Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Naslednja
HoT mobil
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 23.05.2017 10:48:00
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj mi bo polna LTE hitrost, ko pa imam paket z omejenim prenosom podatkov in bi ga polni LTE po želji požrl v manj kot uri Confused. Za gladko delovanje telefona je 20 Mbit/s odlično.

Glede težav z iMessage pa so meni s HoT odgovorili, da tehnična ekipa sodeluje z A1 in z Applom, da bi čimprej omogočili polno funkcionalnost iMessage. Saj zadeva sicer deluje preko mail naslova, ampak je vseeno lepše če bi delalo preko telefonske. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 23.05.2017 10:51:49
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Ni vse zlato, kar se sveti. Tudi meni ta HOT ni ravno "hot". Je dal sedaj A1 ven kar dobro zadevo glede neomejenih klicev v tujini in 15 GB prenosa podatkov v RES LTE polnem omrežju, ne nekaj omejeno, kot pri HOT. Slednji rahlo zavaja tukaj: res da je njihov mobilni internet v LTE omrežju, ampak močno podhranjen, "pipca" precej priprta. Exclamation


Predvidevam, da niti doma nimaš hitrosti 150/50, tako da ne vidim kako ti bi prav prišla na mobitelu. Večina ljudi je tudi daleč od 50/10 (ki ti jih hot ponuja za doplačilo), še sploh če nimajo optike.

Če ravno ne prenašaš bluray filmov preko telefona, ne vidim kakšno uporabno vrednost ti takšne hitrosti ponujajo.


Nazadnje urejal/a Sergei Tor 23. Maj 2017 12:40; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 23.05.2017 11:11:36
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa, saj ni problem samo omejena hitrost LTE, pač pa tudi omejena količina klicev, SMS-ov in celo povsem plačljivi MMS-i poleg naročnine, ki je pri Maxi paketu že 15 EUR. Torej je to samo še 5 EUR manj kot pri A1, pa ni nobenega zafrkavanja, vse deluje kot mora itd. Kakorkoli, mene HoT ni prepričal, zato bom do nadaljnjega ostal na A1, vsak pa se odloči zase, kot se mu zdi prav. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey (4th gen.) + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.06.2007
Prispevkov: 62
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 23.05.2017 11:44:54
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali ste imeli pri prenosu številke kaj težav? Sam namreč pridem do 80%, do prenosa osebnega dokumenta, nato napiše da je prišlo do tehnične napake.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 23.05.2017 12:02:43
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Pa, saj ni problem samo omejena hitrost LTE, pač pa tudi omejena količina klicev, SMS-ov in celo povsem plačljivi MMS-i poleg naročnine, ki je pri Maxi paketu že 15 EUR. Torej je to samo še 5 EUR manj kot pri A1, pa ni nobenega zafrkavanja, vse deluje kot mora itd. Kakorkoli, mene HoT ni prepričal, zato bom do nadaljnjega ostal na A1, vsak pa se odloči zase, kot se mu zdi prav. Wink


Odvisno kaj rabiš, ampak pri HOTu dobiš za 15€ 50Gb prenosa podatkov, pri A1 pa za 20€ 15GB. 3000min pogovorov pa tudi dvomim, da jih veliko porabi vsak mesec. Pa meni HOT zaenkrat deluje brez problemov.
Prej sem plačeval za 2 številki 37€ naročnine pri Telekomu, sedaj pa za ti 2 pri HOTu 17€. Normalno, da omogoča Telekom/A1 kakšno stvar več, ampak za moje potrebe je HOT odličen, pa še 20€ mesečno plačam manj, kar je 240€ letno, to je pa že kar znesek.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 23.05.2017 12:33:26
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
celo povsem plačljivi MMS-i poleg naročnine,

verjamem, da tole za nekoga predstavlja problem, ampak jaz sem na bobu že približno 3 leta? kjer so tudi plačljivi mmsi, pa sem porabil cca. 10 al pa 15 centov/mesec za mmse. 1 mesec nič, naslednji mesec pa 5 mmsov, torej 20 centov? ostali majo pa itak imsg ali pa email.

pri HOT-u pa mene malo moti znesek za avtorizacijske imsg/facetime smse, tega na bobu ni, pa čakam, da odpravijo tele začetne težave, zato še nisem prešaltal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 23.05.2017 12:37:41
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
verjamem, da tole za nekoga predstavlja problem, ampak jaz sem na bobu že približno 3 leta? kjer so tudi plačljivi mmsi, pa sem porabil cca. 10 al pa 15 centov/mesec za mmse. 1 mesec nič, naslednji mesec pa 5 mmsov, torej 20 centov? ostali majo pa itak imsg ali pa email.

pri HOT-u pa mene malo moti znesek za avtorizacijske imsg/facetime smse, tega na bobu ni, pa čakam, da odpravijo tele začetne težave, zato še nisem prešaltal.

Predivdevam, da pri bobu tega ni, ker so direktno del A1, ki pa je uradni prodajalec iPhona zato ne sme zaračunavat teh aktivacijskih sporočil.

Tudi pri Telemachu (in predvidevam vseh ostalih) plačaš ta sporočila v tujino posebej.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.12.2011
Prispevkov: 470
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 23.05.2017 12:57:05
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A evo, to je problem, nisem prebral zadev, imel sem samo 0.01eur na racunu Very Happy Sem napolnil in iMessages delujejo Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 23.05.2017 13:00:57
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Pa, saj ni problem samo omejena hitrost LTE, pač pa tudi omejena količina klicev, SMS-ov in celo povsem plačljivi MMS-i poleg naročnine, ki je pri Maxi paketu že 15 EUR. Torej je to samo še 5 EUR manj kot pri A1, pa ni nobenega zafrkavanja, vse deluje kot mora itd. Kakorkoli, mene HoT ni prepričal, zato bom do nadaljnjega ostal na A1, vsak pa se odloči zase, kot se mu zdi prav. Wink


Hja, če se gremo takole dlakocepit, moraš potem pri A1 krepko dopolnit količino podatkov, ker ti konkretno v minus skače, hehe..Pol pa verjetno ni več cena 19,90.. Če že primerjamo, kajne ?

Moraš potem nepristransko na oboje pogledat, ne samo na tisto, kar tebi paše..
Sicer pa: zate je potem definitivno boljši A1 in v tvojrem primeru ne vidim smisla v HOT.si
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #110   Objavljeno 23.05.2017 15:32:21
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tomazpog je napisal/a:

Sicer pa: zate je potem definitivno boljši A1 in v tvojrem primeru ne vidim smisla v HOT.si

Nisem rekel, da je A1 absolutno boljši, ker tudi HoT ni slab s svojo ponudbo. Mene pač ni prepričal oz. bom do nadaljnjega ostal na A1, ker sem tam že leta in leta. Sedaj, ko so dali ven paket za 20 EUR z neomejenimi klici tudi v tujini ter povečali prenos podatkov na 15 GB, so me spet dobili Razz To je res veliko prenosa in težko ga je pokuriti tudi v enem tednu na dopustu, kjer si povsem morda odvisen samo od mobilnega interneta. Do sedaj mobilnega omrežja nisem imel vklopljenega, od seda naprej pa ga bom imel in se mi bo samo prekklapljal na Wi-fi doma, sicer pa bo na LTE, kar jemljem kot veliko prednost in to za isti denar, kot sem plačeval sedaj 4 GB prenosa podatkov (paket Gigant) in brez free klicev v tujini.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey (4th gen.) + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #111   Objavljeno 23.05.2017 16:34:31
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja, zato pa pravim, da je zate verjetno boljši paket, ki ga že imaš.. Saj jaz imam tud mojo familjo (še) na Bob-u , pa malce premišljujem o prestopu na Hot.. Bom sicer še počakal kak mesec, ker sem prepričan, da bodo ostali ponudili izboljšave.. Nekaj se že premika v tej smeri Smile)

Je pa dejstvo, da je Hot trenutno POŠTENO premešal štrene in prepričan sem, da bo svojo ponudbo samo še izboljševal! Konec koncev gre za Hofer in če je prepričal s svojim trgovinskim odnosom in ponudbo na SLO trgu, sem prepričan, da tudi v telefoniji ne bo zatajil ! Je pa itak nekaj porodnih težav, to je pa logično in za pričakovat.. Bomo videli, kako bo, ko ostali operaterji hočešnočeš pokažejo svoje ase v rokavu.. Se jim pa sigurno pošteno kolca, hehe
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #112   Objavljeno 23.05.2017 17:01:38
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:

pri HOT-u pa mene malo moti znesek za avtorizacijske imsg/facetime smse, tega na bobu ni, pa čakam, da odpravijo tele začetne težave, zato še nisem prešaltal.


Jaz sem plačal za avtorizacijo iMessage na Si.mobilu, Bobu in na Telekomu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #113   Objavljeno 23.05.2017 17:11:49
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vse je odvisno od tega koliko porabis. Jaz osebno ne vem kaj nej delam s 15 ali pa 20gb. Povsod kjer sem imam wifi, razen na morju. Tam bi pa res rabil veliko prenosa podatkov. Pa bom vseeno vzel ali Hot ali pa Orto EU.. Od viska ne boli glava... sam bi pa vseeno raje imel 5gb manj na mesec pa zato 5€ nizji racun konec meseca Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #114   Objavljeno 23.05.2017 21:19:59
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako smo si različni, jaz pa obožujem lte podatke Smile Na telekomu imam 20gb in z veseljem bi imel 50 kot jih ponuja hot! Smile potrošim 17gb mesečno nekje. Komot bi 20.

_________________
You are what you think.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #115   Objavljeno 23.05.2017 21:31:08
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aco je napisal/a:
Jaz sem plačal za avtorizacijo iMessage na Si.mobilu, Bobu in na Telekomu.

ti ne verjamem.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27198
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #116   Objavljeno 23.05.2017 22:04:52
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
ti ne verjamem.


A1 ... aktivacija iMessage na iPhone v zacetku tega meseca...




Bob pa ne morem vec pogledat, ker sem migriral na HoT... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #117   Objavljeno 24.05.2017 05:57:24
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
A1 ... aktivacija iMessage na iPhone v zacetku tega meseca...




Bob pa ne morem vec pogledat, ker sem migriral na HoT... Wink

na bobu za obdobje od 27.4 do 23.5 ne najdem nobenega sporočila v tujino na številko 4477***.
daljšega obdobja mi pa ne izpiše.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1030
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #118   Objavljeno 24.05.2017 06:10:09
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj, kot se aktivira iMessage ti napiše obvestilo, da lahko operater zaračuna ta strošek poslanega sms v tujino, zato ne vem v čem je problem.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27198
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #119   Objavljeno 24.05.2017 06:43:43
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkTT je napisal/a:
Saj, kot se aktivira iMessage ti napiše obvestilo, da lahko operater zaračuna ta strošek poslanega sms v tujino, zato ne vem v čem je problem.


To je res... vendar pa je ta posebnost, da vec ali manj vsi operaterji v Sloveniji zaracunavajo SMS poslan v tujino posebej in se ne odsteva od zakupljenih kolicin... Pred casom je bilo recimo vseeno, kam si posiljal SMS... im ce si imel zakupljene, se je pac odstevalo...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #120   Objavljeno 24.05.2017 07:45:25
Re: HoT mobil
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
b4d je napisal/a:
A evo, to je problem, nisem prebral zadev, imel sem samo 0.01eur na racunu Very Happy Sem napolnil in iMessages delujejo Very Happy


A dejansko je uspela aktivacija iMessage na HoT številko? Tako, da je številka dejansko obkljukana v settings>messeges>send&receive? A je številka original HoT ali prenešena od drugega operaterja?

Če ja, potem zadeva enim deluje, drugim ne in gre za nek čuden problem.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani