno imas original kartico, ki je cela...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #326   Objavljeno 08.06.2010 22:48:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Soopa je napisal/a:
MedusasPath je napisal/a:
Problem je, ker bi kartico najbrž hotel kdaj tudi v drug telefon vtaknit.


Resitev je preprosta... Mobitel ze ima microSIM, ce pa ga simobil ne dobi in ste pri simobilu je resitev slednja: Na stevilko imate lahko 2 sim kartici (2. dobite zastonj, se mi zdi). fora je v tem, da je aktivna tista s katere nazadnje klicete, posiljate,... Se pravi ce jo pri rezanju zafrknes, se vedno imas original kartico, ki je cela...

Mobitel ima res microSIM, vendar le v internetne namene, torej ti to nič ne pomaga.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #327   Objavljeno 08.06.2010 22:55:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bodi brez skrbi, da bodo ob prihodu iPhonea 4 imeli micro SIM kartice na voljo tudi za druge pakete...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1818
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #328   Objavljeno 08.06.2010 22:57:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Bodi brez skrbi, da bodo ob prihodu iPhonea 4 imeli micro SIM kartice na voljo tudi za druge pakete...

Pravgotovo, vendar jaz osebno jo bom rezal, saj bo 4-ka iz Italije Smile
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #329   Objavljeno 08.06.2010 23:05:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem mislil prihod iPhone 4 v Slovenijo, temveč na mednarodni trg... in prepričan sem, da če boš na Mobitelu vprašal, če lahko za iPhone-a dobiš microSIM, da jo boš tudi dobil. Sedaj je pač omejeno na data pakete, ker je dejansko zunaj samo iPad, ki kaj drugega ne omogoča.

PS: Ta forum je totalno v p**di. Predlagam vsem, da se preselijo na forum, kjer ni glupih omejitev in kjer še kdo skrbi za red.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.02.2008
Prispevkov: 149
Kraj: iMb & iLj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #330   Objavljeno 09.06.2010 00:23:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@mikrohard: katerega imaš v mislih?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.01.2008
Prispevkov: 429
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #331   Objavljeno 09.06.2010 01:16:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V Slovenija najverjetneje bo iphone - tako kot je bil 3gs. In sicer sem se pozanimal pri istore v cityparku(LJ) in izveden da najverjetneje pride nekje (če pride..ni se zihr) do septembra. To je use seveda neuradno. Ampak glede na to da so meli iphone 3gs, jst mislm bojo mel tut 4g-ja. Je pa seveda dražji kot v italiji za cca 100€ (vsaj 3gs je bil). Sam tko za informacijo usm Wink

LP,

a1
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.01.2008
Prispevkov: 429
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #332   Objavljeno 09.06.2010 05:16:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bom kr tole temo izkoristu za moje vprašanje.
In sicer bi vprašu, če kdo ve ali se bo lahko iphone kupljen v ameriki uporablja brez "predelave" pri nas ? Seveda govorim o iphonu 4G. Kako je bilo z 3GS? Je delal pri nas ? Seveda da ga kupiš v prosti prodaji (brez vezave)... Bil bi zelo hvaležen za odgovor. Kolega bo mogoče šel v ameriko in bi bilo fajn vedt ta podatek. Hvala že vnaprej !

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #333   Objavljeno 09.06.2010 06:41:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alkic1 je napisal/a:
Bom kr tole temo izkoristu za moje vprašanje.
In sicer bi vprašu, če kdo ve ali se bo lahko iphone kupljen v ameriki uporablja brez "predelave" pri nas ? Seveda govorim o iphonu 4G. Kako je bilo z 3GS? Je delal pri nas ? Seveda da ga kupiš v prosti prodaji (brez vezave)... Bil bi zelo hvaležen za odgovor. Kolega bo mogoče šel v ameriko in bi bilo fajn vedt ta podatek. Hvala že vnaprej !

LP
Ne ,ne in ne. ni se dalo niti 3gs niti zdej 4 ker so tam tovarniško zaklenjeni. Naslednjič pa pobrskaj po forumu in ne izkoriščaj teme...


Ni navedeno

Prispevek: #334   Objavljeno 09.06.2010 07:23:42
Odgovori s citatom
Pizda si tecn
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.12.2007
Prispevkov: 82
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #335   Objavljeno 09.06.2010 12:24:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MacBookFan je napisal/a:
kaj pa če si na mobitelu in imaš naročnino, lahko dobiš micro sim a ne?


sem preveril na Mobitelu na Vilharjevi, micro SIM kartice za mobitel se da dobiti, brez problema.. pa še rekla je da je to za ta nove apple... je takoj vedela
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1028
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #336   Objavljeno 09.06.2010 13:37:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.cultofmac.com/ios-4-0-gold-master-can-be-installed-on-any-compatible-non-dev-device/46295?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+cultofmac%2FbFow+%28Cult+of+Mac%29
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #337   Objavljeno 09.06.2010 13:39:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kaj je ta gold master ios4 različica?

a to je ista kot tista, ki pride uradno ven 21.6.2010 z applove strani? ne razumem najbolje kaj je to Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2009
Prispevkov: 121
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #338   Objavljeno 10.06.2010 07:44:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jazbecar je napisal/a:
@MedusasPath: Da bi reskiral, da se jutro po prepiti noči zbudim brez 600+€ vrednega gadgeta v žepu? a-a

Se srinjam, zato ga bom pa kupil, samo ko bo subvencioniran od naših operaterjev! Sploh ker sem malo bol pozabljive narave! Na srečo bodo rabljeni 3gs mal cenejši!

optimist
torej si eden tistih ko se po napiti noči skoraj vedno ali pa vedno zbudijo brez telefona

js mam en telefon že star za take fešte ko mi je pol vseen če ga zgubim al ne razen če vem da grem na kako tako fešto da se ga ne bom napil in da grem še isti dan mogoče domov da se trezen vozim takrat vzamem tapravega drugač pa rajši neki stari telefon

(pa še backup številk je bolše nardit če ga res slučajn zgubiš)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.03.2009
Prispevkov: 108
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #339   Objavljeno 10.06.2010 08:55:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

Mene nekaj zanima... Se da dobiti iPhone pred začetkom oktobra? Govorimo seveda odklenjen.

Še nekaj, če se recimo oktobra odločim za nakup v Italiji, kako to zgleda, saj zaloge kaj kmalu usahnejo. A se to kliče? Ali je treba pridt tja in dat nekaj v naprej, ali se pride osebno in rezerviraš na točen dan, da boš takrat prišel. Skratka zanima me, če je treba 2x hodit tja.

Se da na firmo uzet? Se da ane?

Hvala Lp

PS - iPhone 4, to je to. Vedno me je motila grda plastika in debelušast 3g/3gs. Sam to je pa... Brez besed. Povedano drugače... dajat 620€ za 3gs, ki je upgrade 3g je blo tko tko. Ta stvar je pa pizdarija. NORO!
Za ta iPhone se pa odlom kr celih 620€ in nobenih hrvaških/rabljenih ne sanjam...Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #340   Objavljeno 10.06.2010 11:05:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eno vprašanje, sej so bli 3gs 619 in 719e ne? Sm že mal pozabil, tlele sem pa zasledil malo nižje cene za 3gs- http://store.apple.com/it/cart?mco=MTM3NjQxNzA
Je štos v tem, da so v zadnjih izdihljajih?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani