Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
iPhone 3GS - carrier offers AUTHORIZED unlocking
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 24.08.2009 11:34:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo sem poiskal:

ArmanI je napisal/a:
Največji problem da iPhone ni v SLO je ta, da Apple zahteva minimalno naročilo 100.000 kosov in tega vsi trije operaterji v sloveniji niso sposobni prodat.



Hm, kako so to sposobni storiti Etiopijci? Verjetno niti Hrvati ne spravijo v obtok 100.000 iPhonov v 1 letu, pa imajo neskoncno visji standard in so za Italjani verjetno drugi najvecji sminkerji na svetu. Beri: Znajo cenit dizajn bolj kot ostali.


Nah, tale tvoja trditev z 100.000 telefoni se mi zdi, v najboljsem primeru, vsaj dvomljiva. Si siguren, da te niso nafopali, samo, da bi jim dal mir?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 24.08.2009 11:37:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ste kdaj pomislili, da iPhona vslo ni, ker je Tus mobil na crno prodajal iphone? Mislim d aje to poglavitev vzrok.

So vidli pri Applu da nismo resni...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 24.08.2009 12:10:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MaTiCeK je napisal/a:
Evo sem poiskal:

ArmanI je napisal/a:
Največji problem da iPhone ni v SLO je ta, da Apple zahteva minimalno naročilo 100.000 kosov in tega vsi trije operaterji v sloveniji niso sposobni prodat.



Hm, kako so to sposobni storiti Etiopijci? Verjetno niti Hrvati ne spravijo v obtok 100.000 iPhonov v 1 letu, pa imajo neskoncno visji standard in so za Italjani verjetno drugi najvecji sminkerji na svetu. Beri: Znajo cenit dizajn bolj kot ostali.


Nah, tale tvoja trditev z 100.000 telefoni se mi zdi, v najboljsem primeru, vsaj dvomljiva. Si siguren, da te niso nafopali, samo, da bi jim dal mir?

tole s 100.000 kosi je izmišljotina. kako bi potem švica ali pa luxemburg lahko prodala 100.000 kosov?! to so bučke!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 209
Kraj: *HeAvEn*
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 29.08.2009 13:47:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da smo že enkrat razčistili, da iPhone v "eksotičnih" državah ala Etiopija ipd. prodajajo veliki operaterji(Vodafone, Orange, T-Mobile, O2,...), ki pač nabavijo še tistih nekaj komadov za dotični trg pa je.

Pri nas pa imamo "domače junake" in je situacija takšna kot pač je Sad
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani